Bek Medya

Bek Medya, Ankara’nın en çok tercih edilen düğün fotoğrafçılarından biri olarak öne çıkıyor. Muhteşem konseptleri kusursuz bir çekim ile birleştiren ekip sizlere unutulmaz bir albüm hazırlıyor. Konsept düğün fotoğrafçılığının aranan isimleri arasında yer alan Bek ile oldukça eğlenceli bir çekime imza atabilirsiniz. Farklı bir tema eşliğinde düğün çekimi gerçekleştirmek isterseniz, ekibin şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğu birbirinden farklı konseptlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Farklı fikirlere açık olması ile de çiftlerin takdirini toplayan ekibe tüm çekim türlerinde gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Konsept Düğün Fotoğrafçılığı

Bek Medya, konsept düğün fotoğrafçılığında Ankara’nın en sevilen ekipleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle dış çekim gibi özel bir hazırlık gerektiren çekim türünde kendinizi heyecanlı ve gergin hissediyorsanız oldukça eğlenceli bir gün geçireceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Çünkü Bek ekibi düğün fotoğraf pozları konusunda sizlere muhteşem tavsiyeler verirken, yaratıcı ekibinin en güzel çekim konseptlerinden dilediğinizi değerlendirebiliyorsunuz. Son teknoloji ekipmanları ile oldukça kaliteli bir çekimin garantisini veren Bek, kurulduğu günden bu yana onlarca çiftin en güzel anlarını ölümsüzleştiriyor. Save the date temalı çekimlerinizde düğün gününüzün sabahından gecenizin finaline kadar tüm heyecanınız oldukça profesyonel bir şekilde fotoğraflanıyor. Düğün sabahınızın hazırlığında, kuafördeki eğlenceli anlarınızda, eşiniz ile düğün mekanına girmeden ilk karşılaşmanızda, gecenin en eğlenceli anları ve davetin sonundaki tatlı yorgunluğunuzda Bek Medya her daim yanınızda oluyor. Güler yüzlü ekibi ile de fotoğraf korkusu yaşayan çiftlerin endişelerini silip atıyor.

Bek Medya’nın samimi ekibi ile save the date çekimlerinize ek olarak düğün klibi ve düğün belgeseli hizmetleri de alabiliyorsunuz. Fotoğraf albümünüze ek ya da ayrı bir şekilde alabileceğiniz düğün klibi hizmetinde en mutlu anlarınız adeta bir kısa film tadında derleniyor. Düğün belgeseli çekiminde düğün sabahından, düğün klibi çekiminde ise düğünün başlangıcından itibaren en güzel anlarınız kayıt altına alınıyor. Daha sonra alanında uzman video ekibi ile düzenleme işlemleri yapılıyor. Aşkınızı yansıtan birbirinden güzel şarkılar ile montajlanarak son halini alıyor. Sonuç, yıllar sonra çocuklarınıza, hatta torunlarınıza bırakabileceğiniz harika bir hatıra oluyor.

Eşsiz Bir Hizmet

Bek Medya, çiftlere sunduğu eşsiz hizmetleri ile Ankaralı gelin ve damat adaylarından tam puan alıyor. Farklı taleplere cevap verebilen uzman ekip, klasiklerden hoşlanan çiftlere stüdyoda çekim imkanı da sağlıyor. Oldukça nostaljik çekim türleri arasında yer alan stüdyo çekimi vintage temalı düğün gerçekleştiren çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bek’in sağladığı hizmetler arasında orijinal kopyaların teslimi de bulunuyor. Günümüzde çoğu düğün fotoğrafçısı fotoğraf çekimlerinin ardından belirli sayıda fotoğraf karesini çiftlere iletiyor. Fakat Bek’in bu muhteşem hizmeti ile albümünüze girmeyen fotoğraflarınıza da ulaşabiliyorsunuz.

Bek Medya, Ankara’nın en çok tercih edilen düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor ama hizmetini yalnızca Ankara ile sınırlı tutmuyor. Bu eğlenceli ekip Ankara’nın ilçeleri başta olmak üzere şehir dışı ve yurt dışında da fotoğrafçılık hizmeti sağlayabiliyor. Son teknoloji fotoğraf ekipmanları ve güler yüzlü çekim ekibiyle sizlere hem eğlenceli hem de kaliteli bir çekim hizmeti sunuyorlar. Düğün çekim hizmetine ek olarak nişan çekimi ve katalog çekimi gibi hizmetleri de bulunan ekibin farklı stüdyoları da oldukça beğeniliyor. Siz de bu samimi ekiple unutulmaz bir çekime imza atmak için acele edin!

Bek Medya Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bek Medya, Ankara’nın kalbi Çankaya’da hizmet veriyor. Kavaklıdere Mahallesinde bulunan stüdyoya Ankara’nın dört bir yanından toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçları ile ziyaret edecek çiftler için firmanın açık adresi şöyle:

Kavaklıdere Mah., Atatürk Blv No: 185 D:185, 06680 Çankaya / Ankara

Yorum yaz