Düğün Yemeği için Catering Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
20 ₺
Her Şey Dahil Paket
40 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Özellikleri

  • Gelin yolu

İmkanlar

Catering
Karşılama kokteyli
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Servis elemanı
Yemek servisi

Ayşe Gül Erler Catering Hakkında

Ankara ilinin Gölbaşı ilçesinde bulunan Ayşe Gül Erler Catering, düğün gününüz yaklaşırken ihtiyaçlarınızı anlayıp size organizasyon ve catering alanlarında hizmet sunuyor. Büyük gün yaklaşırken, yılların verdiği deneyimle oluşabilecek aksiliklerin çabucak üstesinden gelmenize yardımcı oluyor. Size de sevdiklerinizle güzel bir düğün keyfi yaşatıyor. Deneyimli ve güler yüzlü ekibi bulunan firmada menü fiyatları kişi başı 20 TL’ den başlıyor.

Özellikleri

Ayşe Gül Erler Catering, masallardaki gibi bir düğün deneyimi yaşamanız için donanımlı ekibiyle birlikte sizleri bekliyor. 2.000 misafirinizi ağırlayabilecek ekibe sahip işletme hem servis hizmetiyle hem de menülerle bıraktığı memnuniyetle adeta göz dolduruyor. Uzun yıllardır bu işi yapan firma, düğün serüveninizde yanınızda olmak istiyor.

İhtiyaç duyduğunuz her an organizasyon ve catering hizmetleriyle ilgili ortaklaşa kararlarla istediğiniz düğüne kavuşmanızı sağlıyor. Şehir içinde ve şehir dışında her yere hizmet imkanı sunuluyor. Konuklar için ister yemekli menü seçeneği isterseniz de kokteyl menü seçeneği seçebilirsiniz.

Ayşe Gül Erler Catering ve Düğün Yemeği Fiyatları

Hem yemekli fiyat hem de kokteyl fiyatı 20 TL'den başlıyor. Hafta içi ve hafta sonu fiyat değişikliği olabiliyor. Yemekli fiyatları hafta sonu 40 TL'ye kokteyl fiyatları ise 30 TL'ye yükselebiliyor.

Firmanın güncel fiyatlarını öğrenmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Ayşe Gül Erler, zengin menüsüyle adeta misafirleri büyülüyor. Gerek yemekli menüleri gerekse kokteyl menüleri yetenekli aşçılar tarafından hazırlanıp güler yüzlü servis elemanlarıyla servis ediliyor. Bu menüler oluşturulurken yerli ya da yabancı mutfaklardan seçimler yapılabiliyor.

Ayrıca çeşitliliğe önem veren firmada diyabet, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri de bulunuyor. Etkinlikten iki hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Dilerseniz pastanızı nasıl istediğinizi tarif edebilirsiniz. Siz hayal edin onlar zaten gerçekleştirmek için sizleri bekliyor.

İşletme, hem sizin unutulmaz bir düğün deneyimi yaşamanız hem de misafirlerinizin memnuniyeti için çalışıyor.

Nerededir?

Ayşe Gül Erler Catering, Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde kapılarını açıyor. 593, 590 ve 591 numaralı otobüsleri kullanarak ulaşım sağlayabileceğiniz, rahat gidilebilir bir lokasyona sahip.

Adres: Kızılcaşar Mahallesi 1213. Sk. No: 13 İncek, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara şehrinde hizmet veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kalabalık misafir gruplarını ağırlayabilen firma çeşitli menü seçenekleriyle de göz dolduruyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi hizmeti, gelin yolu ve nikah alanı süsleme yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

2.000 kişiye varan kalabalık misafirlere hizmet, geniş bir menü yelpazesi, menüde değişiklik, pasta seçimi ve düğün shot servisi yer alıyor.

Ayşe Gül Erler Catering düğün fiyatları ne kadar?

Ayşe Gül Erler Catering düğün fiyatları Ayşe Gül Erler Catering düğün fiyatları Ayşe Gül Erler Catering organizasyon fiyatları ise 20 - 40 TL arasında değişmektedir.

Ayşe Gül Erler Catering Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ayşe Gül Erler Catering

Yorum yaz