Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Save the date
Trashday

Aylin Akın Photography Hakkında

İstanbul ili Kadıköy semtinde bulunan Aylin Akın Photography kararsız çiftlere yardımcı oluyor. Samimi üslubu ve kaliteli hizmetiyle öne çıkan firma dış çekim ve düğün fotoğrafçısı kategorisinde adından söz ettiriyor. Firmanın dış çekim fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

Çekim Türleri

Aylin Hanım ve Hakan Bey çift olarak sizlere hizmet sunuyor.  Heyecanlı anlarınızda her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlayan çift öneri ve tavsiyelerini esirgemeyerek sakinleşmenizi sağlıyor.

Çekim hizmetlerini 3 aşamaya pay eden ekip geçmişten getirdiğiniz duyguların geleceği şekillendirdiğine inanıyor. Save the date çekimiyle çaceraya başlayan ekip düğün klibi hizmetiyle devam ediyor. Genellikle düğünden sonraya bırakılan dilediğiniz konseptte katılabileceğiniz trashday hizmetinde ise ekip eğlenmenizi sağlıyor.

Betonlaşmaya karşı çıkan çift stüdyo çekimlerinin yerine orman, doğayla iç içe bir alan veya deniz kenarı temasını öneriyor. Belirli bir çalışma sonucunda karar verilen mekanlar tarihi, huzurlu ve göz alıcı ortamlar oluyor. Zevklerinize de önem veren Aylin Akın Photography fikir alışverişi yapmaya oldukça sıcak bakıyor.

Aylin Akın Photography Dış Çekim Fiyatları

Aylin Akın Photography paket sistemle çalışıyor. Birçok alternatifi hizmet yelpazesine ekleyen firma beğeni toplamaya devam ediyor. Firmanın paket başlangıç fiyatları 1000 TL iken her şey dahil paket fiyatı ise 1500 TL olabiliyor.

Değişkenlik gösteren paket fiyatları hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Sanatla iç içe bir çalışma disiplini oluşturan Aylin Akın Düğün Fotoğrafçısı kadrajına yansıyan görüntülerde de bu özelliğini yansıtıyor. Aklınızda belirli bir tema yoksa eğer firma yol gösterici rolünü üstlenerek önerilerde bulunuyor.

Firma düğün belgeseli, düğün hikayesi, katalog ve konsept çekimi hizmetlerinin yanında nişan çekimi hizmetiyle de yüzleri güldürüyor. Firmanın şehir dışı ve yurt dışı hizmetleri de bulunuyor. 2 hafta önceden iletişime geçtiğiniz firmadan fotoğraf ve videolarınızı orijinal kopyasıyla birlikte 4 haftalık bir süreç sonunda alabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Aylin Akın Düğün Fotoğrafçısı İstanbul Kadıköy lokasyonunda hizmet veriyor. Firma adres detayları için ücretsiz DüğünBuketi destek ekibiyle iletişime geçebilir, ekip rehberliğinde dış çekim bütçenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve tüm Türkiye'de hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir ve yurt dışında çekim olanağı sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini, fotoğrafların orijinal teslimi yapılmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Tema çiftler ve ekip tarafından belirleniyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta sonunda fotoğraflar orijinal kopyalarıyla birlikte teslim edilmektedir.

Aylin Akın Photography düğün fiyatları ne kadar?

Aylin Akın Photography düğün fiyatları Aylin Akın Photography düğün fiyatları Aylin Akın Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Aylin Akın Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aylin Akın Photography

Yorum yaz