İstanbul Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
665 ₺
Hafta İçi
725 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
380 ₺
Hafta İçi
440 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
220
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Asansör
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Jeneratör
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Barcelo İstanbul Hotel Hakkında

Otelde düğün yapma hayali kuruyorsanız, İstanbul Beyoğlu ilçesinde yer alan Barcelo Hotel tam da size göre. Gerek kalitesi gerekse sunduğu hizmetleri ile adından çokça söz ettiriyor. 380 - 440 TL arasından başlayan fiyatları dahilinde eşsiz hizmetleri sizlere sunuyor.

Mekanın Genel Özellikleri

Barcelo Otel, açık ve kapalı davet alanı ile kapılarını açıyor. Kapalı davet alanı 50 - 220 kişi arasında davetli ağırlamak için yeterli oluyor. Açık davet alanında ise 50 - 100 kişi arasında davetli ağırlanabiliyor. 100 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor. Şehir merkezinde yer alıyor.

Herkesi düşünen mekanda engelliye uygun giriş bulunması da gelenlerin takdirini topluyor. İki farklı davet alanının olması sayesinde aynı anda birden fazla etkinlik düzenlemek mümkün oluyor. 273 kişilik konaklama kapasitesi ile de düğün sonrası konaklama ve balayı imkanı sağlıyor.

Mekanın Sunduğu Hizmetler

Masa ve mekan süsleme, mekan dekorasyon hizmetleri Barcelo İstanbul Otel ekibinin sunduğu olanaklar arasında bulunuyor. İsterseniz alkol servisi yapılabiliyor. Şehir merkezinde bulunan mekana ulaşımda zorluk yaşanmıyor. Menü tadımı yapılabiliyor. Beğenmezseniz menü sizin seçtiklerinize göre yeniden düzenleniyor.

Çiftler otelde düğün merasimlerini gerçekleştirirken kendilerini adeta kral ve kraliçe gibi hissediyor. Onlar sadece hayallerini dile getiriyor. Profesyonel ekip ise her şeyi eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyor. Organizasyon öncesi, sırası ve sonrasında da etkinlik sorumluları daima yanınızda oluyor. Yalnızca düğün değil kına gecesi ve nişan - söz gibi özel günlerde de destek oluyor.

Barcelo İstanbul Hotel Düğün Fiyatları

Yemekli düğün organizasyonu fiyatı hafta içi 665 TL, hafta sonu ise 725 TL olarak belirleniyor. Bu fiyatlar başlangıç fiyatları oluyor. Kokteylli otelde düğün fiyatları ise hafta içi 380 TL hafta sonu ise 440 TL civarından başlıyor.

Eğer daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Barcelo Otel mekanına kendi aracınızla gelmeyi düşünüyorsanız hiç tereddüt etmenize gerek kalmıyor. 100 araç kapasiteli bir otopark bulunuyor. Gelenler araçlarını rahatça park edebiliyor. Toplu taşımayla da mekana ulaşılabiliyor. Merkeze ulaştığınızda yürüyerek bile rahatlıkla adrese varılabiliyor.

Mekanın açık adresi ise şöyle; Kocatepe Mah. Abdulhak Hamit Cad. No : 25 Beyoğlu / İstanbul.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

500 - 750 kişi arasında konaklama kapasitesi bulunuyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Ses, ışık, fotoğraf, süsleme hizmetleri temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına organizasyonları gerçekleştiriliyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanları bulunmaktadır. Aynı anda birden fazla etkinlik yapılabilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı et, beyaz et, kokteyl menü seçenekleri sunmaktalar.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

00.00'a dek sürüyor.

Barcelo İstanbul Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Barcelo İstanbul Hotel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 380 TL, hafta içi yemekli kişi başı 665 TL, Barcelo İstanbul Hotel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 440 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 725 TL,

Barcelo İstanbul Hotel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Barcelo İstanbul Hotel açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 220 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Dekorasyonuna hayran kaldığım mekan. Çok şık ve güzel, ekip çok ilgili

 2. Puan

  Salonu gayet geniş ve ferah, her köşesinde ve detayında otel şıklığı yoğun bir şekilde hissediliyor. Fiyatları da makul ölçüde. Biz çok memnun kaldık

 3. Puan

  Tek kelimeyle muhteşem 5 yıldızlı otel kalitesi her detayda fark ediliyor çok çok beğendim tüm misafirlerim hayran kaldılar iyi ki tercih etmişiz diyorum 🙂

Yorum yaz