İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Volkan şovu
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Barbisos Düğün ve Davet Salonu Hakkında

İstanbul ili Kağıthane ilçesinde bulunan Barbisos Düğün ve Davet Salonu, son dönemlerde şehrin en çok tercih edilen davet mekanlarından biri haline geldi. Geniş kapasitesi, sade ama şık dekorasyonu ve sunduğu olanaklarla dikkat çeken mekan, özellikle düğün, nişan ve kına gibi organizasyonlar düzenlemek isteyen kişilerce tercih edilmekte. Her cebe uygun fiyatlarsa sahip olan mekan yemekli etkinlik fiyatı kişi başı 50-100 TL arasında değişiyor.

Özellikleri

Barbisos Düğün ve Davet Salonu, özellikle düğün, nikah ve kına gibi organizasyonlarda ya da yemekli davetlerde kullanılabilecek olan, tek bir kapalı alandan oluşuyor. 500-750 kişilik bir kapasiteye sahip olan bu alan, yüksek tavanlı ve kolonsuz. Açılır tavana sahip olduğu için özellikle yaz aylarında kır düğünü deneyimi de yaşatabilen mekanın, bir adet after party alanı da bulunuyor. Böylece eğlenceniz gece geç saatlere kadar devam edebiliyor. Salonun 75 araçlık bir otoparkı da bulunuyor.

Mekanın oldukça sade ama şık bir dekorasyonu. Yuvarlak masaların tercih edildiği salonda, masa örtüleri beyaz renkteyken, sandalye örtüleri için mor rengi kullanılmış. Masa süslemeleri içinse şamdan, supa ve çiçek seçenekleri bulunuyor.

Barbisos Düğün ve Davet Fiyatları

Müşterilerine pek çok farklı hizmet ve imkan sunan Barbisos Düğün ve Davet Salonu, herkesin tercih edebileceği oldukça uygun fiyatlara sahip. Mekan hafta içi yemekli davet fiyatları kişi başı 50 TL’den başlarken, hafta sonu fiyatları 100 TL’den başlıyor. Kokteyllerse 50-80 TL gibi bir fiyata düzenlenebiliyor. Detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" bölümüne başvurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Barbisos Düğün ve Davet Salonu, her türlü etkinliğin ihtiyacını karşılayacak imkanlara ve hizmetlere sahip. Bunlardan en çok göze çarpanı salonun tecrübeli ekibi ve uzman organizasyon sorumlusu. Organizasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar planlayan organizasyon sorumluları sayesinde hayalini kurduğunuz etkinliği kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik isterseniz dışarıdan bir organizasyon firması ile de çalışabilirsiniz.

Salon, organizasyonlarınızın eğlenceli geçmesi için DJ, orkestra ve müzisyen gibi şeyleri temin edebiliyor. Dilediğiniz müziği çalabilen orkestraya ek olarak, mekanın profesyonel bir fotoğraf ve video çekim ekibi de bulunmakta. Bu ekip sayesinde etkinliğinizin her anı ölümsüz bir hale geliyor.

Barbisos yemek menüleri her türlü etkinliğe uygun olacak şekilde düşünülmüş. Menülerde tadım ve değişiklik imkanına sahip olduğunuz mekanda, dilediğiniz tarzda bir menüyü, catering hizmetinden de faydalanarak misafirlerinize sunabilirsiniz.

Hayalinizdeki etkinliği kusursuz bir şekilde gerçekleştirmenize imkan tanıyan mekanda; düğün, nişan, sünnet düğünü, nikah, kına, doğum günü partisi, bekarlığa veda partisi, resepsiyonlar, baby shower, açılışlar ve galalar, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı gibi organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Merkezi bir konumda bulunan Barbisos ulaşım oldukça kolay. İstanbul’un Kağıthane ilçesinde bulunan mekana, Eyüp Sultan Caddesi üzerinden Merkez Mahallesine giderek ulaşabilirsiniz. Eğer toplu taşımayla gitmek istiyorsanız, 46T, 66, 77Ç, 80T, 93T ve EM2 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.

Merkez Mahallesi, Eyüp Sultan Caddesi, No: 52, Kağıthane / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, sünnet düğünü, nikah, kına, doğum günü partisi, bekarlığa veda partisi, resepsiyonlar, baby shower, açılışlar ve galalar, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menüde tadım ve menüde değişiklik

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi masa ve sandalye süsleme, ses, sahne ve ışık hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketi organizasyon sorumlusu, catering ve fotoğraf çekimini içeriyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Salonda bir adet kapalı davet alanı bulunuyor. Açıp kapanabilir bir tavana sahip olan salon, kolonsuz. Kapasitesi yaklaşık 750 kişi.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan müzisyen temin edebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, çocuk menüsü, kırmızı ve beyaz et menüsü

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını 23:00'a, servisse 24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Yuvarlak masaların tercih edildiği ve beyaz rengin hakim olduğu salonda, şamdan, supla ve çiçek seçenekleri bulunuyor.

Barbisos Düğün ve Davet Salonu organizasyon fiyatları ne kadar?

Barbisos Düğün ve Davet Salonu organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Barbisos Düğün ve Davet Salonu organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Barbisos Düğün ve Davet Salonu Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Barbisos Düğün ve Davet Salonu kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz