Balmumcu Orduevi Hakkında

Balmumcu Orduevi yılların getirdiği tecrübe ve brikimle, hayalinizdeki düğün organizasyonlarınızı gerçekleştiriminizde yardımcı oluyor. Sosyal tesis, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un en merkezi konumlarından olan Beşiktaş, aynı zamanda ulaşımkolaylığı bakımından çiftlere ekstra fayda sağlıyor. Konumu neticesiyle çiftlerin en çok tercih ettiği sosyal tesislerden biri olan Balmumcu Orduevi, birçok farklı organizasyon kategorisiyle karşınıza çıkmaktadır. Bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle,çiftlerin mutlu anlarına şahit olmak için hazır! Organizasyon sorumlusu ile trendleri yakalayabilir, en doğru seçimleri yakalayabilirsiniz. Sizde hayallerinizdeki düğünü Balmumcu Orduevi’nde gerçekleştirmek istiyorsanız, sitemiz içerisinden iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar Balmumcu Orduevi ’nde!

Balmumcu Orduevi’nde uygun fiyat seçenekleriyle aradığınız düğünü gerçekleştirmek için en doğru adres! Yemekli veya yemeksiz davetler düzenleyebilir, benzersiz kokteyl seçenekleriyle bir kere daha onları tercih etmeniz için neden sunar! Yemekli ve kokteyl fiyatlandırmaları, hafta içi ve hafta sonu şeklinde ayrılır. Fiyatlandırmalar ise şu şekilde:

Hafta İçi Hafta Sonu    Hafta İçi Kişi Başı Hafta Sonu Kişi Başı
*Yemekli - - 50 TL 60 TL
*Kokteyl - - 30 TL 40 TL

Yemekli ve kokteyl organizasyonları için fiyatlandırma seçenekleri yukarıdaki tablodaki gibidir. Ayrıca menü içeriği ve kişi sayısına göre düğün paketlerinizdeki fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Yemeksiz organizasyonlardaki kişi başı fiyatlarından haberdar olmak için sitemizin organizasyon danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Fiyat opsiyonları seçeceğiniz organizasyon türüne göre çeşitlilik gösterebilir.

Organizasyon Öncesi ve Sonrası Sağlanan İmkanlar Neler?

Balmumcu Orduevi, çiftlerin organizasyon süresince zevklerine göre dekorasyon yapmasına olanak sağlıyor. Farklı düğün konseptleri ile çiftlere seçme imkanı sağlıyor. İsterseniz dışarıdan organizasyon şirketi getirebilir veya sosyal tesiste bulunan organizasyon sorumlusu ile çalışabilirsiniz. Hiçbir ayrıntının es geçilmemesi, zevkleriniz ortaya çıkması için Balmumcu Orduevi en güncel trendleri yakından takip ediyor. Nikah masası süslemeleri, sandalye ve masa süslemesi gibi seçiminde kararsız kaldığınız noktalarda organizasyon sorumlusu ile gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirsiniz. Işık ve ses sistemlerinin açık ve kapalı mekanlara göre tasarlanması bu sayede mekan içerisindeki ses akustiğini en iyi şeklide elde imkanı sunuyor. En güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekimlerinizi mekan bünyesindeki çalışan fotoğrafçılarla anlaşabilir veya dışarıdan fotoğrafçı getirtebilirsiniz. Sosyal tesis bünyesinde otopark mevcut olup yaklaşık olarak 150 araç alabilmektedir.

Balmumcu Orduevi Bünyesinde Başka Hangi Organizasyonlar Düzenleniyor?

Kına ve nişan törenleri, mezuniyet balosu, kurum içi toplantılar gibi organizasyonlar daBalmumcu Orduevi’nde gerçekleştirmektedir.

Yemekli ve Yemeksiz Organizasyonlara Göre Kişi Kapasitesi Değişiklik Gösteriyor Mu?

Mekan içerisindeki davet alanları, kapalı ve açık alanda hizmet vermekte olup organizasyon türüne göre kişi kapasitesi değişmektedir. Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi aralığında olup, kapalı alandaki davetlerinizde bu sayı değişiklik gösterebilir. Havuz başında düğün yapma fırsatı tanıyan Balmumcu Orduevi, açık alan organizasyonlarınız için ayrılan kapasite 400-500 kişi arasında değişmektedir. Kokteyl davetlerinizde ise sosyal tesisin kapasitesi 400 – 500 kişi arasında değişiklik göstermektedir.

Balmumcu Orduevi ’ne Nasıl Gidilir?

Balmumcu Orduevi, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.  Sosyal tesis, Beşiktaş’ta merkezi bir konumda olup, ulaşım konusunda misafirlerinize kolaylık sağlar. Zincirlikuyu metrobüs hattına yaklaşık 8 dakikalık yürüme mesafesinde olup misafirleriniz metrobüsle kolayca ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca otobüs ve minibüs hatlarını kullanarak da Orduevi’ne ulaşım sağlamaları mümkün. Sosyal tesisin açık adresi şu şekilde: Balmumcu, 34349 Beşiktaş/İstanbul

Dilerseniz, Düğün Buketi ücretsiz danışmalık servisini arayabilir, adres hakkında detaylı bilgi alabilir veya “Teklif Al” butonu sayesinde bütçenize uygun fiyat seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

Balmumcu Orduevi ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

Siz de hayallerinizdeki düğün kına, nişan organizasyonlarınızı Balmumcu Orduevi’nde gerçekleştirmek istiyorsanız, sitemiz içerisinden detaylı bilgeye ulaşabilirsiniz.İndirimli fırsatlar içinDüğün Buketi ücretsiz danışmanlık servisimizle iletişime geçebilir, Teklif Al” butonuna tıklayarak bütçenize uygun fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Merhaba iyi akşamlar , öncelik ile kızımızın düğünü burada gerçekleştiridik. Dostlarımızla ile şahanesi bol unutulmaz bir akşam yaşattılar bizlere. Her şey çok güzeldi .Çok teşekkür ederiz.

Yorum yaz