İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Dans ekibi
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Bando Bando Orkestrası Hakkında

Bando Bando Orkestrası, uzun yıllardır faaliyet göstermesiyle kazandığı tecrübeyi sizlerin gecesinde sergiliyor.Profesyonel müzisyenleri ile davetinize renk katan  Dj ve orkestra ekibi, İstanbul merkezli olmasının yanı sıra, tüm illerde de hizmet verebiliyor. Dilediğiniz tarzda her müziği çalabilen orkestranın fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

Olanakları

“Siz Mırıldanın, Biz Çalalım” sloganıyla kendini duyuran orkestra, organizasyonunuzda keyifli dakikalar geçirmenizi sağlıyor. Kaliteli ekipmanlarıyla sanatını sergileyen Bando Bando Orkestrası, şehir dışında sahne hizmetleriyle  davetiniz nerede olacaksa hemen yanınızda beliriyor. Kusursuz bir geceye imza atmanız için  planlama toplantısı gerçekleştirilerek gecenin gidişatı önceden belirleniyor. Bu toplantıda gecede çalacak şarkılar da eş adaylarıyla belirleniyor.

Düğün orkestrası, kıpır kıpır müziklerini sizler için sergilerken, konsepte uygun kostüm, dans grupları ve sahne sistemleriyle adeta görsel bir şölen yaratıyor. Bununla sınırlı kalmayan firma,  özel gününüzde sizler için özel beste çalabiliyor.

Bando Bando Orkestrası DJ Fiyatları

Bando  Bando, düğün orkestrası hizmetleri için başlangıç paket fiyatlarını 1000 TL olarak belirliyor. Her şey dahil paketlerde ise bu fiyatlar 2000 TL'ye çıkabiliyor. Orkestranın fiyatlandırması ise performans süresine, müzisyen sayısına ve etkinlik türüne göre değişiklik gösteriyor.

Firmanın sizlere özel tekliflerini öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Ek Hizmetleri

Bando  Bando , sahip olduğu geniş müzik arşivi ve repertuarı ile ilgi çekiyor. Ayrıca firmada yerli ve yabancı olmak üzere iki çeşit orkestra seçeneği bulunuyor. Davetinizde davul, DJ, enstrüman solo performansı ve düğün bandosu gibi birçok hizmet seçeneği sizlere sunan ekip, oyun havaları, rock, klasik, caz, blues, Hip Hop ve daha birçok seçeneğiyle ilgi çekiyor.

Bu olanaklarla sınırlı kalmayan orkestra, Türkçe dışında İngilizce ve İspanyolca dillerinden de parçalar söylüyor. Düğün orkestrası ve DJ alanında öne çıkan firmayla çalışmak için üç hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Nerededir?

Bando Bando, İstanbul ilinin Şişli ilçesinde bulunuyor Bu konuma, 251, 41AT, 522 VE 66 numaralı otobüsler ve M2 metrosuyla ulaşım sağlayabilorsunuz. Ekibin açık adresi ise şu şekilde:

"Şehit Ertuğrul Kabataş Caddesi No: 3 Canıtez İş Merkezi Kat: 3 Daire: 17 Mecidiyeköy/İstanbul."

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Şişli'de bulunan firma, tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Ekip, sünnet, nişan, baby-shower, kına, söz, davet, mezuniyet, parti, açılış gibi etkinliklerde sahne alabiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten üç hafta önce iletişime geçmek yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Açık havada performans, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama, toplantısı, kişiye özel müzik listesi oluşturma, ekipman, konsepte uygun kostüm, çifte özel beste yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekipman, düğün öncesi planlama toplantısı, kişiye özel çalma listesi oluşturma, sahne sistemleri, ses ve ışık yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dans grupları, DJ, karşılama müzik grubu, orkestra, ses-ışık-truss ve sahne, konsepte uygun kostüm ve çifte özel beste hizmetleri yer alıyor.

Bando Bando Orkestrası düğün fiyatları ne kadar?

Bando Bando Orkestrası düğün fiyatları Bando Bando Orkestrası düğün fiyatları Bando Bando Orkestrası organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Bando Bando Orkestrası Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bando Bando Orkestrası

Yorum yaz