Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
200 ₺
Her Şey Dahil Paket
400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Mekanda prova
Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Müzik seçimi
Özel ders
Özel şov

Aykan Dede Dance & Music Studio

Uzun yıllardır Kartal - İstanbul konumunda hizmet veren Aykan Dede Dance & Music Studio uzman eğitmenleri ile her yaş grubuna hitap ediyor olsa da özellikle düğün dans kursu olarak oldukça başarılı. Bu stüdyodan alınacak düğün dansı kursları fiyatları 200 TL'den başlıyor.

Kursun Özellikleri

Up City Center'ın 2. katında bulunan bu dans kursu, aynı zamanda sanat ve jimnastik kursu olarak da faaliyetlerine devam ediyor. Bale eğitimini küçük yaşta vermeye özen gösteren firma, şimdiye dek pek çok farklı yarışmalarda da boy göstermiş. Firmanın en belirgin diğer özelliği ise, aynı zamanda resim ve fotoğrafçılık alanında da sanatseverleri ağırlıyor olması.

On parmağında on marifet olan kurs eğitmenleri, aynı zamanda müzik alanında da hizmetlerini sürdürüyor. Klarnet, piyano, keman ve bas gitar gibi farklı müzik aletlerine yönelik farklı kurslar da burada mevcut. Firmada en çok tercih edilen kurs ise, dans kursu. Dans kursu ile gruplar halinde veya özel olarak da ders alınabiliyor.

Aykan Dede Dance & Music Studio Fiyatları

Bu firmanın başlangıç fiyatları 200 TL civarında. Dans türü seçimi ve aksesuar temini gibi özelliklerin de dahil olduğu geniş kapsamlı paketler ise, ortalama olarak 400 TL. Bu düğün dans kursu fiyatları hakkında güncel bilgi için, danışma hattı ile irtibata geçmeniz yeterli.

Sunduğu Olanaklar

Olanak çeşitliliği konusunda, en iyi düğün dansı kursları arasında sayılan bu Aykan Dede Dans Stüdyosu, dansa özgü tasarımlar oluşturmaktan geri kalmıyor. Firmanın en çok tercih edilen dans türü ise; vals. Gerek uygulanış kolaylığı, gerekse rahat hareket kabiliyeti açısından vals, hemen hemen her çifte tavsiye ediliyor.

Dansın koreografisini belirleyen firma, müzik seçiminde bulunmayı da ihmal etmiyor. Tabii ki, her aşamada sizin onayınız alınıyor. Koreografi kapsamında ufak dokunuşlarla dansınızı mükemmelleştirebilirsiniz. Firmanın sunduğu ilave aksesuar seçenekleri ile, dansınızın ruhu konuklarınıza işleyecek.

Nerededir?

Aykan Dede Dans Stüdyosu, Kartal İstanbul konumunda hizmet veriyor. 134YK, 16U, 17S, 21U, 251 otobüs, Marmaray, M4 Metro ve C-51, C-80, C-86 minibüs hatlarıyla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uğur Mumcu Mah. Akşemsettin Cad. Akzambak sok. Mavi Belde Sitesi D Blok No:50 Kartal/ İstanbul

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Kartal'da hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Evlilik teklifi, özel kutlamalar ve partiler için de dans kursuna yazılabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Davetinizden bir - iki hafta öncesine kadar firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Aynı zamanda sanat ve jimnastik kursu olarak da hizmet veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün dans kursu kapsamında, müzik seçimi ve koreografi tasarımı, başlangıç hizmetleri dahilinde.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün öncesi hazırlanan planlama ile kısa süre içinde dansa hazır olacaksınız. Ayrıca, daha farklı dans biçimleri de bu pakette mevcut.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dans içeriğine göre farklı temaları kullanabilirsiniz. Müzik seçimi de temayı belirleyen faktörlerden.

Ürünün teslim süresi nedir?

Dans hazırlıkları birkaç hafta içinde tamamlanacaktır.

Aykan Dede Dance & Music Studio düğün fiyatları ne kadar?

Aykan Dede Dance & Music Studio düğün fiyatları Aykan Dede Dance & Music Studio düğün fiyatları Aykan Dede Dance & Music Studio organizasyon fiyatları ise 200 - 400 TL arasında değişmektedir.

Aykan Dede Dance & Music Studio Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aykan Dede Dance & Music Studio

Yorum yaz