İzmir Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
600 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin arabası süsleme
Lüks gelin araması kiralama
Minibüs kiralama
Özel şoför
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama
Toplu taşıma hizmeti
Vip transfer hizmeti

Aygül VIP Transfer Hakkında

İzmir ili Gaziemir ilçesindeki Aygül VIP Transfer, gelin arabası kiralama hizmetini en iyi haliyle sizlere sunuyor. En heyecanlı olduğunuz ve minik gerginlikler yaşadığınız düğününüzde, işlerinizi kolaylaştırarak tüm isteklerinizi yerine getirir. Sizlere sağladığı hizmetlerle kendinizi tamamen özel hissedeceğiniz bu güzel günün fiyatları 400 TL’den başlamakta. Firmayla iletişime geçmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formumuzu doldurabilirsiniz.

Gelin Arabası Kiralama

Aygül VIP Transfer, gelin arabası kategorisinde müşteri odaklı çalışarak her zaman çiftleri memnun etmeyi başarıyor. Çiftler için sunduğu olanakları ile en ön sıralarda yer alır. Bu gelin arabası firması, ilk önce gelin arabasını süsleyerek işe başlar daha sonra ise isterseniz size VIP transfer hizmeti ve özel araba kiralama ile özel şoföre imkanları ile sizlerin gün içinde en iyi şekilde rahat etmenize yardımcı olur.

Şehir dışı araba kiralama ve dilerseniz toplu taşıma hizmetlerini de en şık, en mükemmel şekilde halleder. Çiftlerden en iyi şekilde dönütler alan firma için her zaman yaptığı işte görselliğe önem verir. Firma, kendilerini tercih eden çiftlerin her birine aynı titizliği göstererek talep edilen her şeyi uzmanlıkla ve profesyonelce en iyi biçimde yaparlar. Sunulan VIP imkanlarla en güzel hizmetin verilmesi amaçlanmakta.

Aygül VIP Transfer Gelin Arabası Fiyatları

Mekândan talep ettiğiniz çeşitli hizmetlere göre fiyat aralığı da farklılaşabilir. Minimum düzeyde ise 400 ile 600 TL başlangıç fiyatıyla kendini gösterir. Talep ettiğiniz türe göre farklı hizmet fiyatları için, teklif formunu doldurabilir, ücretsiz bir şekilde danışma hattı ile irtibata geçebilirsiniz.

Olanaklar

Aygül VIP Transfer ile çalışırken ihtiyaçlarınız hızlıca karşılanır ve kaliteden ödün verilmeden gelin arabanızla ilgili her şeyi gerçekleştirirler. Alanında hep, daha iyi şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak için çabalayan firma ile bu en mutlu anlarınızı pişman olmadan yaşarsınız.

Sizin için doğru adres olan bu firma işini özenle yapar. Lüks gelin arabası hizmetleri ile misafirlerinizi de taşıma imkanını sizinle buluşturur. Firma, çiftlere en özel ve güzel fırsatları sunarak mutluluklarını deyim yerindeyse ikiye katlamayı başarır.

Şıklığı ön planda tutan imkanlarıyla çiftler hiçbir sıkıntı yaşamadan bu günlerini atlatırlar. Mekân, gelin arabası alanında devamlı bir yenilenme ve inovasyon peşinde. Bu sayede, yolculuğunuz boyunca son teknoloji hizmeti alacaksınız.

Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

İzmir - Gaziemir gibi merkezi lokasyonu olan Aygül VIP Transfer Hizmetleri, her yere servis götürebilmekte. Bu sayede şehir içi veya şehir dışı fark etmeden en özel gelin arabası hizmetini alacaksınız. Gaziemir'e ulaşım için, otobüsler ve banliyö mevcut.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta İzmir olmak üzere tüm ülkeye hizmet götürülmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Her türlü kiralama hizmeti ve özel şoför imkanı sağlanmakta.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Özel şoför, şoförlü araba kiralama, VIP transfer hizmeti ve toplu taşıma hizmeti en güzel ilave avantajlardan.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin arabası süsleme, farklı araba seçenekleri başlangıç hizmetlerinden.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Lüks gelin arabası kiralama ve araç içi ikram seçenekleri, her şey dahil paketlerde mevcut.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin arabası süslemesi, çiftlerin talepleri doğrultusunda farklı çiçeklerle süslenir.

Ürünün teslim süresi nedir?

Araç, bir - iki saat içinde tamamen süslenmiş olacaktır.

Aygül VIP Transfer organizasyon fiyatları ne kadar?

Aygül VIP Transfer organizasyon fiyatları Aygül VIP Transfer organizasyon fiyatları Aygül VIP Transfer organizasyon fiyatları ise 400 - 600 TL arasında değişmektedir.

Aygül VIP Transfer Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Aygül VIP Transfer

Yorum yaz