İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Bayram Bal Canpark Hakkında

Düğün hazırlıklarının tamamlayıcı son adımı gelin saçı ve makyajı uygulaması oluyor. Bu konuda uzman firmalar arasında yer alan Bayram Bal Canpark, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunuyor. Bayram Bal Canpark’ın uzman saç tasarım ve makyaj ekibi yüksek kaliteli hizmet garantisiyle gelin adaylarını bekliyor. Firmanın 800 TL’den başlayan fiyatları ile yer alan gelin saçı ve makyajı paketleri arasından kendinize en uygun paketi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bayram Bal Canpark Kuaför Salonu’nun Özellikleri

Kuaför, gelin adaylarına özel olarak hazırladığı birbirinden şık gelin başı modelleriyle sizlerle buluşmayı bekliyor. Bayram Bal Canpark’ın gelin saçı modelleri arasından gelinliğinize ve tarzınıza en uygun modele kolaylıkla ulaşılabiliyor. Dilerseniz sadece sizin için özel olarak tasarlanan gelin saçı modellerine de sahip olunabiliyor. Kuaför, profesyonel ekibi ve birbirinden şık gelin saçı modelleri ile hayatınızın en özel gününe ortak olmayı hedefliyor.

Yüz tipinize ve gelinliğinize en uygun gelin makyajı uygulaması da Bayram Bal Canpark’ın uzman makyözleri tarafından yapılıyor. Bu sayede yıllar sonra bile hafızalardan silinmeyecek bir gelin makyajına sahip olma fırsatı bulunuyor.

Bayram Bal Canpark Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Bayram Bal Canpark, zaman zaman yaptığı kampanyalar ve her bütçeye uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Şehir dışına da hizmet imkanı sunan firmanın gelin saçı, makyajı ve provadan oluşan başlangıç paketi 800 TL’den başlıyor. Dilerseniz bu başlangıç paketi ağda, cilt bakımı, el/ ayak bakımı, takma kirpik uygulaması gibi işlemlerle genişletilebiliyor. Her şey dahil paketi de 1000 TL’den başlayan fiyatları ile gelin adaylarının karşısına çıkıyor. Firmanın size özel tekliflerini öğrenmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayarak ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Düğün hazırlıklarının olmazsa olmazları arasında yer alan saç ve makyaj uygulaması Bayram Bal Canpark’ın yüksek kalitedeki hizmetiyle gelin adaylarının karşısına çıkıyor. Bu sayede firmanın birbirinden farklı gelin saçı modelleri arasından seçim yaparak hayatınızın en özel gününde şık bir gelin saçına ve makyajına sahip olunabiliyor. Firmanın özenle yetiştirilmiş profesyonel ekibi, gelin topuzu, su dalgası gibi saç modellerinin yanı sıra kişiye özel tasarımlar da gerçekleştiriyor. Hijyen ve temizlik konusunda da oldukça hassas olan firma, size güvenli bir hizmet deneyimi sunuyor.

Nasıl Gidilir?

Bayram Bal Canpark, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yer alıyor. Bu mekana ulaşım toplu taşıma ile oldukça rahat şekilde gerçekleştiriliyor. Dilerseniz özel aracınızla da rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşımı özel araçlarıyla gerçekleştirecekler için açık adres şu şekilde: Yamanevler Mh. Alemdağ Cd. N:169 Canpark AVM Ümraniye.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve diğer şehirler

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Takma kirpik, el- ayak bakımı, ayak masajı, cilt bakımı

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 haftadan fazla

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ücretsiz prova, şehir dışına hizmet ve gelinin yakınlarına hizmet gibi avantajlara sahiptir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı yapımı ve provası yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ayak masajı, el- ayak bakımı, cilt bakımı, takma kirpik uygulaması, saç ve makyaj bulunuyor.

Bayram Bal Canpark organizasyon fiyatları ne kadar?

Bayram Bal Canpark organizasyon fiyatları Bayram Bal Canpark organizasyon fiyatları Bayram Bal Canpark organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Bayram Bal Canpark Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Bayram Bal Canpark

Yorum yaz