İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
115 ₺
Hafta İçi
165 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
12500 ₺
Hafta İçi
18500 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
145 ₺
Hafta Sonu

300 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
450
Min
600
Max
Açık Davet Alanı
450
Min
1250
Max
Kır Bahçesi Alanı
450
Min
1250
Max
Havuz Başı Davet Alanı
450
Min
1250
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Nikah Için ayrı alan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Rent a car
Bando tedariğI
Catering
Dans grubu
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Etkinlikten önce prova
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Orijinal fotoğrafların teslimi
Yemek servisi
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Bella Life Garden Hakkında

İzmir Buca ilçesinde konumlanan Bella Life Garden, kır düğün organizasyonu için özenli bir planlama ortaya çıkarıyor. Organizasyonu ormanlık bir alanda gerçekleştiren mekan, davetlilerin konforu için de alanı ferahlığa uygun olarak hazırlıyor. Farklı organizasyonları da kapsayan mekan, kapalı düğün salonunu ve açık kır alanını istek konsepte göre açıyor. Kır düğünü fiyatları ise organizasyon isteklerinize göre değişebiliyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Mekan, orman manzaralı açık teraslı bir alanda organizasyon düzenliyor. Kır düğününün en güzel görüntüleri için yemyeşil bir arka plan yaratan mekan, geniş kapasiteli bir alan da sunuyor.

Kır düğünü konseptine uygun olarak bembeyaz bir dekorasyonla süslenen alan, ferah bir ortam için de aralıklı masa düzenine göre hazırlanıyor. İsteğinize bağlı olarak düğünün geri kalanını da kapalı düğün salonunda devam ettirebilirsiniz. Ayrıca istek düğün konseptinize göre de alanı ve masa dekorasyonunda değişiklik yapabilirsiniz.

Bella Life Garden Kaynaklar Kır Düğünü Fiyatları

Kır düğünü ile beraber pek çok etkinliği de kapsayan mekan, düğün için yemekli ve kokteyli menü sunuyor. Mekanın yemekli kır düğünü fiyatları 115 TL ile 165 TL arasında değişirken kokteyli sunumlarda ise fiyat 100 TL ile 145 TL arasında değişiyor.

Mekanın organizasyon için belirlediği fiyatlarla ilgili güncel bilgi için “Ücretsiz Teklif Al” formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Bella Life Garden, düğünler dışında; kına gecesi, nişan, yemekli organizasyonlar ve açık davetler için de hizmet veriyor. Organizasyonlar için belirlenen ya da istenilen konseptte göre hareket eden mekan, düğünler için de aynı hizmeti veriyor. Yine kır alanı dışında da kapalı düğün salonunda, düğün hizmeti verilebiliyor. Düğünde yemekli ve pasta ile meşrubattan oluşan kokteyl sunumlar hazırlanıyor.

Düğününüzde eğlencenin gün boyu sürmesi adına canlı müzik ve orkestra hizmeti, organizasyon zamanını bekliyor. Ayrıca canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenmeniz için kır alanına da sahne düzeneği kuruluyor. Gününüzü kayıt altına alarak ölümsüzleştiren fotoğraf ve video ekini de organizasyon içindeki yerini alıyor. Düğünün eğlence kısmını biraz daha artırmak isterseniz de mekanla iletişime geçerek after party organizasyonu düzenleyebiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, Buca Kaynaklar’da yer alıyor. Mekana kişisel araçlarınızla gelebileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da gelebilirsiniz. Mekanın ulaşımı için ise önceden iletişime geçerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Adres: 29 Ekim Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 2215 sk. No:5, 35000 Buca/İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Kına, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Mekan Kısıtlamaları Nelerdir?

Alkol servisi bulunmamaktadır.

Bella Life Garden düğün fiyatları ne kadar?

Bella Life Garden düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 115 TL, Bella Life Garden düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 18500 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 145 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 165 TL,

Bella Life Garden Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bella Life Garden açık alan kapasitesi 450 - 1250 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 450 - 600 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 450 - 1250 kişiliktir,

Yorum yaz