İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
665 ₺
Hafta İçi
725 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
380 ₺
Hafta İçi
440 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
220
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Asansör
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Jeneratör
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Barcelo İstanbul Hotel Hakkında

İstanbul Beyoğlu ilçesinde bulunan Barcelo İstanbul Hotel, kına gecesi düzenlemek için en sevilen mekanlardan biri olarak karşınıza çıkıyor. Oldukça şık bir dizayna sahip olan mekan gelenlerin beğenisini kazanıyor. Mekanın salonunda düzenlenen kına gecesi fiyatları yaklaşık 380 TL’den başlıyor.

Mekanın Genel Özellikleri

Barcelo Otel bünyesinde hem açık hem de kapalı davet alanı bulunuyor. Kapalı davet alanında 50 - 220 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Açık davet alanında ise 50 - 100 kişi arasında konuk ağırlanabiliyor.

Mekanın bir de otoparkı mevcut ve 100 araca kadar park etme kapasitesi bulunuyor. Aracınız ile geldiğinizde valeye aracını teslim edebiliyor ve içiniz rahat bir şekilde eğlenme şansınız oluyor. Ayrıca konaklama hizmeti veren otel, 273 kişilik kapasitesi ile tüm davetlileriniz ile birlikte eğlence sonrası dinlenmeniz için oda tahsis ediyor.

Mekanın Sunduğu Hizmetler

İster yemekli bir davet isterseniz de kokteylli kına geceleri düzenleniyor. Alkol servisi de dilediğiniz takdirde yapılabiliyor. Supla ve şamdanlar birbirleriyle uyumlu olarak dizayn ediliyor. Mekan süslemesi de aynı şekilde yapılıyor. Barcelo İstanbul Hotel mekanında, hayallerinizdeki kına gecesini gerçekleştirmek için özveri ile çalışılıyor.

Sizlerin hizmetine tesis edilen bir organizasyon sorumlusu bulunuyor. Böylece her şeyle yakından ilgileniyor. Sadece kına gecesi değil; otelde düğün, nişan ve söz gibi diğer organizasyonlar da burada düzenlenebiliyor.

Eğlenceye devam etmek isterseniz kınadan sonra after party düzenlenebiliyor. Konuklar ve gelinler saatlerce eğlenebiliyor ve bu günü en unutulmaz şekilde yaşıyor. Mekan dışı fotoğrafçı ve organizasyon firması da getirilebiliyor. Her yer dilediğiniz gibi dekore ediliyor.

Barcelo İstanbul Hotel Kına Gecesi Fiyatları

Yemekli kına organizasyon fiyatı hafta içi 665 TL, hafta sonu 725 TL olarak karşınıza çıkıyor. Kokteyl fiyatları ise hafta içi 380 TL, hafta sonu ise 440 TL civarından başlıyor.

Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanları her zaman yanınızda oluyor. Ücretsiz bir şekilde ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayarak size özel fiyat tekliflerini öğrenebilirsiniz.

Ulaşım Bilgisi

Barcelo Otel bünyesine ulaşmak oldukça kolay. İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde konumlanan mekana ister şahsi aracınız ile isterseniz de toplu taşıma kullanarak ulaşabilirsiniz.

Adres: Kocatepe Mah. Abdulhak Hamit Cad. No : 25. İstanbul / Beyoğlu.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

500 - 750 kişi arasında konaklama kapasitesi bulunuyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Ses, ışık, fotoğraf, süsleme hizmetleri temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına organizasyonları gerçekleştiriliyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanları bulunmaktadır. Aynı anda birden fazla etkinlik yapılabilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı et, beyaz et, kokteyl menü seçenekleri sunmaktalar.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

00.00'a dek sürüyor.

Barcelo İstanbul Hotel kına gecesi fiyatları ne kadar?

Barcelo İstanbul Hotel kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 380 TL, hafta içi yemekli kişi başı 665 TL, Barcelo İstanbul Hotel kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 440 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 725 TL,

Barcelo İstanbul Hotel Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Barcelo İstanbul Hotel açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 220 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Kına gecem ve düğünüm burada oldu. Her alanda bu kadar başarılı olmaları işimi çok kolaylaştırdı. Teşekkür ederim

 2. Puan

  Kına gecelerinin vazgeçilmez adresi resmen. Bütün yakın arkadaşlarım kına gecesi için burayı tercih etti o yüzden birçok kez gelme şansım oldu. Nasip olursa ben de burada yapmayı düşünüyorum kına gecemi

 3. Puan

  Bana hayalinı kurduğum kına gecesini yasattığınız icin,İlgi ve alakanızla isteklerimé sabır ile karşılık verdiğiniz için çok ama çok teşekkür ederim.

 4. Puan

  kına süslemeleri çok güzeldi. İstediğim gibi kırmızı süslemeler harika oldu. Elinize emeğineze sağlık diyorum. Teşekkür ederim.

Yorum yaz