Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2500 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

Aytuğ Ulutürk Photography Hakkında

İstanbul’un Anadolu yakasında Kadıköy’de hizmet veren fotoğraf stüdyosu sıra dışı fikirlerin ve yaratıcı düşüncenin temsilcilerindendir. Tüm özel anlarınızda, Aytuğ Ulutürk Photography uzman ve profesyonel ekibi ile daima sizlerin yanınızdadır.  Profesyonel anlamda bireysel anlarınıza kusursuz dokunuşlar dışında, işletmeniz veya firmanızın müşterilere en iyi şekilde ulaşması içinde yardımcınızdır. Aytuğ Ulutürk Photography ile muhteşem anılarız güven altındadır.

Aytuğ Ulutürk Photography, düğün, nişan, kokteyl, sünnet, mezuniyet, bayi toplantısı gibi özel etkinliklerinizde kaliteli hizmetin öncü stüdyolarının en tepesinde gelmektedir. Katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, düğün belgeseli, hikayesi, klibi gibi hizmetleri en iyilerinden almak isteyebilirsiniz. Aytuğ Ulutürk Photography ile muhteşem anılarınız hayat buluyor. Üstelik sadece İstanbul sınırlarında değil, tüm Türkiye hatta tüm Dünyada.

Bu emsalsiz stüdyo ile stüdyo çekimi, şehir dışında çekim, orjinal kopya teslim, dış mekan çekimi, yurtdışında çekim, ekip kiralama gibi hizmetlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.  Sünnet, mezuniyet, bayi toplantısı, düğün, nişan, kına gecesi, kokteyl, gibi bireysel ve kurumsal özel anlarınız usta dokunuşu ile şekillenmektedir. Profesyonel stüdyolar sayesinde yapılan çekimler, sıradan mekanlarda gerçekleştirilemez. Her mekanın, kendine göre bir anlamı ve büyüsü vardır ve o büyü usta ellerde şekillenir.

Çekim yapılacak mekan mutlaka önceden araştırılmalıdır. Bunun sebebi kalabalık olup olmayışı, ışığın durumu ve mekanın çekime uygunluğunun tespitidir. Bir başka önemli bir noktada seçilen mekanda çekime katılacak kişilerin özgür, huzurlu ve rahat hissetmeleridir. En güzel karelerin yakalanması için öncelikli olan doğal güneş ışığıdır.

Normal düğün fotoğrafları bir mekanda gerçekleşir. Aytuğ Ulutürk Photography, özel çekimlerin birden fazla mekanda gerçekleşmesini önermektedir. Bu konuda fotoğraf çekilecek kişilere rehberlik yapmak ve uygun mekan önerileri yapmak son derece kilit öneme sahiptir.  Aytuğ Ulutürk Photography, çiftler ile birlikte belirlediği mekanlarda sınırsız sayıda fotoğraf çekimini kusursuzca gerçekleştirir.

Aytuğ Ulutürk Photography ve Sunulan Hizmetler

Dileğinize ve isteğinize göre iç mekan ve dış mekan çekimleri, bireysel veya kurumsal organizasyonlarınız için kusursuzca gerçekleştirilir. En iyi çözümleri, en uygun fiyatları ile sunmakta olan stüdyo, ile profesyonel fotoğraf çekimi hizmetleri olan firma açılışları, bayi toplantıları, seminer, toplantı, yemek gibi kurumsal etkinlikler ve düğün hikayesi, düğün slaytı hazırlanması, düğün klibi, konsept çekimi, katalog çekimi, kına gecesi ve nişan çekimi, iç mekan, stüdyo çekimleri, drone ve gece çekimi, manzara, sahil çekimleri, trashday gibi bireysel hizmetler sunulmaktadır. Aytuğ Ulutürk Photography ile kampanyalar, indirimler ile kına paketi, düğün paketi, kurumsal paketler gibi paketleri sayesinde bütçe dostu bir fotoğraf stüdyosudur. Aytuğ Ulutürk Photography ile özel günleriniz için tüm çekim hizmetlerine emsalsiz bir biçimde sahip olacaksınız.

Özel eğitim kurumlarının uzmanlık alanına yönelik çekimleri, profesyonel kadrosu ve ileri teknoloji ekipmanları ile dilerseniz stüdyosunda veya kurumunuz içinde gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bu çekimleri sosyal medya platformlarında yayınlamamızı talep edebilirsiniz. Ayrıca kurumsal etkinlikler kapsamında ürün ve katalog çekimi de bu stüdyo sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Aytuğ Ulutürk Photography Nerededir?

Aytuğ Ulutürk Photography İstanbul’un, Anadolu yakasında, Kadıköy ilçesinde faaliyet vermektedir. Bu eşsiz fotoğraf stüdyosu sadece İstanbul ilinde değil, tüm Türkiye ve Dünyada hizmet vermektedir. Sizlere deneyimli, profesyonel ekibi ve çözüm ortakları ile kusursuz bir biçimde hizmet sunmayı adet haline getirmiştir. Aytuğ Ulutürk Photography sizleri büyük ve büyülü dünyasına bekliyor.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve tüm şehirler

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini, fotoğrafların orijinal teslimi.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

Aytuğ Ulutürk Photography düğün fiyatları ne kadar?

Aytuğ Ulutürk Photography düğün fiyatları Aytuğ Ulutürk Photography düğün fiyatları Aytuğ Ulutürk Photography organizasyon fiyatları ise 2500 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Aytuğ Ulutürk Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aytuğ Ulutürk Photography

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Bizim hem dış çekimimizi hem de düğün salonu fotoğraf çekimimizi Aytuğ Ulutürk gerçekleştirdi. Hazırladıkları albüm ve düğün klibimiz öyle güzel oldu ki anlatamam. İşlerinde profesyonel bir ekip. kız kardeşimin kınası için şimdi yine onlarla çalışacağız. Tavsiye ederim.

 2. Puan

  Muhteşem fotoğraflarımız için çok teşekkür ederiz. Fiyatları benzer hizmetleri veren fotoğrafçılara göre çok cazip. Anlayışlı bir ekibimiz vardı.Emeklerine sağlık.

 3. Puan

  Öncelikle düğün klibimizin harika kurgusu için çok teşekkürler. Arkadaşlarım albümümü ve klibimi gördükçehayran kaldı. Ve şimdi en yakın arkadaşım için Aytuğ Ulutürk Photography ile anlaştık. O kadar eminim ki onun için de güzellikler yaratacaklarına eminim.

 4. Puan

  Oğlumun konsept sünnet fotoğraflarını Aytuğ Ulutürk fotoğrafçılığa çektirdik. Çok tatlı çok güzel bir albümümüz oldu. Çok anlayışlı bir fotoğraf ekibimiz vardı. Çok çok teşekkürler. Planlama aşamasında oğlumu karşılarına alıp nasıl bir şey istediğini sormaları çok hoş bir incelikti.

 5. Puan

  Düğün fotoğraflarım çok doğal olsun istiyordum hep. Yani stüdyoda ya da dışarıda poz vermeyeyim de doğal çekimlerim olsun. İşte Aytuğ Ulutürk Photography nasıl bir çekim istediğimi öyle iyi anladı ki, yarım günde muhteşem fotoğraflarımızı çekti. Düğün albümümüze hala bayılarak bakıyoruz. Estetik gözleri gerçekten gelişmiş bir ekip.

 6. Puan

  Biz fotoğrafçımızdan kötü üslubu sebebiyle vazgeçmiştik. Aytuğ Ulutürk Photography ekibi öyle saygılı öyle güler yüzlü öyle ne yapacağını bilen bir ekip ki, hiç düşünmeden her şeyi onlara emanet ettik. Düğünümüzün çekimi, dış çekim fotoğraflarımız, konuk fotoğraflarımız, hepsi ama hepsi harika oldu. çOK TEŞEKKÜR EDERİM

 7. Puan

  Kış gelini olduğum için kış konseptli dış çekim istemiştim. Aytuğ Ulutürk Photography Kadıköy’de bana öyle güzel karlı fotoğraflar çektiler ki. Gelinliğim ve düğün konseptine çok uygun albümüm oldu. Bunun için minnettarım onlara.

Yorum yaz