Ayıntap İnci Restoran

Mutlulukla atan kalbinizdeki aşkı tüm konuklarınızla paylaşmak için çıktığınız düğün yolculuğunda mükemmel bir gece geçirdiniz.. Sonra konuklarınızdan ayrılmak yerine muhabbet ve keyfe Ayıntap İnci Restoran 'da devam etmek ister misiniz? Sizlerin mutluluğu için hazırladığımız masalarda inanın aşkınızın ilk zamanlarındaki mükemmel hikâyelerden düğün gecenize kadar her şeyi mükemmel bir neşe içerisinde konuşacaksınız.

Ankara’nın köklü işletmelerinden biri olan Ayıntap İnci Restoran olarak bizleri diğer restoranlarından ayıran; Nikâhtan sonra kutlamaya gelen sevenleri müşteri gibi değil ailemizden biri olarak görmemizdir. Bu şekilde oluşturduğumuz masalarda da samimi bir gece yaşayacağınıza eminiz. Geçmişi günümüzle mükemmel şekilde sentezleyen iç dizaynımızla da oldukça farklı bir ambiyans içerisinde olacaksınız.

Ayıntap İnci Restoran Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

Ayıptan restoran 100-150kişi arasında değişen bir hizmet kapasitesine sahiptir. Sizlerin mutlu gecelerine ev sahipliği yapmak için oluşturduğumuz masalarda her şey baştan aşağı düşünülmüş birer tasarım ürünü olarak karşınıza çıkacaktır. İç mimarimiz de antika ve günümüzün modern çizgilerinden oluşan duvarlarla sohbetinize eşlik edecektir.

Geniş ve ferah bir ortamda gerçekleşecek davetinizde nikah  veya düğünden sonra yenebilecek ihtişamda olan menülerle karşılaşacaksınız. Davetten önce kişi sayınız belirlendiği zaman oluşturulacak masa düzeni de yine sizlerin onayı alınarak gerçekleştirilecektir. Uzun masalar üzerine yerleştirdiğimiz yemek takımları kenarlara koyulacak olan peçeteliklerle muazzam bir bütünün ahenkli detaylarını oluştururken leziz menülerimiz de aynı uyum içerisinde sunulmaya başlanacak. Başlangıç ve soslar servis edildikten sonra seçtiğiniz ara sıcaklar konuklarınızın tabaklarına ikram edilirken davet anında da ekstra siparişler verebilirsiniz. Yıllardır mutluluğunuz için çalışan Ayıntap İnci Restoran hiçbir isteğinizi geri çevirmeyecektir! Geniş yemek listesinin yanında alkollü yâda alkolsüz içecek tercihinizde bulunacak olup dilerseniz geceye hafif bir müzikte eşlik edecektir.

Tabi Ayıntap ailesi sadece düğün yada nikah sonrası yemeği için değil. İş yemekleri, grup toplantıları ya da diğer özel kutlamalar için de oldukça uygun bir ambiyans içeriğine sahiptir. Tüm davet yemeklerinizi gerçekleştirebileceğiniz şık bir restoranda gecenizi geçirirken kişi sayısına ve kaliteli hizmetimize yakışacak şekilde WC veya sigara içme alanlarımız da aynı kalite ve kapasiteyi kaldıracak şekilde olacaktır.

Ayıntap İnci Restoran Nerede Yer Alır? Ayıntap İnci Restoran’a Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ankara’nın Büyük Esat Mahallesinde bulunan restoranımıza özel aracınızla ulaşmak için Talat Paşa Bulvarını takip edip oradan Sıhhiye- Kızılay- Çankaya yönünde ilerlemeniz gerekecektir. Sonrasındaysa Atatürk Bulvarı ve Kuğulu kavşağını takip ederseniz lezzet ve keyifli yemeklerin adresine ulaşmış olacaksınız. Toplu taşımayla ulaşmak isterseniz de Opera’dan hareket eden 304 numaralı otobüse binebilir yada Numune Hastanesinden hareket eden 354-3 numaralı otobüse binip ardından 304 numaralı otobüse binip aktarma yoluyla da ulaşabilirsiniz. 394-3 numaralı otobüsü kullanmanız da sizleri kolayca bize ulaştıracaktır. Kolay bir güzergâhta olduğumuz için kendi konumunuzdan bir rota oluşturup daha kısa zamanda ulaşmanız da mümkün olacaktır.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  ESER
  Puan

  Düğün fiyatları çok ama çok uygun, düğün salonu çok geniş ve hizmet kalitesi gayet iyi. Memnun kaldığımız ve tavsiye edeceğimiz bir yer.

 2. Avatar
  KASIM
  Puan

  Ayıntap Restoran iddia ediyorum ki, ankara’nın en leziz mutfağa sahip restoranı. Eşim de öyle düşündüğü için nikahtan sonra misafirlerimize burada bir yemek verdil Ve hala herkes bizim düğün yemeğimizin güzelliğini konuşuyor. Fiyatlar uygun, yemekler leziz, hizmet şahane!

Yorum yaz