Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
150 ₺
Her Şey Dahil Paket
350 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
1000
Max

Bağcılar Evlendirme Dairesi Hakında

İstanbul ili Bağcılar Belediyesi’ne bağlı bu çok amaçlı tesis, sadece Bağcılar’dan değil, İstanbul’un her yerinden yoğun etkinlik taleplerine sahne oluyor. Kalabalık Bağcılar nüfusuna en güzel hizmeti vermeye çalışan bu evlendirme dairesi, bünyesinde harika olanaklar barındırıyor. Bağcılar Halk Sarayı olarak da bilinen çok geniş kapasitelerde farklı davet alanları ile Bağcılar Evlendirme Dairesi, çiftlerimize özel tasarımlar sunuyor. 150 TL fiyatları ile başlayan nikah paketleri, evlendirme salonlarının olanakları ve kiralama bilgileri yazımızda.

Özellikler

Bağcılar Halk Sarayı evlendirme dairesi ve nikah salonu kategorisinde en çok tıklanan ve çiftlerimizden olumlu geri dönüşler alan ender mekanlardan. Çok katlı tesiste hem açık alan hem de kapalı salon bulunuyor. Kapalı salonun oturma düzeni konferans sistemine göre ayarlanmış ve mekanda sinevizyon, multivizyon seçeneklerinin yanı sıra modern hoparlör ve ses - ışıklandırma sistemleri mevcut. Ayrıca herhangi bir aksaklıkla karşılaşmanız durumunda, teknik asistanlar her zaman yanınızda olacaktır.

Bağcılar’da bulunan bu Bağcılar Halk Sarayı ile ağırlanabilecek konuk kapasitesi, 500 - 1.000 kişi arasında değişmekte. Vereceğiniz davet türüne ve düzenlenen nikaha göre bu sayı artırılıp azaltılabilir. Kokteyl davetler gerçekleştirebileceğiniz gibi, gayet kapsamlı yemekli nikah törenleri de burada düzenlenmekte. Mekanda geniş bir kapalı otoparkın bulunması ise Bağcılar Halk Sarayı’nı kaçınılmaz yapan ilave özelliklerden.

Bağcılar Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Kiralayacağınız salona göre farklı fiyat seçenekleri mevcut. Gelincik Salonu’nda hafta içi düzenlenecek nikahlar 150 TL iken, hafta sonu 350 TL civarında. Gül Salonu’nda, Kültür Merkezi’nde, Bahçe’de düzenlenecek kokteyl davetler, 350 TL. Eğer çiftlerden her ikisinin de ikametgah adresi Bağcılar değilse, hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin 450 TL ödenmesi gerekmekte.

Yabancı bireylerin evlilik işlemleri de Gelincik Salonu’nda 450 TL’ye gerçekleştirilmekte. Bütün fiyatlara evlilik cüzdan bedelinin dahil olduğunu da hatırlatalım. Engelli bireylerden, gazi ve şehit yakınlarından sadece evlilik cüzdan beledi tahsil edilmekte, herhangi bir ilave salon ücreti alınmamakta

Başvuru İçin Bilinmesi Gerekenler

Başvuruyu sadece mesai saatleri içinde Bağcılar Halk Sarayı evlendirme memurluğunda gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru için gerekli evraklar pilot kalemle doldurulmuş olmalıdır ve bu evrakların geçerlilik süresi yalnızca 6 aydır. Gerekli belgeleri şu şekilde belirtelim: Nüfus cüzdanı aslı, Aile Hekimi’nden alınacak sağlık raporu, 4 adet vesikalık fotoğraf.

Bağcılar Halk Sarayı Nikah Salonu Nerededir?

Bu evlendirme dairesine ulaşım da oldukça basit. Evren Mahallesi ve Bağcılar Devlet Hastanesi güzergahlı A30 numaralı otobüs hattını kullanabilir veya Yeni Mahalle Metro Durağı’na uğrayabilirsiniz. Bu duraklar, Bağcılar Evlendirme Dairesi’nin sadece 140 metre ilerisinde. Özel araçla gelmek de mümkün. Mekanda kapalı bir otopark olduğunu hatırlatalım. Açık adresi de şu şekilde:

Yeni Mah. Dökümcüler Cad. No: 8 Bağcılar / İstanbul.

Yorum yaz