Konya Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
400
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Engelliye uygun giriş
  • Gelin yolu
  • Kır bahçesi
  • Şehir merkezinde
  • Açık alan
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Karşılama kokteyli
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Beldibi Kır Düğünü Hakkında

Beldibi Kır Düğünü Konya ilinin Seydişehir ilçesinde düğün çiftlerini doğa ile buluşturuyor. Uzman kadrosu ile mükemmel bir geceye imza amayı hedefliyor. Eşsiz lezzetleri ile pastalı ve yemekli düğün seçenekleri ile davetinizi istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz. Özenli planlamanın esas alındığı mekan için önceden randevu alarak sorunsuz bir süreç yaşayabilirsiniz. Üstelik yemekli menü seçeneği fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Beldibi Kır Düğünü uzun senelerdir aynı özenle ve tecrübe ile hizmet vermeye devam ediyor. Konya’nın en çok tercih edilenlerinden olan mekan düğün, davet, açılış, toplantılar, sünnet düğünü ve daha birçok farklı tarzdaki organizasyon ile hizmet veriyor.

Çim zemin üzerine kurulmuş şehrin merkezindeki rahat ulaşım sağlayan konumu ile tüm çiftlere hitap ediyor. Doğa ile iççice olacağınız eşsiz manzara ile davetinizde harika fotoğraflara arka plan oluyor. Olumsuz şartlara karşı üzeri kapalı olan dans pisti ile tüm ihtimaller düşünülerek önlem alınıyor. 500 kişilik açık alanı ve 500 kişilik yemekli düğün kapasitesi bulunan mekanda isteğe göre yine 500 kişilik kokteyl hizmeti sağlanabiliyor.

Sunulan İmkanlar

Beldibi Kır Düğün Salonu 100 araç kapasiteli otoparkı ve vale hizmeti ile konuklarınızı park yeri sorunundan kurtarmış oluyor. Engelli misafirlerinizi de unutmayan mekanda özel olarak bulunan engelli girişleri bulunuyor. Son derece profesyonel ekibi ve lezzetli yemekleri ile organizasyonuz boyu damaklarınızda bir şölen yaratıyor. Önceden menü tadımı imkanı sunan mekanda aynı zamanda menü de değişiklik imkânı da bulunuyor. Üstelik çocuklu davetlilerinize özel çocuk menüsü sunuyor.

Kusursuz bir kır düğünü için çalışan Beldibi Kır Düğünü Salonu organizasyon sorumluları sayesinde davetiniz gönlünüze göre oluyor. Mekanın isteğinize göre organizasyon firması getirtmesi de konsepti ve temayı dilediğinizce şekillendirmeniz için fırsat sağlıyor. Bu değerli günün hatıralara dönüşürken elinizde fotoğrafları kalması içinde fotoğrafçı getirtebiliyor.

Beldibi Kır Düğünü Kır Düğünü Fiyatları

Mekan doğanın gözdesi olan mekanda isteklerinize göre şekillenecek farklı bir kır düğünü fırsatı sunuyor. Bunların yanı sıra fiyatlar kişi başı 50 TL’den başlıyor. Mekanın güncel fiyatlarını öğrenmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Şahsi araçla ve toplu taşıma ile Konya şehrinin merkezindeki konumuna ulaşım çok kolay oluyor. Marangozlar Kavşağı'ndan rahatlıkla mekana ulaşabiliyorsunuz.

Adres: Gökçehüyük, Marangozlar Kavşağı, 42360 Seydişehir/Konya, Türkiye.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan temin edilen organizasyonlar catering, fotoğraf ve organizasyon firmasıdır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İsteğe bağlı volkan ve konfeti hizmeti sağlanıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinin içerisinde yemek servisi, ışık, ses ve sahne hizmetleri, organizasyon sorumlusu, vale hizmeti, mekan süslemesi bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette yemek servisi, ışık, ses ve sahne hizmetleri, organizasyon sorumlusu, vale hizmeti, mekan süslemesi ve catering, fotoğraf ve organizasyon firması, yemekli organizasyon, karşılama kokteyli yer alıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Tek davet alanı bulunuyor, açık alan çim zeminli, dans pistli, doğa manzaralı ve şehir merkezindedir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Ses sahne ve ışık sistemleri sağlanıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

500 kişilik karşılama kokteyli ve 500 kişilik yemekli düğün bulunuyor. Menüde değişiklik ve tadım fırsatı sunuluyor ayrıca çocuklara özel menüde bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 23.30 da müzik yayını ise 23.00 da son buluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sarı beyaz temada dekorasyon yer alıyor.

Beldibi Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Beldibi Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Beldibi Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Beldibi Kır Düğünü Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Beldibi Kır Düğünü açık alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz