Bahçeli Cafe

Hayatınızın en güzel gecesi olan düğününüzü kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeniz için Bahçeli Cafe olarak profesyonel hizmet kadromuzla yanınızda olacağız! Işıltılı süslemeler ve farklı dekorasyonlarla oluşturulmuş mekânımızda hayatınız boyunca güzel anılarla hatırlayacağınız bir düğün yaşayacağınızı garanti ediyoruz. Düğün gibi özel bir etkinlik gecesine hazırlanırken koordineli çalışılması gerektiğini bilen ekibimizle çalışmalara başladığımızda size sadece düğününüz için diğer detayları düşünmek kalacak. Onun haricinde ne düğün mekanı ne de konsept konusunda aklınıza takılacak tek bir soru işaretinin oluşmasına izin vermeyeceğiz.

Kaliteli ve modern hazırlıklarımızın yanında uygun fiyat seçenekleriyle de çiftlerimizin bütçesini düşünen bir işletme bakış açısıyla ilerlemekteyiz. Sizler gönlünüzde bu kadar manevi duygularla bizi tercih ederken maddi kaygı göz etmemiz söz konusu bile olamaz. Bu sebepten dolayı Bahçeli Cafeyi seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız!

Bahçeli Cafe Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

İnce ve şık detaylarla döşenmiş düğün salonumuz toplamda 400 ile 500 kişilik konuk kapasitesine sahiptir. Yıllardır sektörde olmamızın verdiği deneyimlerle neyin yapılıp neyin yapılmayacağını bilen organizasyon ekibimizse size görmek isteyeceğiniz düğün detaylarını kelimenin tam anlamıyla altın tepside sunacak. Düğün yapmak için tarihinize karar verdiğiniz zaman sizler için oluşturduğumuz konseptlerden herhangi birini seçebilir veya kendi tasarladığınız fikri de uygulayabilirsiniz. Bu konu sizlere yardımcı olarak organizasyon ekibimiz masadaki şamdanlardan yemekli davetlerdeki takımlara kadar her detayda sizler bilgilendirecektir.

Salonumuza genel bir bakış ile bakacak olursak da mekân içerisinde her köşede iç havalandırmalar bulunmaktadır. Bu sayede de gecenizi temiz ve ferah bir hava içerisinde geçirmiş olacaksınız. Sonrasında pist alanı çevresinde bulunmayan kolonlar masaların arasında olduğu için kötü bir görüntüye mahal vermemek adına kolonlarımız aynalı dekorasyon malzemeleriyle süslenmiştir. Masalarsa şamdan ve içecek kadehlerinin ahengiyle oluşturulup yemekli davetlerinizde daha da coşkulu bir davet masası halini almaktadır. Şeflerimizin davet gecelerine özel hazırladığı yemek listeleriyle yakın akraba ve dostlarınızla hoş sohbet ederken arkadan gelecek müzik sesleriyle orkestramızın sizler için seslendirdiği şarkılar olacaktır.

Bu kadar güzel bir geceyi kayıt altına alıp çocuklarınıza ve torunlarınıza nesiller boyu anlatmanız içinse kameramanımız tüm gece HD kayıt yapan bir kamera sistemiyle gecenizi kayıt altına alacaktır. Düğün dışında da nişan, kına, sünnet, mevlit ve aklınıza gelen diğer davetlerinizi yine Bahçeli Cafe farklıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Bahçeli Cafe Nerede Yer Alır? Bahçeli Cafeye Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul’un Avcılar semtinde bulunan mekânımıza özel aracınızla ulaşmak için D100 ve E5 karayolunu kullanabilirsiniz. Bu sayede İstanbul’da merkez sayılabilecek bir noktadan ortalama 40 dakikada ulaşım sağlamış olacaksınız. Toplu taşıma kullanarak ulaşım sağlamak içinse T1 tramvayına binip oradan 34AS, 34BZ veya 34C numaralı otobüslerden herhangi birine aktarma yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha farklı bir yol haritası çıkarmak içinse bizlerle iletişime geçebilir veya webden yardım alabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    oğlumuzun sünnet düğününü bahçeli kafede yapmıştık samimi ve aile ortamı gibi çok güzel bir mekan süslemeler konusunda da bize yardımcı oldular fiyat olarakda çok memnun kaldık tavsiye ederiz

  2. Puan

    Fotoğraflarda göründüğünden çok daha güzel bir mekan.Düğünümüzü haziran ayında burada gerçekleştirdik.Ulaşımın sorun olmaması, istediğimiz konsepti yapabilmemiz, çalışanların ilgisi ile buradan çok memnun kaldık.Keyifli bir düğündü.Her şey için çok teşekkürler…

Yorum yaz