Babushka Alaçatı

Hayatınızın en güzel günü için düğün hazırlıkları yaparken Alaçatı’nın mükemmel havası eşliğinde en güzel düğün yâda nikâh sonrası yemek etkinliğini Babushka Alaçatı’da yaşayacaksınız! İsmimizden yola çıkarak sizlere mekânımızı tanıtacak olursak Babushka Rusça ’da büyük anne demektir. Mekânımıza böyle bir isim vermemizin sebebiyse Alaçatı’nın Arnavut kaldırımlarına uygun şekilde otantik bir ambiyans oluşturmamız ve bizler için bu kelimenin oldukça önemli bir yere sahip olmasıdır. Tatil için her yıl listenizde yıldızlı bir yere sahip olan Alaçatı bu sefer düğününüz için hayallerinizi gerçekleştirmeye hazırlanıyorsa Babushka Alaçatı olarak en mükemmel meze ve ana yemekleriyle muazzam bir masa etrafında sohbet etmenizi sağlayacağız.

Kendinizi adeta evinizde gibi hissedeceğiniz Alaçatı’nın en tatlı mekânlarından biri olmamızın yanı sıra hizmetlerimiz ve yemek kalitemizle de tüm gece unutulmaz dakikalar yaşamanızı sağlayacağız.

Babushka Alaçatı Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

Herkesin hayalindeki nikâhtan sonra verilecek yemek davetinin öncüsü olan mekânımız butik yemek davetiniz için gayet uygun bir kapasiteye sahiptir. 50 ile 100 kişilik alanda beyaz boyalı tahta masalar ve kireçli taş duvarlar arasında pastel renklerin hâkim olduğu bir mekâna sahibiz. Yemek daveti için ekibimizle buluştuğunuzda aile samimiyetini tamamen sizlere hissettirecek olup yemek ve meze seçeneklerinde geniş menü listemizi sizlere sunacağız. İsterseniz upuzun bir dost masası isterseniz de gruplandırarak oluşturacağınız bir yemek davet alanı… Babushka Alaçatı’da nasıl bir gece dilerseniz eksiksiz şekilde yaşayacaksınız.

Babushka Alaçatı’da Hangi Tür Etkinlikleri Gerçekleştirebilirsiniz?

Babushka Alaçatı ailesi olarak bizler küçük veya büyük gruplarla oluşturacağınız davetlerde sizi mutlu etmek için varız. Bu yüzden nikâh sonrası yemeği, doğum günü kutlamaları ve tüm mutlu günlerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız. Yemek davetinizde sıcak bir ortamda menüler sıcak şekilde servis edilecek olup alkolü veya alkolsüz içecek seçenekleriniz de bulunacaktır. Ağaçlandırılmış bir alanda, ışıklandırmalar mükemmel şekilde gecenizi aydınlatırken aşkınızı taçlandırdığınız gecenin en güzel sohbetlerini Babushka Alaçatı’da yaşayacaksınız. Asma ve meyve ağaçları altında Meltem rüzgârları kalbinizdeki aşkı daha da alevlendirirken 40 küsur senelik tarihi bir mekân içerisinde geçmişle geleceği birleştirdiğimiz Babushka Alaçatı’da hayatınızın en mükemmel yemek davetini gerçekleştireceksiniz.

Babushka Alaçatı Nerede Yer Alır? Babushka Alaçatı’ya Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İzmir’in tatil konusunda yıldızı parlayan bölgelerinden biri olan Alaçatı’da bulunan mekanımıza ulaşmak oldukça kolay. İzmir-Çeşme karayolunu kullanarak yaklaşık 45 dakikada bizlere ulaşabilirsiniz. Çeşme’ye geldiğinizdeyse direkt Kemalpaşa Caddesine geldiğinizde yeşilliklerle donatılmış muazzam mekânımızı göreceksiniz. Dolmuşlarla da İzmir merkez veya çevre beldelerden de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sadece dolmuş değil minibüs veya taksiyle de ulaşım sağlamanız gayet kolay olacak. Yemek daveti için akşam değil daha erken saatlerde geldiğinizde soğuk içeceklerimizle öncesinde rahat bir nefes alıp sonrasında geceyi bekleme şansınız da mümkün.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Semra & Ahmet
    Puan

    Nikah sonrası verdiğimiz yemeği Babushkada yaptık, hem çok eğlendik hem de çok lezzetli yemekler yedik, herşey kusursuzdu…

Yorum yaz