Bahçemis Kır Bahçesi

Her çiftin hayali olan kır düğünü rüyasını sizlere yaşatmak için yola çıkan Bahçemis Kır Bahçesi olarak mükemmel bir gecenin anahtarını sizlere kalite ve modern çizgiler içerisinde sunacağız! Ankara’da kır düğünü dendiği zaman akla ilk gelen isimlerinden biri olan Bahçemis mükemmel tasarımları ve ferah alanlarıyla sizlere kapısını açacak. Türk misafirperverliğine uygun bir hizmet anlayışını benimseyen profesyonel ekibimizle ortak yürüttüğümüz hazırlıklarda muazzam bir ortam içerisinde mutluluğunuzu konuklarınızla kutlayacaksınız. Ayrıca uygun fiyat seçeneklerimizle de bütçenizi zorlamadan mükemmel bir gecenin kalbi aşkla çarpan çifti olmuş olacaksınız.

Sektöre girdiğimiz ilk günden beri amacımız sizlerin mutluluğuna ev sahipliği yapıp gülümsemenize şahit olmak olduğu için çok samimi bir ekiple gecenizin detaylarını tasarlayacaksınız. Sonrasındaysa konuklarınızla doyasıya dans ve bol bol hatıra biriktireceksiniz!

Bahçemis Kır Bahçesi’nde Hangi Tür Etkinlikleri Gerçekleştirebilirsiniz?

Mutluluğunuzu tüm sevenlerinizle paylaşmak ve keyifli saatler geçirmek için Bahçemis Kır Bahçesi’nde;

 • Düğün
 • Nişan
 • Kına
 • Sünnet
 • Özel kutlamalar gibi etkinlikleri kalite ve konfor içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz konsept taslaklarından herhangi birini gecenize taşıyabilir yada kendi hayalinizdeki tasarımı uygulamak için organizasyon ekibimizden yardım alabilirsiniz. Bu sayede zevkiniz mekânın her yerine yayılmış olacak ve aşkla çarpan kalbinizden sızan gülümseme konuklarınızın içini daha da ısıtacaktır.

Bahçemis Kır Bahçesi Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

2000 kişilik kapasiteyle kalabalık ailelerin gözdesi olan kır düğünü alanımızda 700 kişiye kadar kapalı alan seçeneğimiz de bulunmaktadır. Geniş konuk kapasitesine karşın 2 adet WC, çocuk emzirme odalarımızda kapasiteye uygun olarak hazırlanmıştır.

Gecenizde size eşlik edecek hizmetlerimizse masa ve sandalye süslemesi, kamera kaydı, fotoğrafçı, düğün pastası, davet yemeği, gelin yolu ve gelin masası süslemeleri olacaktır. Saydığımız hizmetler içerisinden gelin yolu ve masasını da kendi dilediğiniz gibi dekore edecekseniz. Kır düğünü için papatyalarla bezenmiş bir yolda yürürken mükemmel gazebosuyla göz dolduran bir gelin masasında konuklarınızın tebriklerini almış olacaksınız. Düğün pastanızsa tüm ihtişamı ve modern tasarımıyla salona getirilecek ve alkışların orkestra ezgilerine karıştığı bir anda en güzel karelerinizi oluşturmanızı sağlayacaktır.

Biz sizleri bu kadar coşkulu bir alanda ağırlamaktan oldukça mutlu olacak ve gurur duyacağız. Eğer sizde bizlerle tanışmak ve hazırlıklara hemen başlamak isterseniz iletişim adresimizden ulaşabilir yada direkt mekanımızı ziyaret edebilirsiniz!

Bahçemis Kır Bahçesi Nerede Yer Alır? Bahçemis Kır Bahçesine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Kalbi aşkla çarpan çiftlerin en coşkulu düğünlere imza attığı mekân Bahçemis Kır Bahçesi Ankara’da bulunmaktadır. Akıncılar Hava Alanı yolu üzerinde bulunan kır düğünü alanımıza özel aracınızla ulaşmak isterseniz Talat Paşa Bulvarı ve Fatih Sultan Mehmet Bulvarını kullanarak rahat bir ulaşım sağlamış olacaksınız. Toplu taşımayla ulaşıp en güzel düğün gecesini yaşamak içinde Adliye’den hareket eden 557 numaralı otobüsü veya Altındağ istikametinden geçen 410-2 numaralı otobüsü tercih edebilirsiniz.

Sırala

 1. Avatar
  Kiraz & Burak
  Puan

  Bahçemis Kır bahçesinde düğün organizasyonumuzu yaptık 500 misafirim davetliydi bu güzel atmosfere hepsi hayran kaldılar ayrıca yemekleri de çok beğenmişler çok iyi geri dönüşler aldık ellerinize sağlık çok memnun kaldık 🙂

 2. Avatar
  Ersin & Nil
  Puan

  800 kişilik bir nişan organizasyonumuz gerçekleşti burada.Çok kalabalık bir aileyiz evet 🙂 O yüzden böyle kalabalık organizasyonları olacaklar için burayı kesinlikle tavsiye ederim.Mekana ulaşımdan ikramlara kadar hiçbir sıkıntımız olmadı.Özellikle bebekleri olan misafirlerimiz çok memnun kaldıklarını söylediler, çünkü gayet temiz ve rahat emzirme odaları var.Çok güzel bir nişan oldu ,düğünümüz için de burayı düşünüyoruz.Her şey için çok teşekkürler.

Yorum yaz