Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
140 ₺
Her Şey Dahil Paket
400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
150
Max

Bakırköy Evlendirme Dairesi Hakkında

Yılın dört mevsimi sizlere hizmet veremeye odaklanmış İstanbul Bakırköy Belediyesi’ne bağlı Bakırköy Evlendirme Dairesi, içerisinde hem açık hem de kapalı davet mekanı bulduran bir tesis. Mekanın cezbedici dış mekan mimarisi sayesinde, en güzel pozları burada vereceksiniz. Mekanın iç dizaynı ve kır bahçesi davet alanı da burayı cazip kılan diğer özelliklerden. 140 TL'den başlayan başlangıç fiyatları ve kiralama bilgilerinin detayı yazımızda.

Özellikler

Bakırköy Yunus Emre Nikah Dairesi, kapalı salonu ve üzeri açılıp kapanabilen kır bahçesi davet mekanları ile, kalabalık organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Çok geniş bir yeşillik alana yayılan Yunus Emre Kültür Merkezi, olanakları ile de şaşırtmaya devam ediyor.

Yunus Emre Nikah Dairesi girişinde bulunan güvenlik görevlileri ve otopark, sizleri karşılıyor. Nikah esnasında, dışarıdan temin edeceğiniz organizasyon firması, fotoğraf ekibi ve catering yetkilileri ile çalışma imkanınız bulunuyor.

En güzel, doğal ve butik nikah davetlerinin gerçekleştiği Bakırköy Yunus Emre Nikah Dairesi, sadece nikah değil, diğer bütün toplu davetler de rahatlıkla organize edilmekte. Çünkü, bu evlendirme dairesi hem merkezi bir konumda hem de uygun fiyat garantisini beraberinde getirmekte.

Bakırköy Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Bakırköy Yunus Emre Nikah Dairesi ile farklı nikah paketleri mevcut. Hafta içi mesai saatleri içinde düzenlenecek nikah davetleri için sizlerden alınan ücret, evlilik cüzdanı fiyatına göre farklılık göstermekte. Şu an güncel evlendirme cüzdanı fiyatı 140 TL olarak belirlenmiş durumda.

Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Evlendirme Salonu’nda diğer paket seçeneği ise, her şey dahil paket. Kır bahçesi nikahı ve kokteyl davet dahil olmak üzere, mesai saatleri dışında düzenlenecek nikah davetleri için, yaklaşık olarak 400 - 500 TL gibi bir ücret söz konusu olabilmekte. Daha detaylı bilgi almak için lütfen "Ücretsiz Teklif Al" bölümünü doldurunuz.

İstenen Belgeler

Yunus Emre Nikah Dairesi nikah için, Aile Hekimi’nden alacağınız bir sağlık raporu, ikametgah belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi ve 5 vesikalık fotoğraf sizlerden istenen belgelerden. Müracaatlar hafta içi 09:30 - 12:30 arasında Yunus Emre Kültür Merkezi’nde bulunan Bakırköy Evlendirme Memurluğu’na şahsen yapılmakta.

Bakırköy Yunus Emre Nikah Dairesi Nerededir?

Ataköy Metro İstasyonu’na 500 metre uzaklıkta olan bu evlendirme dairesine, 71T otobüs hattı ile de ulaşım mümkün. Bu evlendirme dairesi, Yunus Emre Kültür Merkezi olarak da bilinen Bakırköy Belediye Tiyatrosu’nun içinde konumlanmış durumda. Toplu taşıma haricinde şahsi aracınızla gelmek isterseniz, açık adresi belirtelim:

Ataköy 7-8-9-10, Park İçi Yolu No:72, 34158 Bakırköy / İstanbul.

Yorum yaz