İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Porselen makyaj
Saç provası
Saç tasarım

Aymira Kuaför İstanbul

Aymira Güzellik Merkezi olarak da bilinen bu kuaför, İstanbul Bahçelievler konumunda en çok talep gören güzellik merkezlerinden. Gelin başı ve gelin makyajı fiyatları 800 TL’den başlayan salon hizmet çerçevesini bu yazıda sizler için derledik. Yazımızın devamında fiyat detaylarını bulabilir, bu kuaförün sizlere sunduğu olanakları keşfedebilirsiniz.

Olanaklar ve Hizmet Kapsamı

Makyaj konusunda yılların uzmanlığını, genç ve dinamik takım ile buluşturan Aymira Kuaför en kaliteli hizmetleri sunarken, her an sizin fikirlerinize danışmakta. Amacı hayallerinizdeki makyajı gerçekleştirmek ve içinizdeki ışıltıyı çıkarmak olan Aymira Güzellik Salonu, bu cilt bakımı konusunda da uzman. Cildinize değer verirken sağlığınızı da düşünen bu salonda, en kaliteli ve donanımlı makyaj malzemeleri mevcut. Cilt tonunuza ve göz renginize göre her çeşit gelin makyajı burada yapılmakta.

Saç konusunda da İstanbul’un en iyilerinden olan Aymira, kullanılan saç aksesuarları ile de göz kamaştırıyor. Duvaklı gelin saçı veya örgülü gelin topuzu gibi konseptler de burada mevcut. Saç tasarımına karar verilirken, yüz tipiniz, saç renginiz ve tacınız önem arz ediyor. Gelinlerimiz tarafından en çok tercih edilen saç türü ise, doğal gelin saçı olarak belirtilebilir.

Aymira Kuaför İstanbul Bahçelievler Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Geniş olanakları ile olduğu kadar fiyatları konusunda da en güzel imkanlar Aymira Kuaför tarafından sunuluyor. Sizlere özel Aymira Güzellik Merkezi fiyatlarından yararlanmak ve en güncel bilgileri edinmek için Ücretsiz Teklif Al butonuna tıklamanız yeterli.

Profesyonel gelin saçı, profesyonel gelin makyajı ve cilt bakımına dair hizmetlerden teşkil olan paket, 800 TL’ye sizlere sunulmakta. Gelin baş ve makyaj fiyatı bu kadar uygunken, buna eklenen bazı olanaklar sayesinde kuaför randevunuz bir şölene dönüşecek. Evde servis veya gelin yakınlarına hizmet gibi ilave olanakların bulunduğu geniş kapsamlı bu paket ise ortalama olarak 1.000 TL.

Aymira Kuaför’de Gelinlere Özel Avantajlar

Buranın en güzel artılarından biri de, saç ve makyaj işlemleri haricinde cilt bakımı veya kişisel bakım olanaklarının bulunuyor olması. Hatta arzu ederseniz, düğün öncesinde prova olanağı bile mevcut. Bütün bunlara ek olarak da, sizlere sunulan hizmetin kalitesinin paha biçilemez olduğunu bir kere daha belirtelim.

Aymira Kuaför Nerededir?

İstanbul’un Bahçelievler muhitinde bulunan bu güzellik salonuna Basınsitesi güzergahlı 97A ve 97T ile ulaşabileceğiniz gibi, A28 numaralı Oto Sanayi hattı ile de ulaşım mümkün. Toplu ulaşım tercih edenler için biçilmiş bir kaftan olan bu kuaför, özel araç ulaşımını da mümkün kılıyor. Aymira Kuaför adres bilgisi de hemen burada: Bahçelievler Merkez, Ferit Selim Paşa Cad./demet Sok. No:2 D:1/a, 34180 İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul geneline hizmet sunulmakta.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin makyajı ve gelin başı haricinde nişan başı - makyajı ve sünnet annesi başı - makyajı da burada mümkün.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 - 3 hafta önce iletişime geçilmesi, herhangi bir aksilik yaşanmaması adına tavsiye edilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Düğün öncesi prova imkanı ve uluslararası camiada bilinen markalarla yapılan efsanevi bir makyaj, ilave avantajlardan bazıları.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Profesyonel gelin balı ve makyaj imkanı bu pakette.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Cilt bakımı, evde hizmet ve gelin yakınlarına hizmet olanakları da her şeye dahil.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelen talep doğrultusunda konsepte ve dekorasyona dair aksesuar seçimine karar verilmekte. Gelin başı için aksesuar olanakları da mevcut.

Ürünün teslim süresi nedir?

Hemen hemen 3 saat içinde gelin başı ve makyaj konusu hallolacaktır.

Aymira Kuaför İstanbul organizasyon fiyatları ne kadar?

Aymira Kuaför İstanbul organizasyon fiyatları Aymira Kuaför İstanbul organizasyon fiyatları Aymira Kuaför İstanbul organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Aymira Kuaför İstanbul Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Aymira Kuaför İstanbul

Yorum yaz