İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Şehir dışı hizmeti

Beauty Break Hair Makeup Studio (Alp Kavasoğlu)

Instagram ve Youtube gibi sosyal medya mecralarında sayısız takipçisi olan Alp Kavasoğlu ve yetenekli ekibinin bu stüdyosu tam size göre. Düğün ve diğer özel günleriniz için birinci sıraya koymanızı önerdiğimiz bu mekan, İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunuyor. Sadece İstanbul’a değil, tüm Türkiye’ye gelin başı ve gelin makyaj konusunda engin hizmetlerde bulunan Beauty Break Hair and Makeup Studio, sizleri de davet ediyor. 1.000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veren bu salon, güzellik, kişisel bakım ve makyaja dair her türlü ihtiyacınızı karşılayacak.

Hizmetler

Tek amacı en özel gününüzde sizlere en prestijli hizmet kalitesini sunmak olan Beauty Break Hair Makeup Studio’da dünyaca ünlü markaların en özel ürünleri kullanılmakta. Yüz şeklinize ve cilt tipinize özel saç modeli ve cilt tonunuza en uygun makyaja birlikte karar vererek, prova sonrasında hayallerinizin tasarımına imza atacaksınız.

Saç süslemesinde ve makyaj esnasında kullanılacak malzemeleri siz belirleyebileceğiniz gibi tercih edilen tema veya renge göre de aksesuar seçilebilmekte. Gelin tacı, toka, çiçek süslemeleri kullanmak isterseniz, arzu ettiğiniz bir model kolaylıkla ayarlanmakta.

Alp Kavasoğlu Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Fiyatları

Gelinlerimize iki farklı paket bünyesinde, iki farklı gelin saçı ve gelin makyajı paketi sunuluyor. İlk paket, başlangıç paketi olarak biliniyor. Bu paket ile, oldukça profesyonel ve kaliteli bir düğün saçı ve makyaj hizmeti sizleri bekliyor. Başlangıç paketi, sadece 1.000 TL’den başlıyor.

Beauty Break Hair and Make Up’ta diğer bir paket ise, her şey dahil paket. Bu paketin içeriğinde daha kapsamlı aksesuar ve konsept seçenekleri sunulmakta. Bu paketin fiyatı ise, yalnızca 2.000 TL’den başlamakta.

Olanaklar

Dünyaca ünlü modacılar tarafından da ilgiyle takip edilen ve en kaliteli markalarla iş birliği içinde olan Alp Kavasoğlu ve tecrübeli ekibinin oluşturduğu Beauty Break Hair and Make Up, en duayen makyaj ve saç uzmanlarından. Şimdiye kadar pek çok kalabalık organizasyonun sorumluluğunu üstlenen bu firma ile 2 - 3 hafta önce iletişime geçilmesi, sizler için çok iyi olacaktır. Düğün gününde, yanınızdan ayırmak istemediğiniz 3 arkadaşınızla buradan saç - makyaj hizmeti alabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Alp Kavasoğlu Beauty Break Hair and Make Up’ın yaklaşık olarak 100 metre ilerisindeki Fabrikalar otobüs durağından geçen Kabataş güzergahlı 62, Seyrantepe güzergahlı 65A, Şişli Merkez Cendere Parkı ve Elmadağ güzergahlı 65G, otobüs hatları sizlere toplu taşıma ile ulaşım imkanı sunmakta. Buraya özel araçla da ulaşım mümkün. Açık adresi şu şekilde belirtelim: Esentepe Mh. Eski Büyükdere Cd. No:187 Park Dedeman Levent Şişli - İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Sadece Marmara Bölgesi değil, Türkiye geneline hizmet sunulmakta.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sadece düğünlerde değil, nikah, söz, mezuniyet gibi bütün özel günlerde saç makyaj uygulamaları yapılmakta.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekan dışı hizmet verilmekte ve gelinin yakınlarının da saç - makyaj işlemleri gerçekleştirilmekte.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde klasik gelin makyajı veya sade tonlarda bir makyaj uygulaması mümkün. Buna ek olarak klasik gelin topuzu veya çeşitli modeller de başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Daha detaylı uygulamalar ve farklı aksesuarların - süslemelerin kullanılma imkanı, her şey dahil pakette mümkün.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Aksesuar konusunda çok seçeneğiniz var. Saç ve makyaj aksesuarı konusunda da ürün yelpazesinin geniş olduğu bu stüdyoda, arzu ettiğiniz temayı gerçekleştireceksiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

Saç ve makyaj işlemleri ortalama olarak 2 - 3 saat içinde hallolmakta.

Beauty Break (Alp Kavasoğlu) organizasyon fiyatları ne kadar?

Beauty Break (Alp Kavasoğlu) organizasyon fiyatları Beauty Break (Alp Kavasoğlu) organizasyon fiyatları Beauty Break (Alp Kavasoğlu) organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Beauty Break (Alp Kavasoğlu) Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Beauty Break (Alp Kavasoğlu)

Yorum yaz