Baykan Düğün Sarayı Hakkında

En güzel etkinlikler için 500 kişilik geniş kapalı salonuyla Baykan Düğün Sarayı evlenen çiftlerin yeni gözdesi oluyor. Özel etkinlikleriniz için vazgeçilmez bir mekan olan salonumuz kendine özgü ver farklı dekore edilmiştir. Hizmette kalite ve süreklilik Baykan Düğün Sarayı ekibi olarak vazgeçilmezimizdir.

Baykan Düğün Sarayı’nda düğünlerin yanı sıra bayi toplantısı, davet, resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünleri, baby shower, kına, parti, nikah, bekarlığa veda partisi, altın günü, iftar yemeği, şirket yemeği, konferans, seminer, lansman, tanıtım ve gala organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz.

Kaç Kişiliktir?

Baykan Düğün Sarayı 500 kişilik kapalı alana sahiptir. Yemekli ve yemeksiz düzenleyebileceğiz tüm etkinlikler geniş salonumuzda gerçekleşebilmektedir. Özel etkinlikleriniz için değişilmez alanlardır. Güler yüzlü ve seçkim servis elemanlarıyla özel gününüzde en kaliteli hizmeti ve eğlenceyi yaşatmaktayız.

Özel tasarlanmış klima ve havalandırma sistemiyle yaz kış farketmeksizin misafirlerimizi ağırlıyoruz. Farkı etkinlikler için oturma düzeni oluşturuyor ve sahne ayarlaması yapıyoruz. Teknolojiyi yakından takip eden ekibimiz ile salonumuzu yeniliklere açık hale getiriyoruz.

Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Baykan Düğün Sarayı’na ulaşmak için harita bölümünden yararlanabilirsiniz, mesaj gönderebilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Baykan Düğün Salonu İstanbul – Kartal mevkiinde konumlanmaktadır. Dilerseniz özel aracınızla ya da toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlamanız mümkündür. D-100 karayolu üzerinden Mimar Sinan Caddesi’ne ulaşarak, Atatürk Caddesi üzerinde bulunan salonumuza ulaşabilirsiniz. Zühre Sokak içinde bulunan salonumuz toplu taşıma araç duraklarına yürüme mesafesindedir.

Gerçekleşen Aktiviteler ve Organizasyonlar

Baykan Düğün Sarayı yeni çiftlerin en güzel günlerinde sizlere özel seçeneklerle hizmet vermeye devam ediyor. 500 kişiye ulaşan kapalı salonumuz ile her türlü organizasyona kapılarımızı açmaktayız. Yüksek tavanlı ferah alanı ve özel havalandırma sistemiyle yazın ya da kışın gerçekleştireceğiniz etkinliğiniz göz kamaştıracak.

Baykan Düğün Sarayı’nda düğünlerin yanı sıra bayi toplantısı, davet, resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünleri, baby shower, kına, parti, nikah, bekarlığa veda partisi, altın günü, iftar yemeği, şirket yemeği, konferans, seminer, lansman, tanıtım ve gala organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz.

Organizasyonunuz öncesi danışacağınız organizasyon sorumlumuz özel gecenizde hayal ettiğiniz tüm detayları gerçekleştirmek için sizlerle planlayacak. Ses, ışık, müzik, dekorasyon, süsleme, ana yemekler, ara sıcaklar, içecekler, ikramlar, sofra düzenlemesi, çiçekler gibi aklınıza gelebilecek tüm detayları organizasyon sorumlumuzla planlayabilirsiniz. Organizasyonunuzun kapasitesine göre oturma düzenini yenileyebilir, her anın planlamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Baykan Düğün Sarayı, profesyonel hizmet ekibiyle 500 kişiye ulaşan organizyonlarınızda vazgeçilmez adres olmaya devam ediyor. Profesyonel aşçılarımızla birlikte menü tadımları yapabilir, menüde dilediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul – Kartal mevkiinde yer alan salonumuza özel araçla veya toplu taşıma araçlarıyla ulaşım oldukça kolaydır. Otobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.

Yüksek tavanlı, kapalı salonumuz nişandan düğüne, kınadan sünnete, seminerden toplantıya, galadan partiye tüm etkinliklere kapılarını açıyor. Profesyonel danışmanlarımızla yürüteceğiniz planlama sürecinde tüm detayların hakimi olabilir, en küçük detayları seçebilirsiniz.

Baykan Düğün Sarayı yılların getirmiş olduğu tecrübeyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyor. Kaliteli hizmet ve güler yüzlü servis elemanlarıyla özel gecenizi kusursuz bir ana dönüştürüyor.

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Mekanın ışıklandırması çok iyi. Yüksek tavanlı ferah bir yer. Kapalı alanda düğün yapmak istemiyordum ama hiç pişman olmadım. Geniş ve tasarım olarak çok güzel. Hizmet kalitesi çok yüksek diyebilirim. Çok memnun kaldık biz. Tavsiye ederiz.

  2. Puan

    KALİTENİN VE SICAKKANLILIĞIN ADRESİ…. BİZ ÇOK GÜZEL BİR DÜĞÜN YAPTIK. HERKESE ÖNERİRİZ.

  3. Puan

    çok şık ve görülmeye değer bir salondur hizmetleri ise takdireşayan dır kızımın dügününü yaptık çok memnun kaldık

Yorum yaz