Aydınlar Düğün Sarayı Sultanbeyli

Aydınlar Düğün Sarayı Sultanbeyliİstanbul bulunuyor. Düğün, nişan, söz, kına için oldukça uygun bir düğün salonu olarak tanınıyor. Ayrıca açılışlar, özel davetler, doğum günü kutlamaları, baby shower, mezuniyet töreni gibi organizasyonlar için de misafirlere hizmet veriliyor. Aydınlar Düğün Sarayı sağladığı çeşitli hizmetler ve her bütçeye uygun fiyatlarıyla çiftlere ve davet sahiplerine her zaman kolaylık sunuyor. Bir organizasyonda gereken teknik ekipmanları bünyesinde barındırıp kalitesinden yıllardır ödün vermeyerek ilerlemeye devam ediyor. Düğün salonları arasında tercih edilebilirlik açısından rakiplerine fark atıyor.

Peki merak ediyor musunuz nelerdir misafirlere sunulan bu özel hizmetler? Öncelikle 750 kişiye kadar çıkan kapasitesi tüm davetlilerinizi ağırlamak için harika bir alan sunuyor. Yalnızca kapalı alanda servis veriliyor ve bu da hava şartlarının düğününüze engel olamamasında en önemli faktör haline geliyor. Lezzetli menüsü sayesinde yemekli davet ve yemekli düğünlerinize de olanak sağlanıyor. Dilediğiniz takdirde menü tadımı yapıp değişiklikler rica edebiliyorsunuz. Misafirlerinin memnuniyetine kıymet veren Aydınlar Düğün Sarayı Sultanbeyli; ışık, ses ve sahne hizmeti konusunda da yeterli donanıma sahip. Dışarıdan anlaştığınız fotoğrafçı ve organizasyon firmalarıyla iş birliği sağlanabiliyor olup yemek servisi direkt olarak firma tarafından yapılıyor.

Aydınlar'da Unutulmaz Bir Davet

Yemeksiz organizasyonlarda düğün paketi başlangıç fiyatı, taleplerinize bağlı olarak 5000 TL ile 7500 TL arasında değişebiliyor.Yemekli organizasyon fiyatları ise hafta içi ya da hafta sonu fark etmeksizin kişi başı 10 TL ile 30 TL arasında değişiyor. 75 araca kadar misafir edebilen otoparkıyla Aydınlar Düğün Sarayı Sultanbeyli zaman zaman misafirlerine özel kampanyalarıyla da İstanbul'da konuşuluyor.

Bu güzel düğün salonuna nasıl gideceğinizi merak ediyor musunuz? O zaman yol tarifinin oldukça kolay olduğunu söyleyebiliriz. “Akşemsettin Mah.Fatih Blv.No:505, Sultanbeyli-İstanbul” adresini kullanarak kısa süre içinde Aydınlar Düğün Sarayı’na varabilirsiniz.

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için DüğünBuketi.com ekibinin ücretsiz danışma hattına bağlanabilirsiniz. Yine hızlı bir şekilde “Teklif Al” formumuzu doldurarak da bütçe planlaması yapma aşamasını daha kolay hale getirebilirsiniz. Şimdiden tüm çiftlerimize mutluluklar dileriz!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    geçen yıl burda nişanımız oldu inşallah düğünümüzü de burda yapmak istiyoruz fiyatı da uygun herkese tavsiye ederiz

Yorum yaz