Ankara Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Otopark
75
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Davul şov
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına mumu
 • Kına seti
 • Kına tahtı kiralama
 • Kına tepsisi

Mekan Özellikleri

 • Asansör
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Düğün pastası
Servis elemanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Batıpark Balo ve Nikah Salonu Hakkında

Batıpark Balo ve Nikah Salonu Ankara ili Yenimahalle ilçesinde yer almaktadır. Mekan farklı salonlarıyla farklı etkinlikleri düzenlemenize olanak sağlamaktadır. Mekan kına gecesi alanında tecrübelidir. Ulaşımı kolay olan bir konumda yer alması mekanı ön plana çıkarmaktadır. Unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu için önemli tercihlerden biridir. Mekanın yemekli organizasyon fiyatları 30 TL ile 50 TL aralığındadır.

Batıpark Özellikleri

Batıpark sizlere kapalı alanıyla hizmet vermektedir. Düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonu için 300 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Mekan tasarımı koyu renkler ve üzerinde ışıklandırmalara sahiptir. Mekanın iç yapısı tüm şıklığınızı ön plana çıkaracak şekildedir. Masa tasarımları ve ışıklandırmalar özel olarak tasarlanmıştır.

Renkler ve zevkler tartışılmazdır. Sizin dilediğiniz renkler ile özel tasarımlarda yapılabilmektedir. Çocuklar için ayrı çocuk alanı bulunmaktadır. Erken gelen misafirleriniz için fuaye alanı vardır. Ayrıca mekanda çok şık düğünler, nişanlar, sözler ve diğer organizasyonlarınızı gerçekleştirmenize olanak sağlayan bir yapı bulunmaktadır.

Batıpark Balo ve Nikah Salonu Kına Gecesi Fiyatları

Batıpark ile düzenlemek isteyeceğiniz kına gecesi fiyatları oldukça uygundur. Eğer yemekli organizasyon düzenlemek isterseniz fiyatları 30 TL ile 50 TL aralığında değişmektedir. Mekanda kokteyl yerine başlangıç paketleri sunulmaktadır. Bu paket içerisinde düğün pastası, kuru pasta gibi ikramlar bulunmaktadır. Bunun fiyatları taleplerinize ve isteklerinize göre değişecektir. Daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" bölümünü kullanabilirsiniz.

Olanakları ve Sağladıkları

Batıpark mekanı ile düzenleyeceğiniz kına gecenizi unutulmaz kılabilirsiniz. Mekan aracılığıyla düğünler, kınalar, nikah, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik, balo, davet, özel kutlamalar ve doğum günleri yapılabilir. Mekanda gerçekleştireceğiniz yemekli organizasyonlar için unutulmaz bir lezzet sunulmaktadır. İkramlar usta aşçılar tarafından hazırlanıyor. Hazırlanan ikramlar profesyonel ve kusursuz servis elemanları tarafından dağıtılıyor. Planlanmış dağıtım ile hiç gecikmeden misafirlerinize ikram ediliyor. Mekanın ön plana aldığı ikinci konu ise hijyen kurallarıdır. Mekanda kına aksesuarları kiralama seçenekleri sunulmaktadır. Dilediğiniz renkte ve talepte isteklerinizin tamamı karşılanabilir.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Batıpark mekanı Ankara ilinde oldukça kolay bulunabilir konumda yer almaktadır. Yenimahalle ilçesinde Batıpark Alışveriş Merkezi yanında bulunmaktadır. Misafirleriniz toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşım sağlayabilirler. Kendi araçlarıyla gelmek isteyen misafirleriniz için otopark hizmeti bulunmaktadır.

İnönü Mahallesi, 1730 Sokak No:1 Batıpark Avm 06370 Yenimahalle/Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firması hizmetleri alınabilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, nişan, parti, sünnet düğünü, davet, resepsiyon, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower yapılabilmektedir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark hizmeti bulunmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Menü başlangıç paketi içerisinde mekan süsleme, servis elemanı, ışık hizmetleri ve organizasyon sorumlusu bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde yemek servisi, menü tadım ve değişikliği, orkestra hizmetleri ve ses hizmetleri verilmektedir.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı alana sahiptir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ ve orkestra hizmeti verilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Normal menü seçenekleri ve çocuklara özel menü vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis hizmeti 23:00'a kadar, müzik yayını 23:00'a kadar devam etmektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa süsleme, mekan giydirme ve farklı renk seçenekleri vardır.

Batıpark Balo ve Nikah Salonu kına gecesi fiyatları ne kadar?

Batıpark Balo ve Nikah Salonu kına gecesi fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Batıpark Balo ve Nikah Salonu kına gecesi fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Batıpark Balo ve Nikah Salonu Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Batıpark Balo ve Nikah Salonu kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz