İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
600 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Makyaj provası
Porselen makyaj
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Ayla Biçkin Türban ve Saç Tasarım

Her gelin, makyajının düğün koşuşturmasına dayanmasını ve gecenin son fotoğrafında bile mükemmel görünmeyi ister. Ayla Biçkin Türban ve Saç Tasarım İstanbul Kartal’da eğitim vermenin yanı sıra özel günlerinde gelinleri mükemmel göstermekten mutluluk duyuyor. Gelin başı, gelin makyajı, kapalı gelin başı, topuz modelleri, porselen gelin makyajı, doğal makyaj fark etmeksizin ince bir titizlikle uğraşıyor. Ayla Biçkin Türban Tasarım gelin saçı & makyajı fiyatları hakkında bilgi alabilmek için ücretsiz formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Türbanlı Gelin Başı Modelleri

Doğru gelin başı kullanımı davetin rahat geçmesini sağladığı gibi fotoğraflarda da güzel görünülmesini sağlar. Kartal ilçesindeki Ayla Biçkin Türban Tasarım kapalı gelinler için tesettür gelin başı yapıyor ve şık gelin aksesuarları ekliyor. Gelin tacı, duvak gibi aksesuarlarla gelin başı modeline daha güzel bir görünüm kazandırıyor. Aynı zamanda saç, makyaj ve türban eğitmeni olan Ayla Biçkin gelinlerin yüz hatlarını, ve tercih ettikleri gelinlik modelini dikkate alarak işlem yapıyor.

Açık gelinler için dağınık gelin saçı, örgülü gelin saçı, salık gelin saçı ve topuz modelleri uyguluyor. Hoş gelin aksesuarları ile saç aralarını süsleyebiliyor. Uzun ya da kısa gelin duvağı kullanımına göre gelinin rahat edeceği duvaklı gelin saçı modelini bulmasına yardım ediyor. Yüz tipi ve gelinlik modelinin yanı sıra saç rengi ile de uyumlu gelin saçı yapıyor.

Ayla Biçkin Türban Tasarım ve Gelin Makyajı Fiyatları

Kartal ilçesindeki Ayla Biçkin Türban ve Saç Tasarım 600 TL ile 800 TL arasında değişen fiyatları ile hizmet veriyor. Ücretsiz prova yaparak düğün gününü şansa bırakmıyor. Gelin saçı ve gelin makyajının dışında manikür, pedikür, masaj ve takma kirpik uygulayabiliyor.

Sitemizde bulunan ücretsiz formu istediğiniz işlemlerle doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. DüğünBuketi ücretsiz danışma ekibi ile iletişime geçerek gelin başı ve gelin makyajı fiyatları konusunda daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Gelin Makyajı Modelleri

Makyaj eğitmeni olan Ayla Biçkin Türban Tasarım gelinlerin yüz hatlarını, ten renklerini hatta altın oranı dikkate alarak makyaj işlemi uyguluyor. Porselen makyaj, doğal makyaj, tesettür gelin makyajı gibi birçok makyaj seçeceğinin yanı sıra toprak tonları, metalik renkler gibi geline uygun tonları ve istenilen makyaj çeşidini baz alarak işlemi gerçekleştiriyor.

Ulaşım

İstanbul ili Kartal ilçesinde bulunan Ayla Biçkin Türban Tasarım şehir içi, şehir dışı, ev, ofis, düğün salonu, çekim alanı yani gelinin olduğu her yerde sanatını icra edebiliyor.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin yakınlarına hizmet verilebiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta öncesinden iletişime geçilmeli

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evde hizmet olanağı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı, gelin makyajı, ücretsiz prova hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin başı, gelin makyajı, ücretsiz proje, takma kirpik uygulaması uygulamaları bulunuyor.

Ayla Biçkin Türban ve Saç Tasarım organizasyon fiyatları ne kadar?

Ayla Biçkin Türban ve Saç Tasarım organizasyon fiyatları Ayla Biçkin Türban ve Saç Tasarım organizasyon fiyatları Ayla Biçkin Türban ve Saç Tasarım organizasyon fiyatları ise 600 - 800 TL arasında değişmektedir.

Ayla Biçkin Türban ve Saç Tasarım Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ayla Biçkin Türban ve Saç Tasarım

Yorum yaz