Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Babil Medya Wedding

İstanbul Bakırköy konumunda bulunan Babil Medya Wedding, farklı tarzları bir araya getirerek sıradanlığa meydan okuyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı özelinde birbirinden güzel kareleri ortaya çıkaran Babil, uygun fiyatları ile de çiftleri cezbediyor. 1000 TL’den başlayan paket fiyatları ile avantajlı fırsatlardan yararlanmak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak bilinen Babil Medya Wedding, farklı organizasyonlar için de hizmet vermektedir. Nişan, nikah, kına gibi organizasyonlarınızda da fotoğraf ve video çekimi konusunda Babil Medya yanınızda. İstanbul’da bulunan firma tüm şehirlerde hizmet verebilmektedir. Ayrıca yurt dışında çekim için de tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Babil Medya, sizlerle gerçekleştireceği ön görüşme neticesinde kafanızda kurduğunuz kareleri canlandırarak mekan ve konsept belirlemektedir. Her şeyden önce sizin istekleriniz ön planda tutularak hareket ediliyor.

Dilerseniz organizasyon öncesi ya da sonrası çekim yapılabilir dilerseniz de tüm organizasyon boyunca sınırsız fotoğraf ve video çekimi yapılabilmektedir. Drone çekimleri ile farklı açılardan yakalanan görüntüleri Babil Medya, düğün hikayenizde unutulmaz anılara dönüştürmektedir.

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, konsept çekim ve düğün klibi çekimlerinizi Babil Medya  profesyonel ekibi ile gerçekleştirebilirsiniz. Save the date ve trashday gibi organizasyon gününden bağımsız olarak gerçekleştirebileceğiniz çekimlerle daha özgür karelere de imza atabilirsiniz.

Babil Wedding Fiyatları

Babil Medya Wedding, sunduğu fiyatları ile Bakırköy fotoğrafçıları arasından sıyrılıyor. Uygun fiyatlı paket içeriklerinin yanı sıra dönemsel olarak gerçekleştirdiği kampanyalar bulunuyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı özelinde gerçekleştirilen farklı konsept ve farklı mekanlar fiyat konusunda da değişikliklere neden olmaktadır.

Dış çekim için tercih edilecek seçenekler ve paket içerikleri fiyatları netleştiren unsurlardır. Dış çekim paket başlangıç fiyatı, 1000 TL olarak belirlenmiştir. Babil Medya Wedding fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için Düğün Buketi’nin ücretsiz hizmet veren danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Babil Medya Nerede?

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunan Babil Medya’ya özel aracınızla olduğu gibi toplu taşıma araçları ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Uğur Mumcu Bulvarı, İncirli Caddesi ya da Atatürk Havalimanı caddesi üzerinden firmaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Toplu taşıma araçları ile ise Bakırköy Meydanı’ndan; 98S ya da 146 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Kuleli durağında inerek 4 dakikalık yürüme sonrasında firmaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Babil Medya Wedding açık adresi şu şekildedir; Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi, Nef Ataköy 22, B Blok, Kat:9, Daire:192, Bakırköy / İstanbul

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir dışı ve yurt dışı çekim hizmeti verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün hikayesi, düğün belgeseli, nişan çekimi, kına çekimi, save the date, trashday, doğum günü, doğum öncesi, yeni doğan, mezuniyet ve katalog çekimleri yapılmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önceden iletişime geçilmiştir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışında çekim yapılabilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Fotoğrafların orijinal kopya teslimi, ekipman temini ve fotoğraf temini bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Albüm teslimi, fotoğrafların dijital ortamdan teslimi, mekan ve konsept belirleme, farklı mekanlarda çekim, drone çekimi hizmetlerini içermektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept seçimi mekan seçeneklerine göre belirlenmektedir.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi 1 haftadır.

Babil Medya Wedding düğün fiyatları ne kadar?

Babil Medya Wedding düğün fiyatları Babil Medya Wedding düğün fiyatları Babil Medya Wedding organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Babil Medya Wedding Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Babil Medya Wedding

Yorum yaz