Bağlum Moderno Düğün Salonları

Bağlum Moderno Düğün Salonları 'nda 2010 yılından beri sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ederek gitgide büyüyoruz! Binlerce çiftin mutlu anlarına tanıklık ettiğimiz Bağlum Moderno Düğün Salonları'nda sizleri de ağırlamak ve en mutlu günlerinizi planlamak ve yönetmek istiyoruz!

Kaliteli Hizmet Anlayışı İle Bağlum Moderno Düğün Salonları'nda Hayallerinizden Daha Güzel Bir Düğün

Ankara’da uzun yıllardır düğün mekanı hizmeti verdiğimiz Bağlum Moderno Düğün Salonları'nda en güzel etkinliklerinizi yapmaya talibiz.

Teknolojilerle donattığımız Bağlum Moderno Düğün Salon’larında dilediğiniz tüm etkinlikleri yapabilecek donanıma sahibiz. Hijyene ve şıklığa önem verdiğimiz salonumuzda konuklarınızın rahat edebilmesi açısından her şey ince düşünülmüştür. Bebek bakım odasından sanatçı odasına, gelin odasından engelli tuvaletine kadar her alan seçtiğiniz konseptle ilgili olarak dekore edilir ve süslenir. Mükemmel bir uyumun sağlandığı Bağlum Moderno Düğün Salon’larında tüm gözler ise sizin üstünüzde olacak!

4.000 kişiye kadar düğün menüsü çıkartabilen bir mutfak ekibine sahip olan Bağlum Moderno Düğün Salon’larında dilediğiniz etkinlikleri yemekli olarak yapabilirsiniz. Menü tadımı ve değişikliği ile kusursuz bir yemekli davet vermek Bağlum Moderno Düğün Salon’larında bambaşka olacak!

1.3000 kişinin kullanımına açık olarak hizmet veren tuvaletler ise engelli kullanımına uygundur. 5.000 m2 alan üzerine kurulu kompleks bir yapı olan Bağlum Moderno Düğün Salon’larında çocuklar için oyun alanları da vardır.

Otantik ve kır düğünü konseptli mekân dekorasyonlarıyla Bağlum Moderno Düğün Salon’larında 3 katta da dilediğini etkinliği yapmaya sizleri davet ediyoruz!

Bağlum Moderno Düğün Salonları Nerede Yer Alıyor? Bağlum Moderno Düğün Salonları'na Nasıl Gidilir?

Karakaya Mahallesi’nde yer alan Bağlum Moderno Düğün Salon’ları Keçiören’de bulunmaktadır. Ankara’nın her noktasından kısa sürede gelebileceğiniz Bağlum Moderno Düğün Salon’larına dilerseniz şahsi araçlarınızla gelebilirsiniz.

Toplu taşıma araçlarıyla gelecek tüm konuklarınız ise 266, 268 otobüslerine binebilirler. Bağlum Moderno Düğün Salon’ları yakınında bulundan Bağcılar Lisesi’nde inerek kısa süre içerisinde mekâna gelebilirler.

Adres konusunda herhangi bir problem yaşamanız halinde bizleri arayarak net bir adres tarifi alabilirsiniz. Aynı zamanda sayfadaki haritadan da faydalanarak mekânımıza erişim sağlayabilirsiniz.

 

Bağlum Moderno Düğün Salonları'nda Hangi Tür Etkinlikler Yer Alıyor?

Hayallerinizi süsleyen düğün organizasyonlarınız konusunda profesyonel ekiple çalışmak size iyi gelecek! Binlerce çiftin mutluluğuna tanıklık eden Bağlum Moderno Düğün Salon’larında sizi görmek istiyoruz!

 • Nişan Organizasyonları
 • Kır Düğünleri
 • Baby Shower Partileri
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Kına Geceleri
 • Evlilik Teklifleri
 • Davet ve Resepsiyonlar
 • Seminerler
 • Açılışlar
 • Eğitim Seminerleri gibi çeşitli etkinlikleriniz için daima sizlerin yanındayız.

Yemekli ve kokteylli tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapan Bağlum Moderno Düğün Salonları'nda sizleri bekliyoruz!

Sırala

 1. Avatar
  Kezban
  Puan

  Biz düğünümüzü burada yaptık. Tertemiz ve ferah bir salondu. Verilen hizmet de oldukça iyiydi. Düğünümüz 800 kişilikti.Biz ikramlı olmasını arzu ettik, misafirler çok memnun kalmış. Mekanın konumu da oldukça rahat bir yerdeydi. Mekanın 2. Katında düğünümüzü yaptık, kolon vardı ama pistte olmadığı için sorun olmadı. Sadece süsleme renkleri standarttı o kadar. Onun dışında her şeyden memnun kaldık.

 2. Avatar
  Seher & Uğur
  Puan

  Ankara’daki şahsına münhasır bir kır düğünü mekanıydı ve ikramlı bir düğün için burayı tercih ettik. Mekan görsel olarak çok doyurucuydu. Hem yeşillik içinde hem de şelalesi olan kapalı bir mekan. Çok değişikti. İkramlar taptaze geldi ve sunumları çok güzeldi. Personel de herkese çok ilgili davrandı, hepsi güler yüzlüydü sağolsunlar.

Yorum yaz