Ankara Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
125 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
75 ₺
Hafta Sonu

500 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
200
Min
1750
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
1750
Max
Otopark
80
Araç

Mekan Özellikleri

  • Çim zemin
  • Kır bahçesi
  • Açık alan

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Volkan şovu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Mekan dışı organizasyon getirme

Bahçemis Kır Bahçesi, Ankara Sincan'da kına mekanı arayan çiftler için harika bir alternatif oluyor. Açık havada kına organizasyonu planlıyorsanız cazip paket seçenekleri sunan Bahçemis'i değerlendirebilirsiniz. Kişi başı sadece 50 TL'den başlayan fiyatları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Mekan Özellikleri

Bahçemis Kır Bahçesi, butik veya kalabalık davetlere ev sahipliği yapabilen geniş açık alanı ile hizmet veriyor. Açık alanda 200 kişiden 1750 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Mekanda 6 kişilik yuvarlak masalarda oturma düzeni hazırlanıyor. Talebinize göre farklı oturma düzeni sağlanabiliyor. Kına gecesi davetlerine özel olarak mekan giydirmesi yapılıyor. Kırmızı tonlarda dekorasyon ve kına tahtı gibi hizmetler için mekanla iletişime geçmeniz yeterli.

Bahçemis Kır Bahçesi, kına organizasyonunuza gelen misafirleri olumsuz hava koşullarından korumak adına iki adet dev şemsiye kullanıyor. Gelin ve damadın düğün alanına girişi mini bir köprü üzerinden yapılıyor. Giriş esnasında volkan ve konfeti gibi hizmetler sağlanabiliyor.

Bahçemis Kır Bahçesi Sincan Kına Gecesi Fiyatları

Bahçemis'de kına gecesi fiyatları kokteyl düzende kişi başı 50 - 75 TL'den başlıyor. Yemekli kına daveti düzenlemek isteyen çiftler için ise hafta içi kişi başı 125 TL, hafta sonu ise 150 TL'den başlayan fiyat seçenekleri sunuluyor. Mekanın DüğünBuketi.com'a özel indirimli paketlerini öğrenmek için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Bahçemis Kır Bahçesi, kına gecesi davetlerine özel hizmetleri temin edebiliyor. Kendi organizasyon ekibi bulunan mekan, kına davetlerinin planlamasını yapabiliyor. Mekan dekorasyonu konusunda kına gecelerine özel süsleme yapabiliyor. Talep etmeniz durumunda nedime ekibi ve kına tahtı gibi detaylar sunuluyor. Ayrıca kendi orkestrası bulunan mekan, eğlenceli kına gecelerine ev sahipliği yapıyor.

Bahçemis ayrıca fotoğraf ve video çekim imkanı sunuyor. Davetiniz boyunca yapılan video kayıt davet sonunda sizlere teslim ediliyor. Jeneratörün de bulunduğu mekanda eğlenceler elektrik kesintilerinden etkilenmiyor.

Nerededir?

Mekan, Ankara'nın Sincan ilçesinde hizmet veriyor. Çoğlu Mahallesi'nde bulunan mekana toplu taşıma ve özel araçlarla ulaşım sağlanabiliyor. 80 araçlık otopark imkanı da sunan mekanın açık adresi şöyle;

Çoğlu Mahallesi, BahçeMis Kır Bahçesi, Sincan / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Kına ekibi, ses sistemi.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan, düğün, sünnet düğünü.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı et/tavuk eti/kokteyl

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:30

Bahçemis Kır Bahçesi kına gecesi fiyatları ne kadar?

Bahçemis Kır Bahçesi kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 125 TL, Bahçemis Kır Bahçesi kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 75 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Bahçemis Kır Bahçesi Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Bahçemis Kır Bahçesi açık alan kapasitesi 200 - 1750 kişiliktir,

Yorum yaz