İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
7500 ₺
Her Şey Dahil Paket
10000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Barok Music Production Hakkında

İstanbul Beşiktaş konumunda 30 yıldır hizmet veren Barok Music Production, markalaşmış hizmeti ile sadece İstanbullu çiftlerin değil şehir dışından pek çok organizasyon sahiplerinin de dikkatini çekiyor. Profesyonel hizmeti ile her daim memnuniyet sonuçlu dönütler alıyor. Düğün orkestrası ve Dj hizmeti düğünlerinizde vazgeçilmez hizmetlerden biri oluyor. Bu memnuniyeti sizler de yaşamak isterseniz özel gününüzde şehir içi- şehir dışı yanınızda olmaya hazır oluyorlar. Fiyatları ise 7.500TL’den başlıyor.

Orkestranın Özellikleri

Barok Music Production, evliliğe attığınız bu önemli adımda sizler için günün nasıl olacağını düşünmenize gerek kalmadan, stressiz bir gün olmasını sağlayıp, eğlenceli vakitler geçirip sadece mutlu olmanızı sağlıyor. Açık hava da ve kapalı alanda da fark etmeksizin eşsiz bir performans sergiliyor. Düğün orkestrası ve Dj hizmeti alanında profesyonel sanatçılar tarafından verilerek hatasız ve aksilik yaşamadan bir performans sergilenmesi sağlanıyor. Şehir dışından gelen talepler doğrultusunda sadece İstanbul değil pek çok İl’e de hizmet sağlanıyor.

Ses, müzik ve sahne sistemleri yenilenerek son trendlere uygun şekilde yeni ve hatasız olarak bulunduruluyor. Sizler için burada her şey düşünülüyor ve her aşama keyifli hale getiriliyor.

Barok Music Production Düğün Orkestrası Fiyatları

Barok Music Production alanında profesyonel ekibi ile her organizasyonunuzda yanınızda oluyor. Şehir içi ve şehir dışı hizmet fiyatları değişmekle birlikte sahne performansı süresi de buna etken oluyor. Aynı zamanda düğün orkestrası, dj, başlangıç paketi içerisinde yer alıyor. 7.500-10.000TL arasında değişmekte olan fiyatları ek olarak almak istediğiniz hizmete göre artabiliyor.

Size özel sunulan kampanya ve avantajlı fiyatları öğrenmek isterseniz Düğün Buketi destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak hemen başlangıç fiyatları hakkında bilgi alabiliyorsunuz.

Sunduğu Olanaklar

Her çift en özel gününün elbette kusursuz geçmesini diliyor. Bu kusursuzluğu çeşitli eğlenceler, müzikler, sahne şovları ile süslemek ise Barok Music Production’a kalıyor. Düğününüzden önce her detay Barok Music Production ile planlanarak üstünden geçiliyor. Gerekli provalar yapılıp kusursuz bir düğün geçirmeniz sağlanıyor. Davul şovları, sahne performansları, konsepte uygun performanslar, Dj ve düğün orkestrası pek çok hizmet seçeneği sunarak sizlere eğlencenin tanımını baştan yaşatarak öğretiyor.

Zengin repertuarıyla dilediğiniz her çeşit tarzda müziği dinleyebiliyor ve canlı müzik eşliğinde saatlerce dans edebiliyor, keyifli, unutulmaz anlara tanık olabiliyorsunuz.

Nasıl Gidilir?

Yıllardır memnuniyet dolu hizmet vermeye devam eden orkestra ekibinden düğün orkestrası, Dj, sahne şovları, fasıl grubu gibi çeşitli hizmetler almak istiyorsanız bu enerji dolu ekip ile düğününüz öncesi gidip tanışabiliyor ve ayrıntıları konuşabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki adresi takip etmek oluyor.

Vişnezade Mh. Çatlak Çeşme Sk. No:9/A, Beşiktaş, İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve dışı hizmet imkanları bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, partiler, düğünler, söz ve nişanlar, kına geceleri, doğum günleri ve akla gelebilecek her çeşit organizasyon için hizmet verebiliyorlar.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı hizmetler de bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Bu pakette düğün öncesi her şeyin planlanarak ilerlemesiyle orkestra ve dj hizmeti sayesinde mükemmel bir eğlence sizi bekliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Karşılama müziği, sahne şovları, canlı müzik performansı, davul şov, konsept olarak hizmet verilimi gibi hizmetler bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 saat süren bir hizmet sunuluyor.

Barok Music Production düğün fiyatları ne kadar?

Barok Music Production düğün fiyatları Barok Music Production düğün fiyatları Barok Music Production organizasyon fiyatları ise 7500 - 10000 TL arasında değişmektedir.

Barok Music Production Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Barok Music Production

Yorum yaz