Mezuniyet ve Balo Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
100
Araç

İmkanlar

After party organizasyonu
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Barcelo İstanbul Hotel Hakkında

Barcelo İstanbul Hotel, İstanbul’un en merkezi konumunda yer alan ve ışıltılı sahnelere ev sahipliği yapan Taksim Meydanı’nda bulunmaktadır. Düğün, nişan, bayi toplantıları, mezuniyet balosu, baby shower, after party veya kurumsal etkinlikler gibi özel ve resmi günlerinizi rahatlıkla planlayabileceğiniz Barcelo İstanbul Hotel, profesyonel ekibiyle birlikte misafirlerini ağırlamaktadır. Baştan sona yenilenmiş görünümü ile misafirlerini karşılayan beş yıldızlı Barcelo İstanbul Hotel’de hayalinizdeki etkinliklere bir adım daha yakınsınız! Düğün Buketi organizasyon ekibi ile iletişime geçerek de, Barcelo İstanbul Hotel’de gerçekleştirmek istediğiniz etkinliğiniz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Barcelo İstanbul Hotel ve Organizasyon Kapasitesi

Otelde düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet balosu, after party gibi etkinliklerin düzenlendiği Barcelo İstanbul Hotel’de iki adet mekan bulunmaktadır. İlki açık havada gerçekleştirilmek istenen etkinlikler için uygundur. Kişi kapasitesi olarak en fazla yüz kişiyi kabul edebilecek yeterliliktedir. Daha çok kokteyl, mezuniyet balosu, davet ya da konuk sayısı daha az olan diğer etkinliklere uygundur. Açık mekanın artılarından biride eşsiz İstanbul manzarasında misafirlerini ağırlaması! Özellikle açık salonun kişi kapasitesi mezuniyet baloları için çok uygun! Genelde az kişiye hitap etmesi ve yaz aylarına denk gelen bir dönemde olmasıyla da açık mekan, mezuniyet balosunda sıkça tercih edilenler arasında yer almaktadır. Barcelo İstanbul Hotel’de misafirlere sunulan ikinci seçenek ise, kapalı mekandır. Kapalı mekanın kişi kapasitesi beş yüz kişiye kadar ulaşmaktadır. Barcelo İstanbul Hotel kalabalık ve sakin etkinlikler için misafirlerine sunduğu açık ve kapalı mekanlarıyla misafirlerinden tam puan aldı!

Ayrıca iki adet mekanın bulunması da, aynı anda farklı organizasyonların gerçekleştirilmesiyle oteli taçlandırmaktadır. Bir bakıma da yaz ve kış ayları için de iki farklı seçeneği misafirlerine sunmaktadır. Hotel, özellikle mezuniyet balosu veya davetlere katılan misafirlerin organizasyonlarından sonra after party seçeneğiyle göz dolduruyor! Mezuniyet balosundan sonra bir gelenek haline gelen after party, öğrencilerin yorulmadan aynı alan içinde farklı deneyim kazanmaları için muhteşem bir olanak. Barcelo İstanbul Hotel’de keyif veren bir diğer husus ise, etkinliklere sunulan yemek konseptidir. 100 - 250 kişilik yemek konseptine ek olarak otelde bir de 250 - 500 kişilik kokteyl kapasitesi bulunmaktadır. Bu özellikleri ile misafir yelpazesini geniş tutan Barcelo İstanbul Hotel’de aradığınız rahatlığı bulacaksınız.

Seçkin Davetlerin Adresi

Aynı anda iki organizasyonun gerçekleştirilebileceği Barcelo İstanbul Hotel, Avrupa Yakası’nda bulunmaktadır. İstiklal Caddesi, Nişantaşı gibi merkezi yerlere olan uzaklığı bakımından misafirlerine avantaj sağlamaktadır. Otelin lokasyonundan dolayı arabalarınızı park edecek yer bulmada sorun yaşayacağınızı düşünmeniz normal! Fakat Barcelo İstanbul Hotel’in ilkelerinden en önemlisinin misafirlerinin rahatlığı olduğunu hatırlatmak da yarar var. Tabi ki de Barcelo İstanbul Hotel, 100 - 250 araç kapasitesine sahip otoparkı ile misafirlerine hizmetini sunmaktadır. Aynı zamanda vale hizmetiyle de misafirlerin gönlünü kazanmıştır.

Barcelo İstanbul Hotel’de misafirlerin istekleri üzerine kokteyl ve yemek seçeneklerinde, menüde değişiklik imkanı da göz ardı edilemeyecek kadar muazzam! Düğün, nişan veya mezuniyet balosunda organizasyonlara katılacak kişilerin farklılaşmasıyla birçok değişiklik yapılabilir. Örneğin mezuniyet balosuna katılacak genç kitle ile hem menü, hem mekan, hem de  organizasyon tamamen farklılık gösterebilir. Bu yüzden Barcelo İstanbul Hotel tıpkı menüde değişiklik imkanı sunduğu gibi, organizasyon sorumlusu ve organizasyon firması, fotoğrafçı gibi seçenekler sunup bunlarda değişikliği de onaylamaktadır. Mezuniyet balosu, otelde düğün, kına gecesi, sünnet düğünü ve nişan benzeri organizasyonların bir numaralı adresi olarak kabul edilen Hotel’de gönül rahatlığı ile sizlere sunulan her imkanı kullanabilirsiniz. Birçok fırsatın bir araya toplandığı Barcelo İstanbul Hotel’de hayalleriniz gerçeğe daha yakın!

 

Sorular

Konaklama bilgileri?

500 - 750 kişi arasında konaklama kapasitesi bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Fotoğrafçı, organizasyon firması dışarıdan temin edilebilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanları bulunmaktadır. Aynı anda birden fazla etkinlik yapılabilmektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı et, beyaz et, kokteyl menü seçenekleri sunmaktalar.

Sırala

 1. Avatar
  Barış Kılıç
  Puan

  19 Ekim 2019 tarihinde Taksim Barcelo Hotel’de düğünümüzü gerçekleştirdik. Her bir departmanıyla gerçekten en üst kalite hizmet veren bir otel olduğunu söyleyebilirim.

  Otelin fiziki koşulları ve lokasyonunun zaten harika olmasının yanında tüm personelleri de oldukça kibar ve profesyoneldi. Yemekler gerçekten çok lezzetliydi. Hem biz hem de misafirlerimiz oldukça memnun kaldılar.

  Başta tüm organizasyonla ilgilenen Tuğba Hanım olmak üzere tüm otel çalışanlarına teşekkür ediyorum. Sıfır problemle bir gün ve gece geçirmemizi sağladılar. İhtiyacımız olan her anda biz daha talep bile etmeden yanımızdalardı.

 2. Avatar
  Belma Hanım
  Puan

  Ben bir öğretmen olarak tüm çalışanlarınıza vermiş olduğu hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.Bir mezuniyet gecesinde bu kadar çocukla sabırla ilgilendiniz ,gönülden tebrik ediyorum hepinizi. Saygılarımla.

 3. Avatar
  Neşe
  Puan

  İlgi alaka süper! Tüm sözler tutuldu harika bir mezuniyet oldu. Teşekkür ederiz.

Yorum yaz