İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Ayşe Acar Gelinlik Hakkında

Ayşe Acar uzun yıllara dayanan tecrübesi ve başında olduğu profesyonel geniş ekibi ile birlikte Konak Mimar Kemalettin’de çalışmalarını sürdürüyor. Birbirinden güzel gelinlik ve nişanlık modellerine koleksiyonunda yer vererek müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor. İzmir gelinlikçi ve moda evleri adı altında yerini sabitleyen mağazada gelinlik fiyatları 2000 TL’den açılıyor. DüğünBuketi.com gelinlerine özel fiyatlandırmalar ve firmanın tüm olanaklarıyla ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Düğün hazırlığının en önemli detaylarından birinin gelinlik olduğunu savunan Ayşe Acar size geniş bir hizmet sunuyor. Özel dikim yapan işinde uzman ekibi size hayallerinizi hazırlıyor.

Yaklaşık 1 ay öncesinden irtibata geçtiğiniz takdirde iki taraf için de uygun bir görüşme tarihi belirleniyor. Gelinliklerin dikiminde minimum 3 prova yapılıyor. Provalarda her detay düşünülüyor.

Moda evinde gelinlik modelleri dışında, nişanlık için de farklı tasarım seçenekleri sunuluyor. Atacağınız ilk adımlardan son adıma kadar tüm özel günlerinizde birlikte çalışabileceğiniz Ayşe Acar sizi güler yüzü ve titiz çalışmalarıyla büyülüyor

Üstelik gelinliğin tamamlayıcısı gelin buketi, gelin kesesi ve duvak gibi aksesuarları da bulabileceğiniz moda evi hafta sonları da hizmet vermeye devam ediyor.

Ayşe Acar Moda Gelinlik Fiyatları

Yeni evlenecek çiftlerin güzel olmak dışında önem verdiği bir diğer konuda maddiyat oluyor. Ayşe Acar bu zorlu süreçte işinizi kolaylaştırıyor ve her bütçeye uygun modeller hazırlıyor.

Gelinlik fiyatları başlangıç paketinde 1000 TL’den sizleri karşılıyor. Daha sonra özel dikim, aksesuar tercihi ve işçilik dahil edildiğinde fiyatlar 3000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Sizde hem hayalinizdeki gelinliği paylaşmak hem de ona biçilen fiyatı öğrenmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu kullanabilirsiniz.

Gelinlik ve Abiye Modelleri

Ayşe Acar tasarımlarında en fazla karşınıza çıkan A kesim gelinlik modelleri oluyor. İstediğiniz kadar kabartılabilecek gelinlikler hemen hemen her vücut tipine yakışıyor.

Fakat modeller bununla sınırlı kalmıyor. Balık model ve prenses gelinlikler de tercih edilenler arasında yerini alıyor. Kol, dekolte ve işleme seçenekleri ise tamamen sizin zevkinize bırakılıyor.

Dantel işlemeler ve sırt dekolteleri, gelinliklerde kullanılan transparan tül üzerine düğme detayları oldukça şık ve zarif duruyor. Tüm gelinlik ve nişanlık modelleri için showroomu ziyaret edebilirsiniz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Size iyi hizmeti uygun fiyatlarla vermek için bekleyen Ayşe Acar İzmir ilinin Konak ilçesinde yer alıyor.

Birçok gelinlikçi ve moda evleri bulunan caddede siz değerli misafirlerini ağırlayan moda evinin adresi: Akdeniz Mahallesi, Mimar Kemalettin Caddesi 1335 Sokak No:4 Kat:1-2-3 Çankaya, 35210 Konak/İzmir şeklindedir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir'de hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık, kına elbisesi ve abiye modelleri de firmanın bünyesinde bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçilmeli.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp model, tadilat işlemleri başlangıç paketin içerisinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel tasarım, özel dikim ve dikim provası her şey dahil pakette yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta içinde teslim ediliyor.

Ayşe Acar organizasyon fiyatları ne kadar?

Ayşe Acar organizasyon fiyatları Ayşe Acar organizasyon fiyatları Ayşe Acar organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Ayşe Acar Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ayşe Acar

Yorum yaz