Bursa Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Yüksek tavan

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Vale
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Banquet Palas Hakkında

Banquet Palas, Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde konumlanıyor. Yemekli ve kokteylli seçeneklerle özel davetleriniz için hizmet veren mekanda farklı konseptte etkinlikler gerçekleştirilebiliyor. Profesyonel ve müşteri odaklı anlayışıyla özel davetleriniz için sizleri bekliyor. Mekanda fiyatlar kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Banquet Palas, açık ve kapalı davet alanları sunuyor. Kapalı alanda 750 kişiye, açık alanda ise 100 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Yemekli davetlerinizde 750, kokteyl davetlerde ise 1000 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Salon, kolonsuz ve yüksek tavanlı olmasıyla siz ve konuklarınız için konforlu bir atmosfer sağlıyor. Bahçe ve terasının bulunmasıyla da keyifli bir şekilde dinlenme, rahatça hava alma imkanınız bulunuyor.

500 araç kapasiteli, vale hizmetli, engelliye uygun girişli otoparkı siz ve konuklarınız için park sorununu çözüyor. Şehir merkezinde bulunan mekanın doğa ve bahçe manzaralı olması da onu öne çıkaran özellikler arasında bulunuyor.

Banquet Palas Bursa Düğün Davet Fiyatları

Farklı olanaklarıyla ve çeşitli konseptleriyle özel davetlerinizde tercih edebileceğiniz Banquet Palas her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Yemekli ve kokteyl davetlerinizde size hizmet etmeyi bekleyen mekanda fiyatlar hafta içi 50 TL, hafta sonu ise 80 TL'den başlayan fiyat seçenekleri sunuluyor.

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Olanaklar

En ünlü lezzetlerin, profesyonel şefler tarafından servis edildiği mekan, menüyü tadabilme ve değiştirebilme olanağı sunuyor. Özel davetinizi istediğiniz dahilinde şekillendirip planlayabiliyor, mekanın organizasyon sorumlusu ile koordine bir şekilde çalışabiliyorsunuz. Dilerseniz kendi anlaştığınız bir organizasyon firması getirme olanağınız da mevcut.

Işık, ses ve sahne hizmetinin temin edildiği mekanda düğün ve davetler için uygun ambiyans oluşturuluyor. Banquet Palas’ı diğerlerinden ayıran after party alanı ile eğlence kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Mekan; düğün, nikah töreni, nişan, kurumsal davet, parti, kına gecesi, mezuniyet, baby shower, diş buğdayı, bekarlığa veda partileri gibi farklı organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Yol Tarifi

Tüm detayların titizlikle hazırlandığı mekana, şehir merkezinde yer alması sayesinde kolay ulaşım sağlanabiliyor. Mekan, Orhaneli yolu üzerinde, Vatan Bilgisayar'ın arkasında yer alıyor. Açık adresi ise şu şekilde;

Odunluk, Erdoğan Binyücel Cd. NO:5/1, 16110 Nilüfer / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması getirme olanağı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, nişan, parti ve sünnet düğünü verilebiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alan bulunuyor. Bahçe, teras, yüksek tavan ve kolonsuz salon ile hizmet veriliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel, diyabet, vegan, vejetaryen menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis saat 24:00'te sona eriyor.

Banquet Palas düğün fiyatları ne kadar?

Banquet Palas düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Banquet Palas düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Banquet Palas Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Banquet Palas açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz