İstanbul Konferans ve Toplantı Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
665 ₺
Hafta İçi
725 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
380 ₺
Hafta İçi
440 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
220
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Servis elemanı
Yemek servisi
Alkol servisi

Barcelo İstanbul Hotel Hakkında

Beyoğlu’nda bulunan Barcelo İstanbul Hotel, konferans ve toplantılar için de kapılarını açıyor. Her iş sektöründe grup olarak dahil olunan konferanslara, otelin eşsiz salonlarında tanıklık ediliyor. Otelde konferans ve toplantı salonu kiralama fiyatları ise kişi başı 380 TL'den başlıyor.

Genel Özellikleri

Barcelo Otel içerisinde hem açık hem de kapalı salon bulunuyor. Kapalı davet alanında 50 kişi ile 220 kişi arasında davetli ağırlanabiliyor. Açık davet alanında ise 50 kişi ile 100 kişi arasında davetli ağırlanabiliyor. Bir de otoparkı bulunuyor. Aracı ile gelen davetliler park sorunu çekmeden araçlarını otoparka bırakabiliyor.

Otel, şehir merkezinde bulunduğu için ulaşım da oldukça kolay oluyor. Özel ulaşım hizmeti de bulunuyor. Özel araç ile adrese ulaşım sağlama imkanı bulunuyor. Burada müşteri memnuniyetine son derece önem veriliyor. Yüksek hizmet kalitesi ile adından sıkça söz ettiriyor ve bu şekilde vazgeçilmez oluyor.

Barcelo İstanbul Hotel Konferans ve Toplantı Fiyatları

Yemekli konferans ve toplantı fiyatı hafta içi 665 TL, hafta sonu 725 TL civarında seyrediyor. Kokteylli bir konferans veya toplantı düzenlendiğinde, hafta içi fiyatı 380 TL, hafta sonu fiyatı 440 TL oluyor. Yapılacak ekleme ve çıkarmalarla bu fiyatlar değişebiliyor.

Otelin konferans salonları veya toplantı alanları ile ilgili detaylı bilgiye DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Barcelo İstanbul Hotel bünyesinde yemekli konferans ve toplantılar da yapılıyor. Servis edilmeden önce organizasyon sahibi tarafından menü tadımı yapılabiliyor. Alkollü ve alkolsüz kokteyl servisi de bulunuyor. Servis elemanı akıcı bir şekilde servisi sağlıyor. Herkese hızla ve güler yüzle hizmet ediliyor. Kırmızı et, beyaz et ya da çeşitli menüler çıkartılabiliyor. Oldukça lüks bir hizmet anlayışı bulunuyor.

Barcelo İstanbul Hotel'de 500 - 750 kişi arasında konaklama imkanı da bulunuyor. Uzaktan gelen davetliler için harika bir imkan oluyor. Sadece konferans ve toplantı da değil, nişan, kına, söz, düğün gibi diğer organizasyonlar da burada düzenleniyor. Etkinlik sorumlusu sizin bir nevi danışmanınız oluyor. Her detayla o ilgileniyor. Ayrıca organizasyon danışmanlığı hizmeti de veriliyor.

Ulaşım Bilgisi

Barcelo Otel şehir merkezinde bulunuyor. İstanbul Beyoğlu ilçesindeki kolay ulaşılabilen konumuyla sık tercih ediliyor. Çeşitli toplu taşıma araçları ve özel araçla gidilebiliyor.

Adres: Kocatepe Mahallesi, Barceló Istanbul, Abdulhak, Hamit Cad, Beyoğlu / İstanbul.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

500 - 750 kişi arasında konaklama kapasitesi bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanları bulunmaktadır. Aynı anda birden fazla etkinlik yapılabilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı et, beyaz et, kokteyl menü seçenekleri sunmaktalar.

Barcelo İstanbul Hotel konferans ve toplantı fiyatları ne kadar?

Barcelo İstanbul Hotel konferans ve toplantı fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 380 TL, hafta içi yemekli kişi başı 665 TL, Barcelo İstanbul Hotel konferans ve toplantı fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 440 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 725 TL,

Barcelo İstanbul Hotel Kaç kişilik konferans ve toplantı kapasitesine sahiptir?

Barcelo İstanbul Hotel açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 220 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Şirketimizin yıllık toplantısını burada yaptık. İkramları, hizmetleri çok iyiydi. İlgili ve profesyonel bir ekip tüm kurumlara tavsiye ederim

 2. Puan

  Konferanslar için efsane bir otel diyebilirim. İkramları gayet yerinde ve güzel. Çok temiz bir konferans salonu var. Şirketlere tavsiye ederim.

Yorum yaz