Başak 3 Düğün Salonu

Hiç kimse tarafından asla unutulmayacak olan bir salon düğünü yapmanın yolu, Başak 3 Düğün Salonu ’nun görkemli atmosferini yaşamaktan geçiyor. Düğün Buketi, hayallerinizi gerçekleştirmek ve hayatınıza benzersiz bir tat katmak için tüm imkanlarını seferber ediyor.

Her Yönüyle Farklı Bir Düğün

Her çift, düğün gecesinin diğer gün ve gecelerinden farklı olmasını ister; bunun için tüm detayları ince ince düşünür ve tasarlar. Başak 3 Düğün Salonu, huzuru en çok hak ettiğiniz düğün gecenizde sizi mutlu etmek için elinden geleni yapıyor. Evlilik adımını atan kadın ve erkekler, şık ve harika bir salon düğünü ile evlenmek ve gelecekte bu anı çocuklarına anlatmayı arzular. Zaman geçerken geçmişte kalan her anı yıpratır; evlenen çift düğün anını bu yıpratıcılıktan kurtarmak ister. Başak 3 Düğün Salonu; geniş oturum alanı ve pisti, güler yüzlü personeli, hoş dekoru ile düğün gecenizi zamanın yıpratıcılığından kurtarıyor. Düğün esnasında anne ve babanızla, arkadaş ve dostlarınızla, komşu ve akrabalarınızla mutlu olmanızı hedefliyor; bunun size harika bir ortam hazırlıyor.

Baş Döndürücü Bir Salon Düğünü

Başak 3 Düğün Salonu, sahip olduğu tüm olanakları sizin mutlu ve huzurlu olmanız için kullanıyor. Yükünüzü hafifletmek için;

 • mekan süslemesi,
 • fotoğraf ve video çekimi,
 • davetlilerin karşılanması,
 • lazer gösterisi,
 • nikah işlemleri,
 • birbirinden farlı ikram seçenekleri ve çeşitleri,
 • müzik ve sanatçı seçimi

gibi hususlarda size yardımcı oluyor.

Maksimum konfor ve üstün kalitesi ile Başak 3 Düğün Salonu, Düğün Buketi farklılığı ile kendinizi yıldızların üstünde hissetmenizi sağlıyor. Bunun için düğününüzde beyazın saflığı ile dizayn edilen gelin ve damat masasının yaşattığı duygu ile kendinizi masallardaki gibi duyumsamanızı sağlıyor. Düğününüzü hiçbir zaman unutmak istemiyorsanız eğer, Başak 3 Düğün Salonu’nun görkemli atmosferini yaşamanız gerekiyor.

Memnuniyetiniz, En Çok Bizi Memnun Edecektir

Düğün Buketi, sizi mutlu ve memnun etmek için sizin tüm istek ve ihtiyaçlarınızı muhteşem bir organizasyon ile yerine getiriyor. Düğün Buketi farklılığıyla Başak 3 Düğün Salonu’nda sadece düğün organizasyonları yapmıyorsunuz.

Salon düğününün yanında;

 • kına gecesi,
 • sünnet düğünü,
 • açılış töreni,
 • kokteyl,
 • bayi toplantısı,
 • mezuniyet töreni

gibi tüm organizasyonlarınızı da yapabiliyorsunuz.

Mükemmel bir şekilde dekore edilen Başak 3 Düğün Salonu, ışık ve ses sistemi ile de keyifli bir gece geçirmenizi mümkün kılıyor. Işık ambiyansı ile eşsiz bir atmosfer oluşturuyor ve müzik sesinin salonun her yerinden eşit bir şekilde duyulmasını sağlıyor. Böylece hayatınızın en mutlu gününde hayat boyu asla unutamayacağınız bir salon düğünü deneyimi yaşatıyor.

Bütçenizi Yormayan Fiyatlar

Muhteşem bir düğün yaparken doğal olarak bütçenizin de zarar görmesini istemezsiniz. Uygun fiyatları ile Başak 3 Düğün Salonu, 50 kişilik özel toplantılardan 600 kişilik organizasyonlara kadar her türlü etkinliği kolaylıkla organize edebiliyor. Pastalı düğünlerde;

 • 6 katlı yaş pasta,
 • 3 çeşit kuru pasta,
 • müzik ve piyanist,
 • 2 saatlik video kaydı,
 • 10 poz-20 fotoğraf,
 • sinevizyon gösterisi,

gibi ikramlar sunuyor. Ayrıca yemekli düğün ve organizasyonları, anlaşmalı olduğu catering firmaları ile arzu ettiğiniz gibi düzenliyor. Sizi yormayan fiyatlarla görkemli bir salon düğünü yapmak için Başak 3 Düğün Salonu 'nu tercih edebilir, Düğün Buketi’i ile iletişim kurabilirsiniz.

Başak 3 Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul/Pendik, Batı Mahallesi, Ihlamur Sokak, Zeytinler İş Merkezi, no: 17’de bulunan Başak 3 Düğün Salonu’na toplu taşıma araçları ve metro ile ulaşmanız mümkün. Kadıköy’den 16C ve 251; Marmara Üniversitesi Anadolu Hisarı Kampüsü ve Beykoz’dan 15F ve KM13; İkea ve Ümraniye’den 20Ü ve KM24; Aksaray ve Fatih’ten KM24; Medipol Hastanesi ve Beykoz’dan 15BK ve 251 numaralı halk otobüsleri ile ulaşabilirsiniz. Beykoz’dan 34Z numaralı metrobüs ile gidebileceğiniz Başak 3 Düğün Salonu’na Beykoz, Ümraniye, Aksaray ve Fatih’ten M4 numaralı metro ile de varabilirsiniz.

Düğün Buketi ile Başak 3 Düğün Salonu’nda eşsiz bir salon düğünü yapabilirsiniz. DüğünBuketi.com web sitesine girerek yaptıracağınız rezervasyon ile salon düğünü, kına gecesi, sünnet düğünü, kokteyl ve mezuniyet gecesi gibi organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti merkezli hizmet prensibi ile Düğün Buketi her zaman yanınızdadır.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Nagihan & Demir
  Puan

  Süslemeler ve tasarım harika ışıltısı çok hoşuma gitti. Biz düğünümüzü yaptık burada. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

 2. Avatar
  Melike & Aydın
  Puan

  çok şık bir salon görsel olarak onun dışında gece boyunca lazer şovları ve mekana girerken volkan gösterisi oldu 6 katlı düğün pastamız da çok güzeldi tadı da öyleee 🙂

 3. Avatar
  Güzide & Eşref
  Puan

  yemekleri çok beğenmiş bütün gelen konuklar bizde hizmeti ve ilgiyi çok sevdik herşey içinde teşekkür ederiz memnun kaldık baya

Yorum yaz