Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek için henüz daha karar vermediniz mi? Aylin Düğün Salonu bunun için en doğru adres diyebiliriz! Şık mekan içi özel süslemeleri, rahat oturma planları ve eşsiz menü seçenekleri Aylin Düğün Salonu hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmeye geliyor. Pek çok farklı organizasyona ev sahipliği yapabilen mekanda, istekleriniz doğrultusunda mekan içerisinde çeşitli düzenlemeler yapılabilmektedir. Organizasyon sorumlusundan yardım alabilir, fikirleriniz doğrultusunda değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

Siz de hayallerinizdeki düğünü Aylin Düğün Salonu’nda gerçekleştirmek istiyorsanız, sitemiz içerisinden iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ve paketleri hakkında ücretsiz danışmanlık servisimiz ile iletişime geçerek mekan için en iyi fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Aylin Düğün Salonu Fiyatları

Mekan uygun fiyat seçenekleri ile aradığınız düğün ve organizasyonlar için en doğru adres diyebiliriz! Düğün salonu yemekli veya yemeksiz organizasyonlar düzenleme imkanı sağlıyor. Yemekli organizasyonlar, kişi sayısı ve menü içeriğine göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Fiyatlandırmalar ise şu şekilde:

Hafta İçi Hafta Sonu  Hafta İçi Kişi Başı Hafta Sonu Kişi Başı
*Yemekli - - 10 TL 20 TL
*Yemeksiz 3000 TL 4000 TL - -

Yemeksiz organizasyonlardaki fiyatlar başlangıç fiyatları olup, kişi sayısı ve mekan için düzenlemelere göre fiyat paketleri değişiklik gösterebilir. Detaylı fiyatlandırma listesi için sitemizin organizasyon danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Düğün Salonu İçerisinde Organizasyon Ekibi Mevcut mu?

Aylin Düğün Salonu tercih ederken en çok dikkat etmeniz gereken şeylerden biri organizasyon ekibinin olup olmamasıdır. Düğün sürecinde başından sonuna kadar tüm düğün sürecini kontrol eden ve planlayan bir ekibin olması çok önemlidir. Yaşanacak pürüzlerin ve yanlışların düzeltilmemesi, organizasyon sürecinde bazı sıkıntılara yol açabilir. Aylin Düğün Salonu’nun tecrübeli ve yetenekli organizasyon ekibi sayesinde sıkıntılı olduğunu düşündüğünüz noktalarda yardım alabilirsiniz. Nikah masası, sandalye ve masa süslemeleri gibi en ince ayrıntılara, organizasyon ekibiyle birlikte dizayn edebilirsiniz.

  • Düğün Salonu İçerisinde Ses ve Işık Hizmeti Sağlanıyor mu?

Unutulmaz anların olmazsa olmazı müzik! Aylin Düğün Salonu, kendine has müzik orkestrasıyla misafirleriniz kulağının pasını almak için geliyor! Düğün salonunda bulunan özel ses sistemleri ile salonun her yerinden aynı hazzı almanız için tasarlanmıştır. Mekan için aydınlatma sistemleri, beyaz LED ışıklar kullanışmış olup misafirleriniz için en iyi deneyimi sunmak için yapılmıştır. Olası bir elektik kesintisi halinde en güzel anınızın yarım kalmaması için tam destekli jeneratör mevcuttur.

  • Mekan İçerisinde Başka Hangi Özellikler Mevcut?

Aylin Düğün Salonu, ferah ve geniş yapısı sayesinde çiftlere adeta kır düğünü hissi sağlıyor! Yüksek tavan yapısıyla misafirlerinize en iyi deneyimi sunuyor. Kapalı salonlarının problemlerinden biri olan havalandırma ise Aylin Düğün Salonu’nda sıkıntısız bir şekilde çalışmaktadır. Sıcak yaz aylarında bile, mekan içerisinde tesis edilmiş klimalar sayesinde gönül rahatlığı ile yaz aylarında düğün yapabilirsiniz! Salonun sağladığı ayrıcalıklı şamdan ve çiçekler ise göz dolduruyor. Her mevsime özel çiçeklerin bir araya geldiği, en doğal halini kullanarak salon içerisinde ambiyans her haliyle muhteşem!

  • Düğün Salonun Anlaşmalı Olduğu Catering Firması var mı?

Muhteşem yemekleri, göz dolduran sunumları ile eşsiz damak zevkine ulaşabilirsiniz! Aylin Düğün Salonu'nun hali hazırda anlaşmalı olduğu bir catering firması bulunmaktadır. Arzu ederseniz dışarıdan bu hizmeti sağlayabilir, organizasyon ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Düğün Salonu İçerisinde Ne Gibi Organizasyonlar Düzenlenebilir?

Aylin Düğün Salonu pek çok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Nikah ve kına törenleri gibi evlilik öncesi etkinliklerde sizlere en iyi deneyimi sunar. Kurum içi organizasyonlar, davetler ve kokteyl gibi kurumsal etkinliklerinize de düzenleyebilirsiniz.

  • Aylin Düğün Salonu’nun Kapasitesi Ne Kadardır?

Büyük ve küçük organizasyonlarınızı rahatlıkla düzenleyebilmeniz için en uygun adres Aylin Düğün Salonu diyebiliriz! Salonun kapasitesi 750- 1000 kişi arasında değişlik gösterebilir. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlara göre bu sayı farklılık gösterebilir.

Aylin Düğün Salonu Nerededir ve Nasıl Gidilir?

Aylin Düğün Salonu İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde bulunmaktadır. Konumu neticesiyle, pek çok toplu taşıma aracı ile ulaşım sağlanabilir. Metro ve otobüs gibi ulaşım kanallarını kullanabilirsiniz. Düğün salonun açık adresi şu şekilde: Kartaltepe, Avasköy Yolu Caddesi. 38/A, 34040 Bayrampaşa/İstanbul.

  • Aylin Düğün Salonu ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

Siz de hayallerinizdeki düğün, kına, nişan gibi organizasyonlarınızı Aylin Düğün Salonu’nda gerçekleştirmek istiyorsanız, sitemiz içerisinden detaylı bilgeye ulaşabilirsiniz. İndirimli fırsatlar için Düğün Buketi ücretsiz danışmanlık servisimizle iletişime geçebilir, Teklif Al” butonuna tıklayarak bütçenize uygun fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Sorunsuz bir düğün için aylin düğün salonunu tercih edebilinsiniz. Ben ve eşim çok memnun kaldık, organizasyon sorumlusu düğün başından sonuna kadar bizimleydi .geniş ve ferah yapısıyla inanılmaz anla geçirdik.

Yorum yaz