Bahçeli Konak Bağlıca

Her çift kalbindeki sevdayla birbirinin elini tuttuğu zaman bunu tüm sevenleriyle paylaşmak ve mükemmel bir düğünle taçlandırmak ister. İşte bu düşünceyle yola çıktığınız düğün mekânı arayışında Bahçeli Konak Bağlıca olarak sizler asla yalnız bırakmıyoruz! Mükemmel yeşilliklerimizde muazzam bir kır düğünü alanını sizlere sunarken ayrıca eşsiz yemek menülerimizle tadına doyulmaz restoran yemeklerimizi de masalarınıza taşıyoruz. Mevsim koşullarından etkilenmemeniz adına açık yâda kapalı mekân tercihimizle de bizleri yılın her mevsimi tercih etmenizi sağlıyoruz.

Bu kadar harika bir ambiyans içerisinde bizlerle çalışırsanız gecenizi coşkulu bir peri masalına çevirmiş olacaksınız. Bizler bu yolda size rehberlik etmek ve samimi personel kadromuzla yanınızda olmak için çalışıyoruz. Yapmanız gereken tek şey Bahçeli Konak Bağlıca ekibiyle iletişime geçmeniz. Sonrasındaysa bu muazzam geceyi hep beraber tasarlayacağız…

Bahçeli Konak Bağlıca Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

300 ile 400 kişi arasında değişen konuk kapasitemiz içerisinde emin olunki tüm konuklarınızla özel olarak ilgileneceğiz. Gecenizin kusursuz olması için başladığımız hazırlıklarda öncelikle sizin hayalleriniz organizasyon ekibimize yol gösterecektir. Nasıl bir gece ve süslemeler altında dünya evine girmek istiyorsanız hazırlıklarımıza o şekilde yön verecek ve sizlerin hayallerine yaklaşmaya çalışacağız.

Açık Ve Kapalı Alanlarımızda Hayalinizdeki Düğün Gecesini Oluşturmak İçin Çalışacağız!

Açık alanımızda bir davet tercih ederseniz yemyeşil çimenler üzerinde düzen alınmış konuk masaları dilediğiniz renk tüllerle süslenecek ve masaların ortasında bulunan pist alanında dilediğiniz dansları edip konuklarınızla eğlenceli bir düğün gecesi geçireceksiniz. Orkestramızın profesyonel ezgileri sizlere taşıdığı düğün akşamınızda kameramızda tüm gece kayıtta olacak ve aşkın en güzel saatlerini bir ömür izleyebileceksiniz.

Kapalı alanımızda da aynı şekilde bir organizasyon hazırlık aşaması gerçekleşecek olup ferah iç dizaynıyla klasik bir düğün kapsamından oldukça farklı bir gece yaşayacaksınız. Hem restoran hem de düğün alanı olan mekânımızda davet yemeklerimizse usta şeflerin elinden çıkıp konuk masalarına ulaşacaktır. Düğün tadımına geldiğinizde menüler içerisinde değişiklik de yapabileceksiniz.

Siz tüm bu hazırlıkların içerisinde gelin yolundan kuğu gibi süzülüp ilk dansınızı ederken emin olun çok mükemmel bir atmosfer içerisinde olacaksınız. Gerek düğün pastanız gerekse güvenlik ve kayıt sistemlerimiz düğününüzü daha görkemli bir şölene çevirecektir.

Tabi sadece düğün değil nişan, kına, sünnet ve diğer özel kutlama gecelerinde de bizler tercih edebilir ve gurme lezzetlerimizin kusursuzluğunu konuk masalarına taşıyabilirsiniz.

Bahçeli Konak Bağlıca Nerede Yer Alır? Bahçeli Konak Bağlıca Mekânımıza Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ankara’nın Güzide bölgelerinden olan Etimesgut’ta bulunan restoran ve düğün alanımıza özel aracınızla ulaşmak için Sakıp Sabancı Bulvarı ve Bağlıca Bulvarını kullanabilirsiniz. Bu şekilde izlenecek bir rota sonucunda ortalama 25 dakika içerisinde bizlere ulaşmış olacaksınız. Bunun dışında Ankara ve Bağlıca Bulvarını da kullanabilirsiniz. Toplu taşıma kullanmak isterseniz de Adliye’den hareket eden 535 numaralı otobüse binip sonrasında 537 numaralı otobüse aktarma yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz. Alternatif güzergâh olarak da Opera’dan hareket eden 481-1 numaralı otobüse binip M2 metrosunu kullanabilir daha sonrada 566 numaralı otobüsle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Arkadaşımın kına gecesi için burada bulundum.İlk olarak hayran kaldığım şey masa ve ortam süslemelerinin göz alıcı güzellikte oluşuydu.Sonrasında ben de nişanımı burada planladım ve mor rengin ağırlıkta olduğu tasarımı beğendim.İyi ki de böyle yapmışız, nişanım tam hayalimdeki gibi oldu.Evleneceklere burayı kesinlikle tavsiye ederim.Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

  2. Puan

    Etimesgutta açık havada düğün yapabileceğiniz en güzel mekanlardan birisi hizmeti ile bizi kendine hayran bıraktı gerçekten çok güzel tavsiye ediyorum

Yorum yaz