Kocaeli Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Video ve fotoğraf çekimi
Etkinlik sorumlusu
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Bahane Plus Düğün Salonu Hakkında

Bahane Plus Düğün Salonu Kocaeli ilinin İzmit ilçesinde bulunuyor. Şehir merkezinde bulunmasıyla büyük avantaj sağlıyor. Uygun fiyatlı paketleriyle de bütçeleri düşünüyor ve kolaylık sağlıyor. 2000 - 3000 TL’den başlayan fiyat seçenekleri sunuyor. Dilediğiniz gibi yemekli davetler verebiliyorsunuz.

Mekanın Özellikleri ve Kapasite Bilgisi

Bahane Plus Düğün Salonu, 500 - 750 kişilik yüksek kapasitesi ile kalabalık düğün davetlerinde yanınızda oluyor. 250 - 500 araç kapasiteli otopark imkanı sağlıyor. Böylelikle konuklarının park sorunu yaşaması önleniyor. Engelli girişi, ferah davet alanı gibi detaylara yer veriliyor. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyor.

Açılışlar, baby shower, toplantılar, doğum günü, kına, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet davetleri gibi farklı organizasyonlar da ev sahipliği yapıyor. Mekanda alkol servisi ve havai fişek gösterileri yapılmıyor.

Bahane Plus Düğün Salonu Fiyatları

Yemeksiz paket başlangıç fiyatı hafta sonu için 5000 - 7500 TL bandında oluyor. Yemeksiz paket başlangıç fiyatı hafta içi için 2000 - 3000 TL arasında değişiyor. Uygun fiyat seçenekleriniz zaman kaybetmeden değerlendirebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için ‘’Fiyat teklifi al’’ butonu ve size özel fırsatlar için ‘’Ücretsiz teklif al’’ formunu kullanabilirsiniz. Ayrıca DüğünBuketi.com temsilcilerinden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Mekanın Sunduğu Hizmetler ve Olanaklar

Bahane Plus Düğün Salonu davetlere özenle hazırlanıyor. Mekan isteklerinize hızlı şekilde cevap veriyor. Dilerseniz anlaşmalı olduğunuz bir organizasyon firması ile de çalışabiliyorsunuz. Organziasyon sorumlusu ile düğün öncesinde planlama yapılıyor. Düğün akışı bu plana göre şekilleniyor.

Konuklarınıza ikram edilecek lezzetleri önceden tadabiliyorsunuz. Menü tadımı sonrasında menüde değişiklik talep edebiliyorsunuz. Damaklarda şölen etkisi yaratacak ikramlar özenle servis ediliyor. Beyaz ve kırmızı et ağırlıklı menüler sunuluyor. Ayrıca menü konusunda titiz olan mekanın çocuklara özel menü, diyabet menü, vegan menü, vejetaryen menü çeşitleri bulunuyor.

Sahne, ses ve ışıkta oldukça profesyonel hizmet sunuluyor. Dj ve müzik grubu ile gece sonuna kadar keyifle dans ediyorsunuz. Sevdiğiniz parçalara eşlik ederek 24.00'a kadar müzik yayına dahil olabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bulunuyor. Mekanın önemli ayrıcalıklarından biri de şehir merkezinde bulunması bu sayede ulaşım oldukça kolay sağlanabiliyor. Mekana ulaşım özel araç veya toplu taşıma araçları ile gerçekleşiyor. Mekanın açık adresi şu şekildedir: Karabaş, İstiklal Caddesi, No:146, 41040 Metropol AVM Zemin Kat Merkez Bankası Karşısı Belde A.Ş. Oto Parkı Yanı İzmit/ Kocaeli.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan dışı organizasyon firması getirme imkanınız bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, toplantılar, doğum günü, kına, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet davetleri gibi farklı organizasyon etkinliklerine de ev sahipliği yapıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik avantajı sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan organizasyon sorumlusu, fotoğraf, ışık, ses ve sahne, müzik hizmeti veriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinin yanı sıra yemek servisi, menü tadımı, menülerde değişiklik hizmeti veriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan fotoğraf ve video çekim hizmeti veriyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Profesyonel müzik grubu hizmeti veriyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel menü, diyabet menü, vegan menü, vejetaryen menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis hizmeti saat 23.00, müzik 24.00’de sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekan kapalı mekana uygun dekorasyon imkanı sunuyor.

Bahane Plus Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Bahane Plus Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Bahane Plus Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Bahane Plus Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bahane Plus Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz