Kayseri Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
10
Min
50
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Engelliye uygun giriş
  • Konaklama
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Azade Hotel Hakkında

Azade Hotel, Kayseri Kocasinan’da konumlanan en iyi düğün mekanları arasında yer alıyor. Osmanlı mimarisi ile sizlere otantik bir deneyim yaşatacak olan otel, aynı zamanda profesyonel çalışma ekibi ile de çiftleri mutlu ediyor. Erciyes Dağı manzarasına sahip olan otelde, birbirinden leziz yemeklerinizi tadarken, aynı anda eşsiz güzellikteki manzarayı izleyebiliyorsunuz. Otelde düğün organizasyonlarınız için kaçırılmaz bir mekan olan Azade Hotel’in kişi başı yemek fiyatları ise yaklaşık 50 TL olarak belirleniyor.

Azade Otel Özellikleri

Otelde kapalı davet alanı sizlerin hizmetine sunuluyor. Dilerseniz otelde düğün aktivitenize bir ara verip, çim alanda veya yemyeşil bahçede soluklanabiliyorsunuz. Azade Hotel, sizlere dışarıdan catering firması, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirme olanağı da tanıyor. Organizasyonlarınız için mekanda görkemli bir sahne, ses ve ışık sistemi de yer alıyor.

Dışarıdan bir organizasyon sorumlusu ile anlaşmak istemezseniz, Azade Hotel bünyesinde bulunan organizasyon sorumlusu ile birlikte çalışma şansınız bulunuyor. Şehir merkezinde konumlana otel, konuklarına ulaşıma dair bir problem oluşturmuyor.

Organizasyonlarınız için maksimum 50 kişiye kadar davetli kabul ediliyor. Özel aracıyla ziyaret edecek olan misafirler için park sorunu bulunmuyor. Tesis bünyesinde 50 araçlık bir otopark yer alıyor. Uzun yoldan gelecek ve konaklama ihtiyacı olan konuklar için 75 kişiye kadar bir konaklama kapasitesi de otel tarafından sağlanıyor.

Azade Hotel Düğün Fiyatları

Yemekli düğün fiyatları kişi başı yaklaşık olarak 50 TL olarak hesaplanıyor. Size özel düğün fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Azade Hotel, sizlere leziz bir menü sunuyor. Damak zevkinize göre menüde değişiklik yapma imkanını da veriyor. Otelde düğün organizasyonunuzu gerçekleştirmeden önce oteli ziyaret ederek menü tadımı yapabiliyorsunuz.

Dışarıdan bir fotoğrafçı ile anlaşarak en özel gününüzü fotoğraflama imkanı da sizlere tanınıyor. Aynı zamanda otelde yalnızca düğün etkinlikleri değil, açılışlar, baby shower, doğum günleri, kına, nişan ve parti gibi birçok etkinlik daha yapılabiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Azade Hotel, Kayseri Kocasinan’da yer alan bir otel. Merkezi konumu sayesinde düğün organizasyonunuza davet ettiğiniz konuklar ulaşım sıkıntısı yaşamıyor. Otelin açık adresini öğrenmek isteyen kullanıcılarımız için:

Donanma Cd. No:11, 38010 Kocasinan/Kayseri.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

75 kişiye kadar konaklama bulunuyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması, catering firması ve fotoğrafçı temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü gibi hizmetler veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menüde değişiklik yapma imkanı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Pakette yemek servisi, menü tadımı, servis elemanı, ısıtma sistemleri, menüde değişiklik imkanı ve organizasyon sorumlusu yer alıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Özel kokteyl ve yemekli menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik ve servis 24.00'da sona eriyor.

Azade Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Azade Hotel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Azade Hotel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Azade Hotel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Azade Hotel kapalı alan kapasitesi 10 - 50 kişiliktir,

Yorum yaz