Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Aykut Taştepe Photography Hakkında

İzmir, Konak ilçesinde olan kendisi de usta bir fotoğrafçı Aykut Taştepe tarafından kurulan, alanında deneyimli, uzman Aykut Taştepe Photography Alsancak, dış çekim düğün fotoğrafçısı stüdyosuyla ve profesyonel ekibiyle sizlere muazzam dış çekimleri yaparak hayallerinizi süsleyen anlarınızı güzelleştirmeye hazırlanıyor. Hayalini kurduğunuz düğün gününüzden önce 1.000 TL'den başlayan fiyatları ile kusursuz bir dış çekim gerçekleştiriyor.

Hizmetleri

Aykut Taştepe Photography, son teknolojiye sahip olan çekim aletleri, fotoğraf makineleri ile dış çekiminde müşterilerinin istekleri doğrultusunda dış çekimini mekan seçimi ile gerçekleştiriyor. Düğünde dış çekimde güvenebileceğiniz, çok fazla tercih edilen bu fotoğrafçı, yanınızda olmaktan çok mutlu.

Aykut Taştepe Alsancak çekim ekibi sadece İzmir değil Aydın ilçesinde de bulunuyor. Düğününüzden önceki bu ânınızda uzman ekibiyle istediğiniz dış çekim konseptinde bu özel, sımsıcak ânınızı ölümsüzleştiriliyor.

Aykut Taştepe Photography Dış Çekim Fiyatları

Aykut Taştepe ve profesyonel ekibi, verdiğiniz ücret konusunda hiçbir tereddüt yaşatmamayı başarıyor. Tam anlamıyla memnun, keyifli ayrılacağınız dış çekim fiyatları çekim türüne göre değişmekle beraber minimum paket fiyatı 1.000 TL ile başlayan fiyatı ile sizleri bekliyor.

Siz çiftlerin ister kumsal, ister kıyı veya nostaljik hangi tarzda çekim istiyorsanız size hayalinizi yaratacak olan Aykut Taştepe Alsancak ve ekibi ile çalışmakla doğru bir tercihinizin oluyor. Mutlu olmak herkesin hakkı, siz de rüya gibi bir dış çekimi gerçekleştirmek istiyorsanız firmayla iletişime geçmek için teklif al formumuzu doldurabilirsiniz.

Ekstra Olanaklar

Uzman düğün fotoğraf çekimin bir başka özellikleri arasında, stüdyo çekimi, orijinal kopya teslim, konsept çekimi yer alıyor. Çiftler arasında çokça tercih edilen dış çekimi türlerinden; save the date, trashday, katolog çekimi ve eşsiz düğününüz için; düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikâyesi, nişan çekimi, dilerseniz şehir dışı ve yurt dışı çekimi hizmetleriyle yanınızda.

Aykut Taştepe Alsancak yıllanmışlığıyla asla pişman olmayacağınız bir düğün fotoğrafçılığı ve videosu alanında hafızalarınıza kazınmayı başarıyor. Düğün öncesi dış çekimde en doğru tercih olan bu fotoğrafçı ve ekibi, çekim alanında olan tüm güzel yorumları hak ediyor.

Aykut Taştepe Photography Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekâna, birden fazla ulaşım türü ile gitmek mümkün. 681, 691, 921 otobüs hattı, Menemen - Cumaovası tren hattı, Konak tramvayı ile Alsancak - Bostanlı, Alsancak-Karşıyaka vapur hattı ile ulaşabilirsiniz. Açık adresi şöyledir:

1392 Sok. No: 5 D:12 Kültür Mah. Alsancak Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir, Aydın illerinde hizmet verilebilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konsept çekim, şehir dışı çekimi, yurt dışı çekimi gibi avantajlar ile çekilen düğün fotoğrafları da farklı hizmet içeriklerinden.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date, yurt dışı çekimi, konsept çekimi, katolog çekimi gibi özellikler, sizlere sunulan ilave opsiyonlardan.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Çekimlerin orijinal kopya teslimi , ekip temini trashday, save the date içerikleri başlangıç paketi ile sunulanlardan.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Şehir dışı çekimi, yurt dışı çekimi, nişan çekimi, konsept çekimi, düğün klibi, düğün belgeseli, dış çekim gibi avantajlar da her şey dahil pakette.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Şehir dışı çekim ,yurt dışı çekim , katolog çekimi , save the date çekimi , trashday imkanları farklı konseptler dahilinde size sunuluyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama olarak 3 hafta içinde arzu ettiğiniz ürünler teslim edilecektir.

Aykut Taştepe Photography düğün fiyatları ne kadar?

Aykut Taştepe Photography düğün fiyatları Aykut Taştepe Photography düğün fiyatları Aykut Taştepe Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Aykut Taştepe Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aykut Taştepe Photography

Yorum yaz