İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Bella Bicchi Hakkında

Dünyaca ünlü, abiye ve gelinlik alanında ustalaşmış Bella Bicchi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde sizleri bekliyor. Amerika modasını yakından takip edip geliştirdiği elbiselerde göz kamaştırıcı olmanızı sağlıyor. Gelinlik ve abiye konusunda oldukça büyük deneyimlere sahip olan ekibi ile tüm isteklerinizi yerine getiriyor. 3.000 TL'den başlayan gelinlik fiyatları, nişanlık ve abiye gibi kategorilerde değişiklik gösteriyor.

Gelinlik Modelleri

Nişanlık, abiye ve gelinliklerde birçok model ile hizmet veriliyor. Abiyelerde model aralığı oldukça geniş. İstediğiniz boyda, kumaşta ve desende abiyeler satışa sunuluyor. Parti veya davetlerinizde göz kamaştırıcı olmanıza yardımcı oluyor.

Bella Bicchi, gelinliklerde çok titiz ve özenli bir çalışma sergiliyor. Model olarak A kesim, balık, kabarık ve düz gibi çeşitli ürün ağı ile size yardımcı oluyor. Firmanın kabarık gelinlikleri daha çok tercih ediliyor. Kapalı alan düğünlerinde rahat hareket etmeniz ve tarzınıza uygun gelinlikler için sizi her zaman bekliyor.

Bella Bicchi Gelinlik Fiyatları

İthal edilen gelinlik, nişanlık ve abiyelerin yanında kendi tasarımlarına da yer veren firmada ürün fiyatları 3.000 TL ile 5.000 TL arasında değişiyor. Tasarımlarda kullanılan taşlar ve ek aksesuar temini de fiyatlarda belirleyici rol oynuyor.

Firma hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Geçirdiğiniz her güzel anda yanınızda olmayı hedefleyen ekip, sizlere birçok olanak sunuyor. Dikim provası ile bedeninize tam uyacak gelinliği tasarlıyor. Hazır model gelinliklerde ise uzman ekibi ile birlikte sizin tarzınıza en uygun olanı seçiyor. Modayı ve son trendleri yakından takip ediyor.

Bella Bicchi Moda Evi, birçok alternatifi size sunuyor. Abiyeleriniz veya gelinlikleriniz için “innovative fashion” anlayışını uyguluyor. Amerika veya Avrupa ülkelerinde bulunan trend ürünlere yelpazesinde yer açıyor. 50 senelik moda tecrübesini sizlerle buluşturuyor. Firmada çok fazla model bulunuyor. Dilediğiniz tarzda elbiseler de mevcut.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bella Bicchi, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde konumlanıyor. Metrobüs, Marmaray, metro, otobüs veya dolmuş gibi birçok toplu taşıma aracı ile ulaşım sağlanıyor. Şahsi aracınız ya da taksi ile gitmek isterseniz adres şu şekildedir;

Kuşdili Cad. No: 19 Altıyol, Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve çevresine hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Parti, nişan, mezuniyet, davet gibi organizasyonlarda hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önceden iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Her organizasyona uygun abiye elbiseler mevcut.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelinlik, nişanlık veya abiye elbiseler başlangıç paketindedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Duvak veya çeşitli aksesuarlar her şey dahil paketinde yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Oldukça geniş konsept ağına sahiptir. İstediğiniz tarzda elbise ve gelinlik bulabilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

Provalar sonrasında teslim ediliyor.

Bella Bicchi organizasyon fiyatları ne kadar?

Bella Bicchi organizasyon fiyatları Bella Bicchi organizasyon fiyatları Bella Bicchi organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Bella Bicchi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Bella Bicchi

Yorum yaz