İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Beauty Land Güzellik Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy konumunda bulunan Beauty Land Güzellik birçok hizmeti beğeninize sunarak tercih ediliyor. Gelin saçı ve makyajı alternatiflerinde birçok örneği portfolyosunda bulunduran firma rehberiniz oluyor. Moda Beauty adıyla da bilinen bu firmanın 1000 TL’den başlayan fiyatları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiye teklif formunu doldurarak veya yazımızı okuyarak ulaşabilirsiniz.

Saç ve Makyaj Modelleri

Firmada örgülü gelin saçı, topuz model gelin saçı, atkuyruğu, duvaklı veya tesettür gelin başı gibi örnekler düğün konseptine göre öneriliyor. Kır düğünleri için en güzel gelin aksesuarlarını öneren kuaför salonu taç, taş, zincir veya tüy detaylı gelin saçı modellerini öneriyor.

Salon düğünlerinde yandan, yukarıdan veya yarı örgülü topuz model gelin başını öneren firma saç renginiz ve yüz tipinizi dikkate alıyor. Ruhu özgür gelinlere vintage, helen veya fantastik saç modellerini öneren ekip makyajınızla zarafetinizi tamamlıyor. Renkli, kaküllü kısa veya uzun gelin saçı modelinde düz veya kıvırcık model kullanan ekip gelinliğinizin desenine göre tasarımlar yapıyor.

Yüz tipinizi analiz eden ekip renkleri ve çizgileri ustaca kullanıyor. Gelin göz makyajı modellerinde yetkinliği bulunan firma buğulu, simli veya dumanlı gelin göz makyajı ile dikkat çekiyor. Porselen gelin makyajı, sade gelin makyajı veya tesettür gelin makyajı alternatiflerinden birini seçebiliyorsunuz.

Beauty Land Güzellik Fiyatları

Paket sistemle çalışan firma en güzel gelin saçı modellerini onaya sunuyor. Gelin makyajı seçeneğiyle de beğeni toplayan salonun fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Her şey dahil paketin içerikleri ve detaylı fiyat bilgisi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Randevu sistemiyle çalışan Moda Beauty sunduğu olanaklarla dikkat çekiyor. Gelin saçı ve makyajı dışında manikür, pedikür ve takma kirpik gibi hizmetler sunuluyor. Firma ayrıca düğün, kına gecesi söz ve nişan gibi etkinliklere kişiye özel tasarımlarıyla imza atıyor.

Gelinin yakın arkadaşlarına da hizmet sunan firma sempati uyandırıyor. Toplu hizmetlerde indirimler, kampanyalar ve birçok avantajı hizmete sunan firma yeni olanı araştırarak hizmet yelpazesine ekliyor. Firma ile 2 hafta önceden iletişime geçmek yeterli oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Beauty Land Güzellik İstanbul Kadıköy konumunda yer alıyor. İster toplu taşıma isterseniz de özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Mühürdar Tramvay İstasyonu'na yürüme mesafesinde olan firmaya, Damga Sokak Durağı'nda inerek de ulaşım mümkün.Açık adres ise şöyle;

Cafer Ağa Mahallesi, Mühürdar Caddesi No:107 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Kadıköy' de hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firma nişan, söz, kına gecesi gibi etkinliklere özel tasarımlarıyla hizmet sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Gelinin yakınlarına hizmet imkanı ve model çeşitliliği, bu firmanın en büyük artılarından.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı, gelinin yakınlarına hizmet gibi olanakları içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç hizmetlerine ilave olarak, cilt, saç ve tırnak bakımı gibi hizmetler de burada bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Düğünün türü, gelinliğinizin biçimi, göz ve saç renginiz gibi pek çok faktör temanın belirlenmesine yardımcı olan içeriklerden.

Ürünün teslim süresi nedir?

Saçlarınız ve makyajınız, bir saat içinde hazır olacaktır.

Beauty Land Güzellik organizasyon fiyatları ne kadar?

Beauty Land Güzellik organizasyon fiyatları Beauty Land Güzellik organizasyon fiyatları Beauty Land Güzellik organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Beauty Land Güzellik Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Beauty Land Güzellik

Yorum yaz