Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
750 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Baba Yapım Medya Hakkında

Ankara'nın merkez ilçesi Çankaya konumunda bulunan Baba Yapım Medya, özel gününüzde tüm profesyonelliğiyle sizinle birlikte oluyor. Desteğini her halükarda en iyi şekilde size sunmayı hedefleyen ekibiyle birlikte kapılarını açan firma, harika işler çıkarıyor. Evliliğin ilk adımı nişan çekiminden düğün sonrasındaki çekimlere kadar muhteşem bir çalışma çıkarabiliyorsunuz. Merkezi konumu, dış çekim yerleri, konseptleri ve fiyatları ile diğer fotoğrafçılar arasından sıyrılıyor.

Özellikleri

Düğün sürecine girildiği andan itibaren yaşanan her detayın fotoğrafının çekilmesi talep ediliyor. Çünkü geçmişe dönüp bakınca bu fotoğraflar insanlara o anki duyguyu tekrar yaşatıyor. Tüm anların en ince detaylarında saklanan duyguları sadece profesyonel fotoğrafçılar yakalıyor. Dolayısıyla fotoğrafçı ve ekibini doğru seçmek oldukça önemlidir. Tam da bu noktada Baba Yapım, güçlü ekibiyle birlikte devreye giriyor.

Her düğün sezonunda yeni çıkan moda anlayışına bağlı olarak evlenecek çiftlerin zorlandığını bilen ekip, her konuda yanınızda oluyor. Böylece danışmanlık hizmeti de alarak doğru yönlendirmeler alıyor ve harika pozlar veriyorsunuz.

Çekim Hizmetleri

Fotoğrafçı ekip birçok farklı çekim türünde hizmet veriyor. Dilerseniz paket seçimi yapıyor, dilerseniz de farklı türdeki hizmetleri isteğinize göre alıyorsunuz. Çekimleri paket halinde alıyor olmanız her zaman daha avantajlı olmanızı sağlıyor.

Paket içeriklerine göre ilk aşama nişan çekimi oluyor. Daha sonra save the date çekimleri, nişan ve düğün günü arasında yapılıyor. Save the date çekimlerini isterseniz online davetiye olarak ya da düğününüzde gösterilecek çekimler şeklinde kullanabiliyorsunuz.

Baba Yapım Medya Dış Çekim Fiyatları

Baba Yapım Medya, stüdyo, şehir dışı ve yurt dışı çekimleri yapıyor. Bu çekimlerde istenilen tüm konseptlere uygun ekipman ve donanımı sağlıyor. Hem profesyonel bir ekip olmaları hem de kaliteli fotoğraflarının bulunması ile oldukça tercih ediliyor.

Konsept, mekan ve poz önerilerinde danışmanlık da alabileceğiniz firmanın dış çekim fiyatları ortalama 750 TL'den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatı 1.000 TL'den başlayan fotoğrafçının hizmet kalitesine hayran kalıyorsunuz.

Adres Bilgisi

Baba Yapım Medya, Ankara ili Çankaya ilçesinde bulunan stüdyosunda sizi ağırlamaktan memnuniyet duyuyor. Stüdyoya gitmek isterseniz hem kendi aracınızla hem de toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla gidebilirsiniz.

Adres: Kızılay, Yüksel Cd. No:22/11, 06420 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye'nin her ilçesine ve yurt dışına hizmet sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Katalog çekimi, nişan çekimi ve stüdyo çekim hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Randevunuzu 1 ay önceden oluşturmanız öneriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Düğün Hikayesi, Konsept Çekim, Nişan Çekimi, Save The Date, Trashday

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Fotoğraf ve video çekimi, yapılan çekimlerin orijinal teslimi ve hazırlanması yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün hikayesi, düğün klibi ve konsept çekim yapılıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept çekim hizmeti veriliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Baba Yapım Medya düğün fiyatları ne kadar?

Baba Yapım Medya düğün fiyatları Baba Yapım Medya düğün fiyatları Baba Yapım Medya organizasyon fiyatları ise 750 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Baba Yapım Medya Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Baba Yapım Medya

Yorum yaz