Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Başkent Kuaför Güzellik Salonu Hakkında

Ankara Sincan bölgesinde yer alan Başkent Kuaför Güzellik Salonu hizmetleriyle dikkat çekiyor. Birçok kaliteli hizmete imza atan ekip gelin saçı ve makyajı kategorisinde de yol gösteriyor. Firmanın fiyatları 800 TL’den başlıyor.

Çeşitli Makyaj ve Saç Modelleri

Kuaför salonu saç rengi, göz rengi, saçın boyutu, gelinlik modeli ve düğün konsepti gibi birçok kriteri dikkate alarak rehberlik yapıyor. Topuz gelin saçı modelini daha çok siyah renk saçlara yakıştıran firma açık gelin saçı modellerinde uçları sarı tonlarındaki saça yakıştırıyor.

Kızıl saçlar için örgülü gelin başı örneklerini sıralayan Başkent Kuaför kaküllü gelin saçı modelleri için permayı öneriyor. Kır çiçekli gelin saçı modelini daha çok kır düğünlerinde öneren firma gelin saçı aksesuarları ile dikkat çekmenizi sağlıyor.

Porselen gelin makyajı seçeneğinden gelin göz makyajına kadar birçok hizmete rehberlik yapan ekip yüz tipinizi ve cilt türünüzü analiz ediyor. Kuru ciltlere ayrı yağlı ve karma ciltlere ayrı makyaj malzemesi kullanan ekip sıkıntı yaşamamanızı sağlıyor. Doğal gelin makyajı, esmer gelin makyajı veya tesettür gelin makyajı çeşitlerinden birini seçebiliyorsunuz.

Başkent Kuaför Fiyatları

En güzel gelin saçı ve makyajı modelleri ile dikkat çeken firma paket içerikleriyle de adından söz ettiriyor. 800 TL’den başlayan başlangıç paket fiyatları içeriğe göre değişkenlik gösteriyor.

Değişkenlik gösteren fiyatlar ve paket içerikleri hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Ekstra İmkanlar

Başkent Kuaför Güzellik Salonu randevu sistemiyle çalışıyor. Ekip gelin başı ve makyajı konusunda adın duyursa da geniş hizmet yelpazesiyle birçok alanda hizmet sunuyor.

Cilt bakımı, ağda, takma kirpik, manikür – pedikür el ve ayak hizmetiyle dikkat çeken firma epilasyon ve solaryum hizmetiyle de biliniyor. Yoğun iş temponuza bir nebze de olsa alan açan firma mekanda veya evde hizmet seçeneği sunuyor.

Kapalı gelin makyajı konusunda rahatlığınızı düşünen firma aynı zamanda yakınlarınıza da hizmet sunuyor. 3 hafta önceden iletişime geçtiğiniz firmanın şehir dışı hizmeti de bulunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Başkent Kuaför Güzellik Salonu Ankara Sincan lokasyonunda yer alıyor. Sincan Gar'a ve İstasyon Durağı'na yürüme mesafesinde olan firmaya toplu taşıma veya özel araçla ulaşmak oldukça kolay. Firma aynı zamanda İlçe Nüfus Müdürlüğü'ne de yürüme mesafesinde. Açık adres de şu şekilde:

Atatürk, Onur Caddesi No:18 – 2 06930 Sincan / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara Sincan ve tüm illerde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Epilasyon ve solaryum hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evde, mekanda ve şehir dışında hizmet sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Geline ve yakın arkadaşlara hizmet, çeşitli aksesuar temini gibi olanaklar bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Saç bakımı, cilt bakımı, ağda ve takma kirpik gibi hizmetleri içerir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Saç renginiz ve gelinliğinizin modeline göre farklı makyaj ve saç temaları oluşturuluyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Saç ve makyaj işlemleri iki saat içinde halloluyor.

Başkent Kuaför Güzellik Salonu organizasyon fiyatları ne kadar?

Başkent Kuaför Güzellik Salonu organizasyon fiyatları Başkent Kuaför Güzellik Salonu organizasyon fiyatları Başkent Kuaför Güzellik Salonu organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Başkent Kuaför Güzellik Salonu Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Başkent Kuaför Güzellik Salonu

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    1.5 yaşındaki kızımın saçını kestirmek için gittim bizimle o kadar güzel ilgilendiler ki çok memnun kaldım ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim yapılan işlemden de çok memnun kaldım söylemek istedim tekrar teşekkürler

  2. Puan

    Kalıcı oje işlemi yaptırdım ve çok memnun kaldım hem yaptırdığım işlemden hemde ilgilenenlerden. Büşra hanım özellikle teşekkür ederim her şey için çok memnun kaldığımı söylemek istedim 😊♥️🌸

Yorum yaz