Başak Düğün Salonları Hakkında

Hayallerinizi süsleyen düğün gecenizin en güzel konseptlerde Başak Düğün Salonları 'nda gerçekleşeceğini bilmenizi istiyoruz! Düğün mekanı arama sürecine son verecek uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti ile Başak Düğün Salonları 'na gelerek o muhteşem günü biran önce gerçekleştirmeye var mısınız?

Başak Düğün Salonları'nda Düğün Konseptleri Sizler İçin Yeniden Tanımlanıyor!

Sıradanlıktan uzakta bir mekan tasarımına sahip olan Başak Düğün Salonları 'nda sizlerin en özel günleri emsalsiz olacak diyoruz! Nikâh törenine dahi özel konseptler hazırladığımız düğün salonumuzda evlenmek sizin için bambaşka deneyim olacak!

Tüm istek ve beklentileriniz profesyonel ekip tarafından anında karşılanırken siz arkanıza yaslanıp düğün gününüzün keyfini çıkaracaksınız! Profesyonellerle çalışma avantajını her dakika hissedeceğiniz düğün gecenizde hiçbir pürüzün çıkmasına izin vermiyoruz!

Konuklarınızın başını döndürecek kadar sade ancak gösterişli bir dekorasyon önerisini sizlere sunan Başak Düğün Salonları 'nda yapacağınız tüm etkinlikler ise günlerce konuşulacak eminiz!

Başak Düğün Salonları'nda Hangi Tür Etkinlikler Gerçekleştirilebilir?

 • Kına Geceleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Evlilik Kutlamaları
 • Doğum Günleri
 • Nişan Törenleri
 • Bayi Toplantıları
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Yemekli Davetler
 • Eğlenceler
 • Partiler
 • Kutlamalar gibi çeşitli etkinlikler Başak Düğün Salon’larında hayat buluyor!

Benzersiz ve sıra dışı düğün konseptleriyle adını tüm Türkiye’ye duyurmayı başaran Başak Düğün Salon’larında sizi de görmek istiyoruz!

Başak Düğün Salonları'nda Kapasite Durumu Nedir? Başak Düğün Salonları'nda Kaç Kişi Ağırlanabilir?

Ümraniye’de konumlandırılan Başak Düğün Salonları'nda dünya evine girmek eminiz ki size “ iyi ki “ dedirtecek!

Gerek mekan tasarımı gerekse de sizlere ve konuklarınıza sunulan hizmetlerin kalitesinden memnun kalmanız için Başak Düğün Salonları olarak çok çalışmaktayız. Mekan süslemelerinden video çekimine, lazer gösterilerinden ikramlara kadar her konuda profesyonel ekiple çalışma olanağını sunduğumuz salonumuzda tüm etkinlikleriniz aynı kalitede sizler için planlanır.

600 kişiyi rahatlıkla ağırlayabildiğimiz salonumuzda yıldızlarla bezenmiş gökyüzünü birlikte seyredeceğiz! 50 kişilik organizasyonlarınıza dahi “Evet” diyen Başak Düğün Salonları'nda her talebe yönelik bir hizmet mutlaka var!

Engelli girişinden otoparka kadar sizlere sunulan hizmetlere eminiz ki memnun kalacak ve tüm konuklarınızla birlikte mekânımızdan memnun ayrılacaksınız.

Başak Düğün Salon’larına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Cemil Meriç Mahallesi’nde Alemdağ Caddesi’nde yer alan salonumuza gitmek için Ümraniye’ye ulaşmanız yeterli olacaktır. Dudullu Osb’de konumlandırılan Başak Düğün Salonları 'na şahsi araçlarınızla gidebileceğiniz gibi dilerseniz toplu taşıma vasıtalarıyla da gidebilirsiniz. 131C, 14B, 522 otobüslerine binerek konuklarınız ortalama İstanbul’un her noktasından 45 dakika içerisinde mekanımıza erişim sağlayabilirler.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet almak isteyen tüm çiftlere başak düğün salonunu tavsiye ederim hem de dekorasyonu da güzel fiyat olarak da gayet uygun

 2. Puan

  Salon aydınlık ve ferahtı. Pist çok geniş. Kırmızı halıyla giriş seramaonisini çok beğendik. Ellerinize sağlık. İyi ki sizinle yapmışız düğünüzmüzü.

 3. Puan

  fiyatları verdikleri kaliteye göre çok uygundu bizim bütçemiz için çok iyi geldi. dekorasiyon ve dizaynıda çok güzel salonun gayette genişti. teşekkürler

Yorum yaz