İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
2500 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

İmkanlar

Özel dikim
Özel dikim abiye
Özel nişanlık tasarımı

Baran Kotay Bridal Hakkında

İstanbul Kadıköy’de bulunan Baran Kotay Bridal, yetenekli ellerle tasarlanan gelinlikleri satışa sunuyor. Kişiye özel dikim yapıyor. Adından sıkça söz ettiren modacı her gelinliğe farklı bir dokunuşta bulunuyor. Hepsi el yapımı ve özenle üretilmiş olan gelinlik fiyatları 2.500 TL’den başlıyor.

Genel Özellikler

Baran Kotay, ilk olarak hayallerinizdeki gelinliği dinliyor ve daha sonra yetenekli eller işe koyuluyor. Vücudunuzun ölçüleri alınıyor. Gelinler yapım aşamasında üç kez provaya çağırılıyor. Daha sonra tamamen bittiğinde teslim edilmek için ütüleniyor.

Üstün dikiş kalitesine oldukça önem veriliyor. Rahat giyilip çıkartılmaya uygun olabilecek biçimde tasarlanıyor. Üstünde bulunan aksesuarlar birleştirilirken dikiş izi belli bile olmuyor. Burada her şey özenle hazırlanıyor ve harikulade bir emek sarf ediliyor.

İsterseniz küçüklük hayalinizi gösterebilir ve onu dikmelerini dahi talep edebilirsin. Baran Kotay Bridal'de müşteri mutluluğuna son derece önem veriliyor ve tüm hayaller gerçekleştirilmeye çalışılıyor.

Sunulan Hizmetler

Hangi zaman olursa olsun istediğiniz şekilde gelinliğiniz tasarlanıyor. Dikimlerin hepsi kişiye özel olarak yapılıyor. Dilerseniz gelinliğinizi Baran Kotay Bridal mağazasından direkt teslim alabilirsiniz. Dilerseniz de gelinliğiniz kargo ile evinize teslim edilebiliyor.

Hayallerinizi anlatarak ulaşabilmenizin kolay olduğu gelinlik modelleri ile düğününüze hazırlanabilme şansınız bulunuyor. Ayrıca prenses model gelinlik, kabarık gelinlik modelleri, A kesim gelinlik ve dantelli gelinlik modelleri arasından da seçim yapılabiliyor. Trompet, mini, tarlatanlı ve tarlatansız modeller de bulunuyor.

Baran Kotay Bridal Gelinlik Fiyatları

Kişiye özel tasarımlar yapıldığı için fiyatlarda değişiklikler olabiliyor. Ancak özel dikim gelinliklerin ortalama başlangıç fiyatları 2.500 TL olarak belirleniyor. Bu fiyat belirlenen tasarıma, gelinliğe eklenen aksesuarlara ve modele göre farklılaşabiliyor. Ortalama bir başlangıç fiyatı yerine net fiyat bilgisi için firma ile iletişime geçmeniz öneriliyor.

Daha fazla bilgi almak için DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. ''Ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurarak size özel fiyatları da öğrenebilirsiniz.

Ulaşım Bilgisi

Baran Kotay Bridal, Kadıköy ilçesinde yer alıyor. Caferağa Mahallesi'nde sizleri bekleyen firmaya toplu taşıma araçlarıyla kolayca gidilebiliyor. Özel araçla veya taksiyle gitmeyi düşünüyorsanız firmanın açık adres şu şekildedir;

Caferağa Mahallesi, Fırıldak Sokak, No: 1/2, Moda, Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Duvak, eldiven, isteğe göre ceket.

Ürünün teslim süresi nedir?

Minimum 3 provada gelinliklerimizi hazır hale getiriyoruz. Ürün teslimini de 2 - 4 hafta arasında yapıyoruz.

Baran Kotay Bridal organizasyon fiyatları ne kadar?

Baran Kotay Bridal organizasyon fiyatları Baran Kotay Bridal organizasyon fiyatları Baran Kotay Bridal organizasyon fiyatları ise 2500 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Baran Kotay Bridal Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Baran Kotay Bridal

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Çok zarif bir gelinlik modeline Baran Kotay ekibi sayesinde kavuştum, emekleri için teşekkür ederim

  2. Puan

    Gelinlikleri çok güzel ben hazır modellerden satın aldım ve vücut ölçülerime uygun hale getirmeleri çok kısa sürdü Hayallerimdeki gelinliğe saihp olmamı sağladığınz için teşekkür ediyorum

Yorum yaz