İstanbul Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date

Ayşe Kaya Photography Hakkında

Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra, fotoğrafçılık yetkinliğini geliştirmek için International Center of Photography ve School of Visual Arts okullarında kimi eğitimleri de aldıktan sonra, kariyer hayatına hızlı bir başlangıç yapan Ayşe Kaya, çektiği tüm fotoğraflarda maharetini konuşturuyor. İstanbul, Nişantaşı’nda merkezi bulunan Ayşe Kaya Photography, sizlere özel, 3.000 TL’den başlayan fiyatları ile dış çekim düğün fotoğrafçısı olarak hizmet vermekte. Sadece düğün fotoğraflarında değil, aynı zamanda doğum günü, baby shower gibi özel konseptlerde de hizmet imkanı bulunuyor.

Sunulan Avantajlar

Bugüne kadar, sanat camiasından ve televizyon ekranlarından tanıdığımız çokça ismin karelerini çeken Fotoğrafçı Ayşe Kaya, benimsediği doğallık prensibi ile harikalar yaratıyor. Çektiği düğün filmlerinde de doğal konseptlere uygun temalar hazırlayan Fotoğrafçı Ayşe Kaya, kreatif temaları kullanmaktan çekinmiyor. Fotoğraf ve video çekiminde kullanılan ekipmanlar ise oldukça profesyonel. Drone veya jimmy jib ile yapılan çekimlerin yanı sıra, sıradanın ötesinde montaj - kurgu ekipmanları da mevcut.

Düğün fotoğrafçılığında oldukça usta bir ekibin yer aldığı Ayşe Kaya Photography ile istenirse stüdyo çekimi, istenirse dış mekan, hatta istenirse yurt dışı çekimi bile yapılabiliyor. Sizlere tavsiye edebileceğimiz tema seçeneklerinden bazıları, trash day, save the date, after party ve baby shower şeklinde. Özel günlerinizi, unutulmaz kılmanın ötesinde alternatifsiz tasarımlarla karşınıza çıkan bu düğün fotoğrafçısı, tam aradığınız gibi.

Ayşe Kaya Photography Dış Çekim Fiyatları

İstenilen pakete göre farklı fiyatlandırmaların mevcut olduğu Fotoğrafçı Ayşe Kaya, acaba kaç liradan hizmet vermekte? Hemen şöyle açıklayalım. Stüdyo çekim, son model ışık - kamera ekipmanları ve şahane bir film ekibinin dahil olduğu, başlangıç paketi adı verilen, ve standartları zorlayan bu paket, sizlere özel sadece 3.000 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet vermekte.

Türlü türlü konseptlerin ve dekoratif aksesuarların da içinde yer aldığı, istenilen temaya göre dizayn koşullarından oluşan her şey dahil paket, 5.000 TL’ye sizlere sunulmakta. Her şey dahil paketin içeriği istenilen özel güne göre farklılık gösterebilmekte.

Çekimler Ne Zaman Teslim Edilir?

Düğününüzden yaklaşık olarak 5 - 6 hafta önce iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü sizlere özel konsept ve dekor ayarlama işlemleri farklılık gösterebilmekte. Fotoğraf ve video çekimi tamamlandıktan sonra görseller ister ham halde, istenirse basılı halde tarafınıza ulaştırılmakta. Görsellerin montajlanması ve görsel efekt kullanımına bağlı olarak, teslim süresi 1 - 2 ayı bulabilmekte. Fotoğrafçı Ayşe Kaya tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Nerededir?

Baya merkezi bir konumu olan Ayşe Kaya Photography, Şişli’de bulunmakta. Nişantaşı bölgesine uğrayan herhangi bir vasıta ile buraya ulaşım mümkün. Eğer mekana gidilmek istenirse kolaylıkla ulaşılabilir.

Prof. Dr. Orhan Ersek Sokak, Güçer Apt. No:18 Kat: 2 Daire: 13 Topağacı / Nişantaşı / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Herhangi bir şehirde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower çekimi, nişan çekimi, bekarlığa veda çekimi, after party çekimi gibi çeşitli fotoğrafçılık hizmetleri verilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçilmesi gerekmekte.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Jimmy jib, trash day ve save the date, ilave avantajlardan bazıları.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ayşe Kaya'nın önderliğinde, sizlere eşlik eden mükemmel bir ekip, ışık, son model ekipmanlar gibi olanaklar, başlangıç paketine dahil.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Konsept çekim ve albümün istenilen şekilde teslimi, her şey dahil pakette bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Tamamen istekleriniz doğrultusunda dekorasyon ekipmanları ve tema belirlenmekte.

Ürünün teslim süresi nedir?

Yaklaşık 5 - 6 hafta içinde teslim edilmekte.

Ayşe Kaya Photography düğün fiyatları ne kadar?

Ayşe Kaya Photography düğün fiyatları Ayşe Kaya Photography düğün fiyatları Ayşe Kaya Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Ayşe Kaya Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ayşe Kaya Photography

Yorum yaz