Başkent Düğün Salonu

Aşkın taçlanacağı, tatlı telaşların, yorgunlukların ve hoş koşuşturmacaların yaşanacağı düğün gününü Ankara’da yapmak isteyen gelin ve damatlar sizin için harika bir tavsiye de bizden, Başkent Düğün Salonu. Zarif ve şık salon tasarımı ile Ankara’da en çok tercih edilen düğün salonlarından birisi olma özelliğini taşıyor. Başkent Düğün Salonu, konforlu ve profesyonel hizmeti ile gelin ve damatları bekliyor.

Aklınızda Soru İşareti Kalmasın!

Başkent Düğün Salonu 1000 m2 lik bir alana kurulmuş, 700 kişiye kokteyl, 500 kişiye kadar da yemekli hizmet verebiliyor. Düğün, nişan, kına gecesi, toplantı, mezuniyet baloları, asker gecesi, doğum günü kutlamaları, davet, sünnet konferans ve kurum etkinlikleri için de hizmet veriyor.

Şaşılacak Fiyatlar

Başkent Düğün Salonu, "Siz hayal edin, biz yapalım" anlayışıyla hizmet verir. Salon görsel, ışık ve ses kalitesi ile fiyat karşılaştırması yapıldığı takdirde çok uygun fiyatlar ile karşılaşmak mümkün oluyor. Fiyatlar ile ilgili dilerseniz yemekli, yemeksiz ve saat alternatifleriyle ilgili görüşerek çok daha uygun fiyatlara düğün salonunuzu ayarlayabilirsiniz.

Hizmette Sınır Tanımıyor

Çiftelere lazer gösterisi, sis ve ışıklandırma gibi hizmetler sunuyor. Alışılmışın dışında fark yaratarak, düğününüze gelemeyenler için internetten canlı yayın olarak ilk dansınızı yayınlıyor. Başkent Düğün Salonu, müşteri memnuniyetini üste seviyelerde tutmak ve bu seviyede kalmak için yenilikleri takip ediyor ve eş zamanlı olarak çiftlerine uyguluyor. Her geçen gün düğününüz yemekli olsun veya olmasın sunulan ikramlıkların tat ve kalitesini arttırmak, organizasyon ve süsleme de renk tercihini arttırmak ilk amaçlarından birisi. Bu sayede müşteri memnuniyetine ve kalitesine süreklilik kazandırmış oluyor.

Ankara gibi büyük bir şehir de diğer büyük şehirler de olduğu gibi güvenilir ve kaliteli bir düğün mekanı bulmak oldukça zor. Biz düğünbuketi.com olarak sizlere kaliteden ödün vermeyen güvenilir en güzel gününüzü daha da güzel yapacak imkanlar sunan düğün salonları seçiyoruz. Başkent Düğün Salonu da bu mekanlardan birisi, seçiminizden mutluluk duyacağınız, sizin mutluluğunuz ve memnuniyetiniz için çaba sarf eden Başkent Düğün Salonu’ndan memnun kalmış yüzlerce gelinden sadece biri olarak ayrılacaksınız.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Şeyma & Mithat
    Puan

    Biz yaklaşık 500 kişilik düğün davetimizi Başkent Düğün Slonunu sectik.genel olarak hizmetleri profesyonel.kurumsal bir salon.bize hiçbir sorun çıkartmadilar.en baştan itibaren bizimle iletişimleri çok iyiydi.bu sebeple planlamamız çok yerinde oldu.yani hiçbir şey boşuna değildi.bu sebeple tavsiye ederim.

Yorum yaz