Aydınlı Düğün Salonu

2005 yılından itibaren sizlere davet mekânı ve organizasyon hizmeti sunan Aydınlı Düğün Salonu yenilendi! Birçok organizasyonunuza daha iyi hazırlanmak ve taleplerinizi karşılayabilmek adına en yeni trendlerle donatılan düğün salonumuzu görmeye davetlisiniz! Hala daha nişan mekânı ya da etkinlik mekânı bulamayanlardansanız sizleri bizi görmeye ve tanımaya davet ediyoruz!

Rüya Bir Geceyi Profesyonellere Emanet Edin!

Sizlerin nişan, düğün ya da kına gibi en özel ve en güzel günlerinin sorumluluğunu üstleniyoruz. Tüm hayallerinizi ve isteklerinizi yerine getirmek istediğimiz düğün salonumuza gelerek bizlere ilham olabilirsiniz! Rüya gibi bir mekân tasarımını da sizlere sunan bizler ile o büyülü geceyi planlamak ister misiniz?

Her geçen gün hizmet kalitesini bir tık daha arttırmayı planlayan Aydınlı Düğün Salonu olarak lüks dekorasyonumuz ile sizlerin beğenisini toplayacağımıza eminiz. Yemekli ya da kokteylli tüm etkinliklerinizde ise kendinizi bizlerin sunum personellerine emanet etmelisiniz!

Aydınlı Düğün Salonu ’nda Kaç Kişilik Etkinlikler Yapılabilir? Aydınlı Düğün Salonu ’nun Hizmet Kapasitesi Nedir?

1.000 kişiye kadar tüm davetlilerinizi ağırlayabilen Aydınlığı Düğün Salonu’nda hayatınızın en güzel dakikalarını geçirmenizi sağlıyoruz! Düğünden konsere özel toplantılardan nişan törenlerine kadar çeşitli kategoride hizmet sağlayan Aydınlı Düğün Salonu’na gelerek kapasite ile ilgili daha net bilgi alabileceğinizi söylemekte fayda var!

Yemekli veya kokteylli tüm etkinliklerinizde en az 200 en fazla 1.000 kişiyi kabul eden düğün salonumuzda sizlerin istekleri üzerine menü seçimi ya da değişikliği yapılabilmektedir. Lüks mekan tasarımıyla sizlere sağladığı kullanışlı alanlar ile düğün salonumuz her açıdan iyi bir düğün salonu!

1 adet otoparkı, 1 adet bay- bayan tuvalet ve 1 adet engelli girişi de bulunan salonumuza sizleri gezmeye davet ediyoruz!

Aydınlı Düğün Salonu ’nda Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Yapılabilir?

 • Nişan Merasimleri
 • Kurumsal Yemekler
 • Yemekli Davetler
 • Açılışlar
 • Bayi Toplantıları
 • Kına Geceleri
 • Düğünler
 • Evlilik Teklifleri
 • Partiler
 • Kutlamalar
 • Seminerler
 • Eğlenceler gibi çeşitli etkinliklerde daima yanınızdayız.

Aydınlı Düğün Salonu ’na Nasıl Gidilir? Aydınlı Düğün Salonu Nerede Yer Alıyor?

Şahsi araçlarla gelecekler için otopark hizmeti sunan mekanımız Aydınlı Mahallesi’nde Nihavent Sokak’ta sizlere hizmet veriyor. Tuzla’ya doğru gelen tüm otobüs ve dolmuş hatlarına binerek kısa sürede ilçeye gelebilir ve Nihavent Sokak’a gelen 132T, 133AK, 133P otobüsleriyle mekana direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Adres konusunda bir problem yaşamanız halinde sayfadaki iletişim telefonlarımızla bizlere ulaşabilir ya da navigasyonu kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  müzikleri ile ambiyansı ile bizi kendine hayran bırakan bir salon. Sizlere de tavsiye ederim. Aydınlı düğün salonu çevresindeki rakiplere göre daha kaliteli inanın.

 2. Puan

  renklerin uyumu dikkatimizden kaçmadı. Beğendik ve tttuk salonu. Ferah ve şık bir salon. Güzel bir gün oldu. Teşekürler.

 3. Puan

  aydınlı da pek bir alternatif yok diye düşündük ama dışarı pek istişamlı durmayan bir mekanın içerisinin saray yavrusu gibi olduğunu bilemezdik. Çok hoşumuza gitti. Hayatta hep şaşırtan terste bırakan hareketleri severim.

 4. Puan

  gelin damat ın durduğu yer tüm salona hakim. Kendimizi kral ve kraliçe gibi hissettik. Sanki özel bir davet veriyor gibiydik. Bize bu duyguyu yaşatan aydınlı düğün salonu çalışanlarına teşekkür ederiz.

 5. Puan

  kınamıızı burada yaptık. Hoşumuza gitti. Büyük ihtimalle düğünü de burada yapacağız. Çeşitli etkinlikler içinde çevremdekilere tavsiye ettiğim ve edeceğim bir mekan gerçekten.

Yorum yaz