İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Begüm Salihoğlu Hakkında

İstanbul Beşiktaş konumunda hizmet sunan Begüm Salihoğlu gelinlik modelleri ile beğeni topluyor. Kendine has tasarımlarıyla dikkat çeken tasarımcı sunduğu avantajlarla da beğeniliyor. Özel tasarım gelinlik fiyatları ise 3000 TL’den başlıyor.

Gelinlik, Abiye ve Nişanlık Modelleri

Tasarımlarında baharı, mutluluğu ve heyecanı işleyen tasarımcı birbirinden güzel kumaşlara anlam kazandırıyor. En güzel gelinlik, abiye, nişanlık modellerinin bulunduğu moda evinde zevkinize uygun tasarımlara rastlayabiliyor, özel dikim avantajıyla şık bir görüntü yakalayabiliyorsunuz.

Nişan veya söz etkinliğinizde heyecanınızı paylaşan ekip iki parça, kısa, simli veya pullu abiye seçeneklerini beğeninize sunuyor. Kabarık, prenses veya dantel detaylı nişanlıklara pudra, petrol mavisi veya mor renklerle kimlik kazandıran ekip zevklerinize hitap ediyor.

A kesim gelinlik modellerinden uzun kollu, dekolteli veya kuyruklu modelleri önerirken, prenses model gelinlikten kabarık, klasik veya Fransız modeli öneriyor. Dış çekim veya düğün organizasyonunuz esnasında tercih edebileceğiniz birçok alternatife yer veren ekip geniş portfolyosuyla dikkat çekiyor.

Begüm Salihoğlu Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Birbirinden güzel modelleri beğeniye sunan moda evi özel dikim avantajıyla da kalpleri kazanıyor. Abiye, nişanlık veya gelinlik konusunda öne çıkan firmanın fiyatları 3000 TL’den başlayarak değişkenlik gösterebiliyor.

İşlenen kumaşa ve kullanılan aksesuara göre değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Randevu sistemiyle çalışan Begüm Salihoğlu ve ekibi düğün hazırlığınızdaki süreci son derece tiziz ve düzenli bir şekilde ilerletiyor. İletişim halinde olduğunuz ekibe zevklerinizden, hayalinizdeki görüntüden ve favori renklerinizden bahsetmeniz yeterli oluyor.

Bohem ve vintage tarzını en güzel şekilde işleyen ekip özel dikim veya hazır model seçeneklerine tamir ve tadilat işlemi uyguluyor. Gelinliğin olmazsa olmaz parçalarını da hizmet yelpazesine ekleyen ekip duvak, eldiven, şapka, yelpaze ve şemsiye seçenekleriyle bir senaryo oluşturmanızı sağlıyor.

Vintage görünümünüze eşlik eden eldivenler ve şapkayla dış çekim yapabiliyor, yelpaze ve uzun duvağınızla kır düğününüzün yıldızı olabiliyorsunuz.

1 ila 3 provada gelinliğinizi hazırlayan ekipten 3 hafta sonunda ürünleri teslim alabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Begüm Salihoğlu Gelinlik ve Moda Evi İstanbul Beşiktaş konumunda yer alıyor. Toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanabilen firmanın açık adresi şöyle;

Etiler Mahallesi, Bebek Yokuşu Sokak No: 5 Daire: 6 - 34337 Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul, Tokyo, Seoul, Sicilya, Hong Kong ve Ginza gibi şehirlerde hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık ve abiye hizmeti diğer seçenekler arasında yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firma gelinlik hizmetinin yanında nişanlık ve abiye hizmetini de beğeniye sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp model, özel dikim, abiye ve nişanlık modelleri gibi hizmetleri içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel konsept tasarım, özel dikim seçenekleri, tamir ve tadilat, duvak, şapka, şemsiye, eldiven ve yelpaze gibi aksesuar hizmetini içerir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firma gelinlik modellerinde taş, boncuk veya çiçek desenlerini kullanıyor. Nişanlık ve abiyede ise renkleri ön plana çıkaran ekip pullu, simli veya iki parça elbise seçeneklerini beğeniye sunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta içerisinde ürün teslim alınabiliyor.

Begüm Salihoğlu organizasyon fiyatları ne kadar?

Begüm Salihoğlu organizasyon fiyatları Begüm Salihoğlu organizasyon fiyatları Begüm Salihoğlu organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Begüm Salihoğlu Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Begüm Salihoğlu

Yorum yaz